Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

Sortuj po:

 • Vertis Investments Solutions »

  Promowany serwis www przedstawia nadzwyczaj wszechstronną ofertę usytuowanej w Nieporęcie firmy Vertis Investments Solutions. Należy do niej między innymi DuoTherm. Do jej specjalizacji zalicza się projektowanie instalacji wewnętrznych przy wykorzystaniu rekuperatorów i kotłów kondensacyjnych. W ramach montowania instalacji przedsiębiorstwo oferuje wentylację mechaniczną i instalacje gazowe. Profesjonaliści zajmują się wykonywaniem audytów energetycznych.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • DekorProjekt Sp. z o.o. »

  Samodzielne wyposażenie i zaprojektowanie mieszkania to trudne wyzwanie, ale nie z ekspertami z firmy UrzadzamyPodKlucz. pl! Współpraca z nimi to czysta przyjemność, która swoje efekty ma w postaci gustownie i gruntownie urządzonego wnętrza, które dopasowane jest dodatkowo do Państwa oczekiwań i wymagań.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • DAVON Spółka z o.o. »

  DAVON Spółka z o. o. oferuje usługi konsultingowe w sprawach powiązanych z planowaniem i realizacją różnych inwestycji budowlanych. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe oraz wykwalifikowanych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu realizacji inwestycji budowlanych. Oferujemy nadzór inwestorski. Działamy również między innymi jako inwestor zastępczy oraz koordynator inwestycji. Zapewniamy najwyższy poziom usług oraz współpracę bazującą na profesjonalizmie i rzetelności.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEOGRUNT Usługi Geologiczne Tomasz Zielski »

  Firma GEOGRUNT Usługi Geologiczne oferuje szereg usług z zakresu geologii, geotechniki oraz hydrogeologii. Specjaliści z firmy GEOGRUNT wykonają dla Państwa niezbędne badania i ekspertyzy, odwierty oraz inne konieczne do wykonania czynności z zakresu geologii. Zachęcamy do kontaktu inwestorów oraz osoby prywatne!

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Poznań »

  Solidna firma remontowo-budowlana podejmuje się najbardziej złożonych zleceń na terenie Poznania. Przeprowadza wszelkie remonty domów, montaże i wykończenia oraz wszechstronne ocieplanie oraz docieplenia budynków (elewacje i wewnątrz). Na stronie internetowej znajduje się szczegółowy spis usług. Zapewniona wysoka jakość i zastosowanych materiałów i zakończenie w terminie prac. Dane do kontaktu: nr tel 517 328 599.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koparbud Daniel Zieliński »

  Na promowanym portalu online swoją ofertę opublikowała firma Koparbud, która znajduje się w Sosnowcu. Jej założyciel Daniel Zieliński gwarantuje usługi koparką i minikoparką. Grupa mających wieloletnią praktykę zawodowców wykonuje wykopy nie tylko pod fundamenty lub przydomowe oczyszczalnie, ale także pod baseny, sieci kanalizacyjne. Przedsiębiorstwo zajmuje się ponadto wynajmem koparek.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyburzenia »

  Rozrastanie się różnych miejscowości sprawia, że potrzebne jest wyburzanie starych budynków. Zwłaszcza galopująca urbanizacja sprawia, iż powstają nowe nieruchomości, w takim wypadku nieodzowne jest zaaranżowanie miejsca, gdzie powinny powstać nowe budowle. Do rozbiórki budynków wymagane jest zastosowanie różnorodnych sprzętów. Przed wyburzaniem teren powinien być należycie odgrodzony. Sprawdzona firma – Recykling prócz wyburzania, proponuje kruszenie gruzu oraz recykling gruzu. Stosuje do tego należyte maszyny. Firma funkcjonuje niezwykle dynamicznie od długiego czasu, posiada więc już długie doświadczenie. Najważniejszym założeniem firmy jest prowadzenie prac rozbiórkowych w najrozmaitszych obiektach. Na witrynie internetowej są umieszczone bardziej szczegółowe dane. Oferujemy też wszelkiego rodzaju usługi transportowe, jak również całościowe sprzątanie terenu z utworzonego gruzu, a także innych surowców. Wszelkie usługi są realizowane z dużą dokładnością tak, żeby w zupełności usatysfakcjonować swoich nabywców.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

(4)

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: