Naprawa maszyn i urządzeń Podkategoria: Naprawa maszyn i urządzeń

Sortuj po:

 • Serwis kotłów Kraków »

  Stanowimy rodzinny biznes założony w 1985 roku. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na profesjonalne podejście do przeprowadzanych usług wciąż dążymy do ulepszania naszej wiedzy na zagadnienia związane z urządzeniami gazowymi oraz instalacjami gazowymi. W tym celu regularnie asystujemy w spotkaniach i szkoleniach gwarantujących pozyskiwanie nowej informacji na temat gazowych przepływowych podgrzewaczy wody użytkowej popularnie zwanych (piecykami łazienkowymi) oraz kotłów gazowych. Naszym priorytetem jest profesjonalne podejście do obsługi klientów i fachowość w realizowanej pracy. Prezentujemy wybrany zakres przeprowadzanych przez nas usług: Zajmujemy się naprawą, serwisem, corocznym przeglądem, konserwacją, montażem i regulacją urządzeń gazowych: piecyki gazowe, kotły gazowe co, termy, bojlery gazowe i kuchnie gazowe. Wykonujemy instalacje gazowe. Przypominamy, że urządzenie gazowe jest pewne tylko wtedy gdy poddawane jest prawidłowym kontrolom przez sumienny serwis. Jeżeli mają Państwo zapytania dotyczące urządzeń gazowych lub instalacji gazowych, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Emel »

  Emel to firma z wieloletnim doświadczeniem. Emel jest producentem i dystrybutorem sprzętu do laboratoriów budowlanych od 1961 roku. Emel posiada doświadczona kadrę profesjonalnych pracowników, którzy gwarantują najwyższą jakość sprzętu do labolatoriów budowlanych takich jak: maszyna prasa wytrzymałościowa, młotek Schmidta oraz porozymetr do badania zawartości powietrza. Emel przeprowadza także badania asfaltów i mieszanek bitumicznych, badanie betonów, cementów, kruszyw i stali. W asortymencie firmy emel znajduje się również młotek Schmidta, cement, wiertnice oraz labolatoria mobilne. EMEL PPH S. C siedziba mieści się w Warszawie i zawsze można skontaktować się w sprawie sprzętu do laboratoriów budowlanych.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • B. Kowoll zaprasza do firmy „SERWIS – DIAGNOSTYKA” maszyn budowlanych »

  Jeśli posiadasz maszyny budowlane marki Volvo lub Caterpillar, skontaktuj się z firmą B. Kowoll. Wykonujemy serwis i diagnostykę maszyn budowlanych, w tym hydraulikę, elektronikę czy przeglądy okresowe. Obsługujemy koparki, spychy, równiarki, ładowarki i wozidła technologiczne. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • S-Serwis AGD »

  Zmywarki niestety czasami się psują i niezbędna jest pomoc specjalisty. Z tego powodu w nagłych momentach dzwonić do niego można pod numer 798 288 700. S-Serwis AGD umiejscowiony na ulicy Godebskiego 12/8 w stolicy województwa lubelskiego ma do zaoferowania szybką naprawę zarówno w mieszkanku właściciela urządzanie jak także w siedzibie firmy. Wszystko uzależnione jest od danej sytuacji. Specjalistom tak samo jak klientom zależy na odpowiedniej naprawie, dzięki której znów będzie można użytkować sprzęt AGD.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa maszyn i urządzeń

(4)

Naprawa maszyn i urządzeń - nowa strona:

Adres: