Certyfikat GOST

Certyfikat GOST Najważniejsze w działalności firmy jest badanie obszarów takich jak Rosja, Ukraina czy Białoruś pod względem potrzeb klientów i wsparcie klientów, konkretnych firm, w stworzeniu relacji gospodarczych niezbędnych do skutecznej działalności w nowych obszarach. Klienci niezorientowani w charakterystyce rynków rosyjskojęzycznych mogą liczyć na pomoc prawną, dotyczącą podpisywania umów i certyfikacji oraz marketingową.

Szczegóły strony www.mika-pl.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.mika-pl.pl:

Certyfikat GOST

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 25 Odwiedziny bing 174

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certyfikaty energetyczne Kraków »

  Sporządzamy certyfikaty energetyczne dla wszelkiego typu budynków zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Uskuteczniliśmy od 2009 roku ponad 300 zleceń dotyczących lokali mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak również nieruchomości użyteczności publicznej. Certyfikat taki jest konieczny m.in. przy zawiadomieniu o zakończeniu budowy. W zakresie sporządzenia świadectwa energetycznego, możliwość przeprowadzenia badania termowizyjnego.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Kraków »

  Restauracja Starka w Krakowie to punkt, w którym zdołasz bez nerwów zjeść wyśmienity posiłek, odpocząć i posmakować wybornego trunku. Mamy w posiadaniu dwie klimatyzowane sale w pięknym odcieniu czerwonym z autentycznymi kopiami pochodzącego z Niemiec grafika i ilustratora Henricha Zille. W naszej restauracji nie będziesz się czuł nieswój. Staramy się byś traktował nasz lokal jako miejsce do którego cały czas chce się powracać, dla tego każdego klienta traktujemy jak przyjaciela. Przybądź w nasze skromne progi i sam się przekonaj dlaczego Restauracja Starka jest tak wielokrotnie wybieranym miejscem przez gości.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vertis Investments Solutions »

  Promowany serwis www przedstawia nadzwyczaj wszechstronną ofertę usytuowanej w Nieporęcie firmy Vertis Investments Solutions. Należy do niej między innymi DuoTherm. Do jej specjalizacji zalicza się projektowanie instalacji wewnętrznych przy wykorzystaniu rekuperatorów i kotłów kondensacyjnych. W ramach montowania instalacji przedsiębiorstwo oferuje wentylację mechaniczną i instalacje gazowe. Profesjonaliści zajmują się wykonywaniem audytów energetycznych.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KACPEROLEJNIK.COM »

  Fotograf ślubny Kacper Olejnik posiada bogate doświadczenie w zakresie fotografowania ludzi. Jego specjalnością jest fotografia ślubna. Oferta obejmuje między innymi precyzyjnie przygotowywane fotoreportaże ślubne oraz sesje plenerowe. Młoda para otrzymuje fotografie w oryginalnym, ręcznie wytwarzanym albumie. Każde zdjęcie poddawane jest indywidualnej obróbce. Dużym zainteresowaniem cieszą się też sesje rodzinne, modelek oraz sesje z różnych wydarzeń. Fotograf prowadzi ciekawe warsztaty fotograficzne.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Energetyczne »

  Zakład pracy CERT oferuje dla Państwa wyprodukowanie świadectwa energetycznego. Praca prowadzona jest na obszarze województwa Wielkopolskiego natomiast w szczególności na terenie miasta Poznań, Gniezno, Swarzędz, Kostrzyn również okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny jak zarówno zniżki dla stałych klientów. Czas wykonania świadectwa energetycznego dostosowujemy do potrzeb zamawiającego. Zamów świadectwo energetyczne już dziś. Swoją firmę prowadzimy od 2009r. innymi słowy od chwili, w której certyfikaty energetyczne zostały wdrożone w życie..

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca ppoż »

  Wydaje ci się, że wiesz wszystko o bezpieczeństwie w twojej firmie i żadne zdarzenia nie mogą cię zaskoczyć? W takim razie musisz zmienić swoje nastawienie, ponieważ nie ma pewnych i 100% bezpiecznych stanowisk pracy. Każde stanowisko oraz każda praca może zakończyć się jakimś uszczerbkiem na zdrowiu bądź też życiu pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie szkoleń bhp, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz instrukcji ppoż. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać jak najlepiej swoją pracę. Sprawdź nas koniecznie. Zespół Codexbhp

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABAFI Biuro Rachunkowe »

  Gabafi to profesjonalizm i doświadczenie. W naszym biurze zatrudniamy najlepszych specjalistów-nasz zespół działa na rynku już od ponad 30 lat. Oferujemy świadczenie kompleksowych usług dla osób fizycznych oraz prawnych. Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • INGE s.c. »

  Firma konsultingowa INGE z Wrocławia prowadzi szkolenia i audyty z zakresu doradztwa marketingowego, prawnego, IT, stemów zarządania firmą. Pomagamy w zdobywaniu standardów ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 i wielu innych. Dzięki naszym usługom Twoja firma zyska na skuteczności działania. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dopełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od czasu przygotowania oferty oraz umowy, poprzez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania oraz utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa elementarne kroki. Pierwszym etapem jest weryfikacja dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ewaluację całkowitych przewodnich procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest realizowanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso i haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. prowadzi szkolenia z zakresu systemów zarządzania iso. Aranżujemy kursy iso 9001, iso 14001 także szkolenia haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wyszukać kurs z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS przeprowadza także szkolenia z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych oraz gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji oraz szkoleń przeprowadzamy na obszarze całego państwa.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja, Gwarancja, Deratyzacja, Warszawa »

  Należy pamiętać, że usługi z branży ddd, które oferuje przedsiębiorstwo ddd robak wykonywane są przy zastosowaniu preparatów chemicznych. Ich prawidłowe przygotowanie gwarantuje skuteczny zabieg, który jest bezpieczny dla domowników oraz powierzchni nim pokrytych. Niewłaściwe proporcje mogą doprowadzić do „zaszczepienia” insektów przeciw substancjom owadobójczym, co znacząco podnosi trudność skutecznego zwalczania a także podnosi koszt dezynsekcji, ponieważ wymagana jest kilku krotna wizyta. Zapraszamy na stronę przedsiębiorstwa w celu zapoznania się ze szczegółami naszej pracy.

  Data dodania: 05 03 2016 · szczegóły wpisu »