Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Włoski - tłumaczenia pisemne oraz ustne w Polsce i we Włoszech »

  mgr Henryk Machnik jest tłumaczem języka włoskiego, który już od ponad dwudziestu lat współpracuje z wieloma włoskimi i polskimi firmami, wykonując dla nich tłumaczenia techniczne włosko – polskie, ustne i pisemne. Żeby móc zagwarantować bardzo wysoki poziom tłumaczeń musi mieć bezpośredni kontakt z klientem, by konsultować ewentualne niejasności w tekście źródłowym, dlatego nie pracuje dla biur tłumaczeń a jedynie dla klientów bezpośrednich. Jest to bardzo mobilny tłumacz, który w razie potrzeby potrafi zabrać klientów do Włoch swoim dużym siedmioosobowym samochodem typu crossover, wykonać tam tłumaczenia i przywieźć ich z powrotem do Polski. Wystawia faktury VAT. Więcej informacji na stronie http://www.polacco.traduzioni.pl

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Native speakerzy, współpracujący z biurem tłumaczeń angielskiego zapewniają między innymi fachowo brzmiące tłumaczenia w języku angielskim. Dodatkowy atut, który powoduje, że tłumaczenia na angielski tworzone przez Futurę są oceniane lepiej niż inne, to kierunkowe doświadczenie każdego pracownika. Poza tym Futura gwarantuje poprawność językową i merytoryczną oraz punktualność każdego tłumaczenia.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka rumuńskiego native speaker »

  Strona tłumacza języka rumuńskiego, native speakera Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych języka rumuńskiego: tłumaczenia pisemne (dokumenty, teksty techniczne, instrukcje obsługi i katalogi, strony www, ulotki itd.), tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), usługi pośrednictwa językowego w komunikacji biznesowej (Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations) szkolenia językowe. www.rumunski.info.pl www.rumunskitlumacz.net Zakres: Rzeszów, Warszawa, Cała Polska, Europa

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Primus Marcela Pikuła »

  Dr Marcela Pikuła to tłumacz języka niemieckiego. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Wykonuje tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne z i na język niemiecki. Gwarantowana terminowość, rzetelność wykonywania usług i poufność powierzonych dokumentów. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna »

  Ambit to biuro tłumaczeń, które proponuje obszerny przekrój usług translatorskich. Wykonujemy tłumaczenia w wielu językach i w różnych kombinacjach. Przygotujemy dla Państwa każde tłumaczenie z polskiego na angielski. Tłumaczymy też z języków obcych na polski, a także z obcego na obcy. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych i do firm. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i cykliczne. Współpracujemy z wieloma znakomitymi tłumaczami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego »

  Wśród klientów, którzy wybierają Biuro Tłumaczeń Hiszpańskiego, nie są jedynie klienci indywidualni. Wysoką jakość, którą prezentują realizowane tutaj tłumaczenia z hiszpańskiego i tłumaczenia na hiszpański, doceniają także różne przedsiębiorstwa bądź instytucje. Całkowita poufność oraz rzetelność realizowanych przez biuro tłumaczeń języka hiszpańskiego, umożliwia tym firmom jak i instytucjom efektywne rozwijanie własnych planów.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LIDARIA Biuro Tłumaczeń »

  Stołeczne Biuro Tłumaczeń LIDARIA promuje się na poniższej witrynie online. Obszar świadczeń mieści realizowane z największą rzetelnością tłumaczenia przysięgłe i zwykłe tłumaczenia z różnych języków europejskich, na przykład z rosyjskiego, francuskiego. Biuro para się również tłumaczeniami ustnymi, zarówno równoczesnymi, jak i następczymi. Znakomity poziom świadczeń potwierdza długa lista usatysfakcjonowanych zleceniodawców.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • FTL Translations - tłumaczenia »

  Firma Ftl Translations zajmuje się tłumaczeniem dokumentów. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka angielskiego - już od 19 zł/str. Oferujemy również tłumaczenia stron www firm, instytucji i osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej!

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka serbskiego, chorwackiego, macedońskiego »

  Tłumaczenia dla krajowych i zagranicznych klientów. Tłumaczenia uwierzytelnione z serbskiego, chorwackiego i macedońskiego. Ponad 20 letnie doświadczenie w przekładzie tekstów literackich, prawniczych, branży turystycznej, finansowej, górniczej, energetycznej, samochodowej. Przekład wszelkich umów, dokumentów firmowych i osobistych, materiałów reklamowych, list dialogowych, wyciągów i aktów z USC i KRS.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transpolis - tłumaczenia angielskie »

  Biuro tłumaczeń TRANSPOLIS oferuje profesjonalne usługi translatorskie. Nasze biuro oferuje wysokiej jakości tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i na język angielski. Nadrzędnym celem biura jest zapewnienie naszym Klientom najlepszej obsługi lingwistycznej i znalezienie optymalnych rozwiązań w komunikacji międzynarodowej.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski »

  Umiejętność przekazania swoich idei i przeświadczeń w powszechnym kontekście okazuje się wielokrotnie czynnikiem stanowiącym dla instytucji i przedsiębiorstw. Trzeba zatem polegać na fachowcach w komunikacji, aby ustrzec się nieporozumień czy przekłamań. Posiadanie u boku fachowca z rozległą znajomością kontekstu językowego i kulturowego, ukształtowaną w wyniku długofalowego pobytu w krajach, których językami się zajmuję, pozwala na oznajmianie się w efektywny sposób i zdobycie postanowionych celów. Nazywam się Davide Dublanc, jestem translatorem pisemnym i ustnym. Pochodzę z Włoch, natomiast mieszkam na stałe w Polsce, w Krakowie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Londoner Marcin Wolniewicz »

  Nasze tłumaczenia cieszą się uznaniem Klientów już od wielu lat. Inwestujemy w najnowsze rozwiązania i korzystamy ze światowych programów przeznaczonych dla profesjonalnych biur tłumaczeń. Działamy szybko i sprawnie a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przekonaj się, że z nami warto współpracować!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz POLSKO FRANCUSKI – tłumaczenia języka francuskiego »

  Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenie, francuski to obok angielskiego i chińskiego jeden z wielu języków, w obrębie których niniejsze Biuro Tłumaczeń Francuskiego dostarcza wszechstronne usługi obejmujące przekład. Należy tylko zajrzeć na nasz serwis WWW, aby przekonać się, że wszechstronnie obsługujemy firmy, jak również osoby indywidualne, gwarantując satysfakcjonujące usługi doskonałej jakości. Zarówno jeśli chodzi o tłumaczenia prawne, biznesowe, jak również tłumaczenia techniczne francuski jest językiem, w którym asygnowany tłumacz francuskiego zrealizuje dla Państwa każde zadanie w zakresie przekładu – zapraszamy!

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • A.Mielnik-tłumacz ukraińskiego »

  Artur Mielnik to doskonale wykształcony tłumacz języka ukraińskiego mający biuro w Przemyślu. Ma w ofercie tłumaczenia wszelkiego rodzaju pism, m.in. pozwoleń o pracę, materiałów reklamowych oraz świadectw. Jeśli nie znają Państwo ukraińskiego i chcą uzyskać pomoc w przekładzie – otrzymają Państwo pomoc dzwoniąc pod numer 514 046 095. Adres tłumacza to ul. Słowackiego 26/14, Przemyśl.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły »

  Język ukraiński jest dość trudnym językiem, więc jeśli potrzebny jest Państwu przekład jakiegokolwiek tekstu, wskazane jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego tłumacza. Orest Śpiwak jest tłumaczem przysięgłym, bardzo szybko i rzetelnie tłumaczy wszelkiego rodzaju informacje – dokumenty, świadectwa, czy też umowy. Zlecenia mogą Państwo dostarczyć e-mailem lub telefonicznie pod numerem 22 448-54-82. Siedziba tłumacza mieści się przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 52/18 w Warszawie.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń ILS »

  Biuro tłumaczeń ILS w Dąbrowie Górniczej proponuje swoim klientom szeroką gamę usług na najwyższym poziomie. W ofercie znajdą Państwo tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe oraz tłumaczenia pisemne. Nasza oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego klienta – dokładnie dobieramy tłumaczy i weryfikatorów do projektu, uwzględniając ich indywidualna wiedzę i predyspozycje. Nasze usługi charakteryzują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Naszym priorytetem jest jakość i zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się na naszą ofertą!

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przysiegle »

  Trzonem pracy zlokalizowanego w Warszawie Biura Tłumaczeń PRZYSIEGLE są prace z dziedziny tłumaczeń przysięgłych i technicznych. Dobrze dobrana kadra lingwistów zajmuje się przekładami w językach nie tylko europejskich, ale również nietypowych, takich, jak mongolski lub tadżycki. Przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne często korzystają z tłumaczeń przysięgłych z języka rosyjskiego.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz LEX-TRADUCT »

  Trudnię się tłumaczeniami przysięgłymi głównie najważniejszych aneksów urzędowych, notarialnych a także umów i rachunków. Pracuję z wieloma placówkami jak i zarówno osobami fizycznymi, które wymagają pojedynczego tłumaczenia. Dodatkowo moja usługa jest poszerzona o tłumaczenia technicznych tekstów informatycznych zawierających w sobie tematykę Linux czy Windows. Moją działalność mogą Państwo odszukać przy ulicy Staffa 42/14 blok 117 w Zgierzu. A większa ilość danych znajduje się na stronie www. lextraduct. pl bądź pod numerem telefonu 602 426 702.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • 100 Agencja Tłumaczeń »

  Zajmujemy się tłumaczeniami. Tłumaczymy z języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych języków świata. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, tłumaczenia ustne, tłumaczenia stron www. Oferujmey bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń KADOM Przeworsk - Tłumacz Przeworsk »

  Tłumaczymy dokumenty wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego – wykaz najczęściej tłumaczonych dokumentów poniżej
  Piszemy pisma, życiorysy i listy do urzędów zagranicznych lub osób prywatnych, pomagamy w redagowaniu pisma / listu za granicę.
  Pomagamy odzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec tzw. Kindergeld. (wypełniamy wniosek o zasiłek na dziecko Antrag auf Kindergeld, prowadzimy korespondencję z Familienkasse) Z naszej strony jest to usługa biurowo – tłumaczeniowa, nie obejmuje udzielania porad prawnych czy podatkowych.
  Dzwonimy do Niemiec.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia

(4)

Tłumaczenia - nowa strona:

Adres: