Obróbka 3D Podkategoria: Obróbka 3D

Sortuj po:

 • Spawanie w osłonie argonu »

  Cięcie strumieniem wody powoduje, że zakres materiałów powierzonych profesjonalistom jest dosłownie nieograniczony. Optymalne wykorzystanie surowców jest jak najbardziej możliwe. Cięcie wodą 3D jest porównywalnie proste jak lepienie z plasteliny. Przedsiębiorstwo Brocar gwarantuje rzetelność wykonania. Jeśli chodzi o cięcie wodą Poznań orazkilkunastoletnie doświadczenie we wspomnianej branży wybór jest prosty: przedsiębiorstwo Brocar.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • 3D laser »

  Na przedstawianej witrynie internetowej zainteresowani zobaczą niezwykle przyciągającą ofertę firmy F. H. U. P. M&M oferującej usługi grawerowania laserem. Zaglądając na opisywaną witrynę internetową zainteresowani przede wszystkim będą mieli szansę zapoznać się z ciekawym katalogiem towarów, który znajduje się na dole opisywanej witryny. Prócz tego zainteresowani poruszając się po prezentowanej stronie internetowej będą mieli szansę zapoznać się z niezmiernie interesującą galerią, w której zostały opublikowane fotografie wytworzonych produktów wraz z ich integralnym wyposażeniem. Wypada więc zajrzeć na niniejszą witrynę internetową.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cad-Mech Sp. z o. o. »

  Właścicielem promowanej platformy www jest biuro konstrukcyjno – projektowe Cad-Mech. Zakres pracy przedsiębiorstwa związany jest z wdrażaniem nowoczesnych pomysłów technicznych. Sprawdzona kadra pracowników trudni się dystrybucją drukarek 3D i wykonywaniem prototypów maszyn. Biuro proponuje nie tylko fachowe porady techniczne, ale także montaż urządzenia u nabywcy. Niewątpliwym atutem oferty jest atrakcyjna polityka rabatowa.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obróbka 3D

(4)

Obróbka 3D - nowa strona:

Adres: