Wyroby zbożowe Podkategoria: Wyroby zbożowe

Sortuj po:

 • Moja Basia, produkcja mąki »

  Firma VK Muhlen Polska to firma odpowiedzialna za mąkę Basia. W ofercie producenta znajdują się wszystkie rodzaje mąki; mąka tortowa, pszenna, wrocławska, poznańska. Dzięki pieczołowicie dobranym ziarnom mąka Basia jest znakomitej jakości i doskonale sprawdza się w każdego rodzaju domowych wypiekach. Torebka pozwala sprawdzić wnętrze przez małe okienko zlokalizowane na froncie. Mąka jest podstawowym składnikiem naszej diety. Mamy z nią do czynienia każdego dnia w wielu produktach spożywczych, jak przykładowo chleb, makarony i ciasta każdego typu. Każdy rodzaj mąki różni się od siebie cechami. Zależnie od tego, jakiej mąki użyjemy, takie uzyskamy cechy wypieku. Na stronie znajdują się również przepisy kulinarne, stanowiące propozycję zastosowania mąki.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Z Polskiej Ziemi s.c. »

  Chleb z polskiej ziemi na zakwasie żytnim, wyrabiany według tradycyjnej receptury wypieku to bezsprzecznie jeden z naszych najważniejszych towarów eksportowych.
  Nic dziwnego. Niespotykany smak i zapach, aromatyczny miąższ, zamknięty złocistą, chrupiącą skórką to właśnie te składniki, wpływające na sukces naszego pieczywa, który obecnie doceniają ludzie na całym świecie.

  Nam dobry chleb zazwyczaj kojarzy się z domem, z dzieciństwem, tradycjami i swojskością.
  Wystarczy pajdka z jeszcze ciepłego, pachnącego bochenka, posmarowana masłem, żeby momentalnie przywołać te radosne skojarzenia i uczucia.

  Chleby z polskiej ziemi wypiekane na prawdziwym zakwasie żytnim, nie zawierają w składzie drożdży, barwników i sztucznych dodatków tj. konserwanty czy substancje spulchniające.
  Tajemnica naszych chlebów tkwi w prostocie!

  W ofercie naszej piekarni znalazło się dziesięć typów chleba żytniego m. in.
  wieloziarnisty, z ziarnami soi, z czarnuszką, z kminkiem, z nasionami dyni bądź słonecznika i z suszonymi owocami - rodzynkami, żurawiną i śliwką.

  Sukcesywnie poszerzamy ten zestaw o nowe receptury smakowe, żeby mieli Państwo możliwość nabycia najlepszego chleba wedle swojego uznania.

  Czekamy dodatkowo na wszelkie Państwa sugestie, które niewątpliwie będą dla nas istotną inspiracją.

  Chleby z polskiej ziemi to zdrowe, wartościowe pieczywo, które zadowala swoim rewelacyjnym smakiem i świeżością każdego dnia. Zachęcamy, aby już teraz posmakować tych wypieków!

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chrupki kukurydziane »

  Chipsy ziemniaczane, chrupki kukurydziane, prażynki ziemniaczane to są wszystko bardzo smaczne przekąski. Możecie je skosztować między innymi dzięki ich producentowi Grupie BGK. Oprócz wyżej wspomnianych przysmaków Grupa BGK zajmuje się również produkcją pałeczek kukurydzianych, płatków śniadaniowych oraz płatków kukurydzianych. Ponadto dzięki zaawansowanym liniom technologicznym i wysokim standardom jakość, wiele firm zdecydowało się zlecić Grupie BGK produkcje własnych marek wyrobów. Grupa BGK jest również eksporterem płatków i produktów śniadaniowych na całą środkową Europę i bliski wschód. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą bądź chcecie zapoznać się z naszą całą ofertą serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Flipsy naturalne »

  Chrupki kukurydziane Flips to wyśmienite przekąski zarówno dla małych jak i dużych. Chcesz dowiedzieć się więcej o Flipsach? Wiesz jakie nowe smaki ostatnio zostały włączone do oferty? Wiesz, że możesz wykorzystać chrupki kukurydziane lub płatki kukurydziane w interesujących przepisach kulinarnych? Chciałbyś przeczytać co nie co o pochodzeniu i historii kukurydzy? Jeśli tak to zapraszamy na stronę Królika Flipsa gdzie te i inne rzeczy są opisane i wyjaśnione. Dodatkowo stworzony został specjalny dział dla najmłodszych z grami i zabawami interaktywnymi.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyroby zbożowe

(4)

Wyroby zbożowe - nowa strona:

Adres: