Certyfikat GOST

Certyfikat GOST Najważniejsze w działalności firmy jest badanie obszarów takich jak Rosja, Ukraina czy Białoruś pod względem potrzeb klientów i wsparcie klientów, konkretnych firm, w stworzeniu relacji gospodarczych niezbędnych do skutecznej działalności w nowych obszarach. Klienci niezorientowani w charakterystyce rynków rosyjskojęzycznych mogą liczyć na pomoc prawną, dotyczącą podpisywania umów i certyfikacji oraz marketingową.

Szczegóły strony www.mika-pl.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.mika-pl.pl:

Certyfikat GOST

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 25 Odwiedziny bing 174

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certyfikaty energetyczne Kraków »

  Sporządzamy certyfikaty energetyczne dla wszelkiego typu budynków zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Uskuteczniliśmy od 2009 roku ponad 300 zleceń dotyczących lokali mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak również nieruchomości użyteczności publicznej. Certyfikat taki jest konieczny m.in. przy zawiadomieniu o zakończeniu budowy. W zakresie sporządzenia świadectwa energetycznego, możliwość przeprowadzenia badania termowizyjnego.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia architektury »

  Strona ”Fotografia Wnętrz” jest własnością pomorskiej Agencji Fotograficznej Pabijan, która posiada bogatą listę zadowolonych klientów oraz pokaźne portfolio fotograficzne. To wszystko jest z pewnością gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez Agencję usług. Serwis „Fotografia Wnętrz” specjalizuje się w fotografii wnętrz oraz fotografii architektury. Agencja tworzy też wirtualne panoramy, które są znakomitym rozszerzeniem konwencjonalnej fotografii architektury. Serwis „Fotografia Wnętrz” w skrócie to: - realizacja zlecenia na terenie całego kraju - znakomite rozwiązanie zarówno dla klientów biznesowych takich jak hotele, firmy architektoniczne lub też deweloperzy jak i dla klientów indywidualnych lub też domków letniskowych, pensjonatów czy też apartamentów - skrupulatna obróbka komputerowa zdjęć - dokumenty licencyjne oraz faktury VAT - doskonałej jakości sprzęt oraz cała gama szerokokątnych obiektywów

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PROFIT Joanna Szyszkowska »

  Biuro rachunkowe PROFIT oferuje kompleksową obsługę z zakresu księgowości: prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, obsługa kadrowo płacowa. Zajmujemy się również zwrotem podatku z zagranicy - Holandia, Norwegia, Niemcy, Austria, Irlandia, USA, Belgia, Anglia. Więcej informacji: www. profit-br. pl

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Caluco Sp.z.o.o. »

  Kancelaria Rachunkowa CALCULO s.c. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej wszelkiego typu firm. Oferujemy pełen wachlarz usług w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową. Prowadzimy także działalność szkoleniową. Organizujemy szkolenia związane z zagadnieniami finansowo-prawnymi. Dzięki dużemu doświadczeniu, wiedzy oraz pasji, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najlepszym poziomie.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • International Detective Agency »

  Detektywi Firma international detective agency zajmuje się: poszukiwaniem osób zaginionych, gromadzeniem materiału dowodowego do sprawy rozwodowej, weryfikowaniem wiarygodności informacji, zbieraniem informacji w sprawach karnych, montażem specjalistycznych urządzeń do ochrony pomieszczeń. Plac Andersa zaprasza już dziś tel. kom. 0532-504-366

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Energetyczne »

  Zakład pracy CERT oferuje dla Państwa wyprodukowanie świadectwa energetycznego. Praca prowadzona jest na obszarze województwa Wielkopolskiego natomiast w szczególności na terenie miasta Poznań, Gniezno, Swarzędz, Kostrzyn również okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny jak zarówno zniżki dla stałych klientów. Czas wykonania świadectwa energetycznego dostosowujemy do potrzeb zamawiającego. Zamów świadectwo energetyczne już dziś. Swoją firmę prowadzimy od 2009r. innymi słowy od chwili, w której certyfikaty energetyczne zostały wdrożone w życie..

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • WOMAX - piaskowanie - hydropiaskowanie »

  Womax oferuje usługi piaskowania i hydropiaskowania budynków, elementów drewnianych, metali kolorowych, konstrukcji drewnianych, sprzętu transportowego, pojazdów współczesnych i zabytkowych. Kładziemy duży nacisk na ochronę czyszczonej powierzchni. Działamy na terenie Śląska i przyległych województw. Zapraszamy klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Z przyjemnością nawiążemy stałą współpracę.

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca ppoż »

  Wydaje ci się, że wiesz wszystko o bezpieczeństwie w twojej firmie i żadne zdarzenia nie mogą cię zaskoczyć? W takim razie musisz zmienić swoje nastawienie, ponieważ nie ma pewnych i 100% bezpiecznych stanowisk pracy. Każde stanowisko oraz każda praca może zakończyć się jakimś uszczerbkiem na zdrowiu bądź też życiu pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie szkoleń bhp, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz instrukcji ppoż. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać jak najlepiej swoją pracę. Sprawdź nas koniecznie. Zespół Codexbhp

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • INGE s.c. »

  Firma konsultingowa INGE z Wrocławia prowadzi szkolenia i audyty z zakresu doradztwa marketingowego, prawnego, IT, stemów zarządania firmą. Pomagamy w zdobywaniu standardów ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 i wielu innych. Dzięki naszym usługom Twoja firma zyska na skuteczności działania. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dopełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od czasu przygotowania oferty oraz umowy, poprzez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania oraz utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa elementarne kroki. Pierwszym etapem jest weryfikacja dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ewaluację całkowitych przewodnich procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest realizowanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso i haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. prowadzi szkolenia z zakresu systemów zarządzania iso. Aranżujemy kursy iso 9001, iso 14001 także szkolenia haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wyszukać kurs z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS przeprowadza także szkolenia z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych oraz gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji oraz szkoleń przeprowadzamy na obszarze całego państwa.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »