Usługi wysokościowe Podkategoria: Usługi wysokościowe

Sortuj po:

 • Prace wysokościowe Gdynia »

  Zapraszamy do zobaczenia naszego serwisu:prace wysokościowe gdynia Niedługo nieubłagalnie czas mrozów lub mocnych opadów śniegu, wg zapewnień meteorologów, mają być w tym roku jeszcze bardziej dotkliwe niż zeszłoroczne. W związku z tym jak w latach poprzednich wychodzimy naprzeciw Państwa zapotrzebowaniom także z uprzedzeniem, sugerując kompleksowe odśnieżanie zarówno dachów płaskich, jak i skośnych, plus usuwanie sopli także oblodzenia dachowego.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAL-TECH »

  Mal-Tech specjalizuje się w zleceniach alpinistycznych. Swym klientom oferuje całościowy serwis turbin i łopat wiatrowych, pomalowanie stalowych konstrukcji wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym. Doskonale wyszkoleni i kompetentni pracownicy nie boją się nawet niezwykle wymagających zleceń. Zrealizują rzetelne odgrzybianie obiektów, umyją ich powierzchnie z wszelkich zabrudzeń, zrealizują również zadania specjalistyczne, takie jak stawianie konstrukcji stalowych i likwidowanie awarii.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GALAS-TRADE »

  Galas-Trade oferuje wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem. Dysponujemy dwoma pojazdami o max. wysięgu roboczym 17m. Realizujemy prace na wysokościach: przycinanie gałęzi, montaż billboardów reklamowych, oklejanie billboardów, usuwanie sopli, odśnieżanie dachów, przycinanie gałęzi. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi wysokościowe

(4)

Usługi wysokościowe - nowa strona:

Adres: