Certyfikat GOST

Certyfikat GOST Najważniejsze w działalności firmy jest badanie obszarów takich jak Rosja, Ukraina czy Białoruś pod względem potrzeb klientów i wsparcie klientów, konkretnych firm, w stworzeniu relacji gospodarczych niezbędnych do skutecznej działalności w nowych obszarach. Klienci niezorientowani w charakterystyce rynków rosyjskojęzycznych mogą liczyć na pomoc prawną, dotyczącą podpisywania umów i certyfikacji oraz marketingową.

Szczegóły strony www.mika-pl.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.mika-pl.pl:

Certyfikat GOST

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 25 Odwiedziny bing 175

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certyfikaty energetyczne Kraków »

  Sporządzamy certyfikaty energetyczne dla wszelkiego typu budynków zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Uskuteczniliśmy od 2009 roku ponad 300 zleceń dotyczących lokali mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak również nieruchomości użyteczności publicznej. Certyfikat taki jest konieczny m.in. przy zawiadomieniu o zakończeniu budowy. W zakresie sporządzenia świadectwa energetycznego, możliwość przeprowadzenia badania termowizyjnego.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kotłów Kraków »

  Stanowimy rodzinny biznes założony w 1985 roku. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na profesjonalne podejście do przeprowadzanych usług wciąż dążymy do ulepszania naszej wiedzy na zagadnienia związane z urządzeniami gazowymi oraz instalacjami gazowymi. W tym celu regularnie asystujemy w spotkaniach i szkoleniach gwarantujących pozyskiwanie nowej informacji na temat gazowych przepływowych podgrzewaczy wody użytkowej popularnie zwanych (piecykami łazienkowymi) oraz kotłów gazowych. Naszym priorytetem jest profesjonalne podejście do obsługi klientów i fachowość w realizowanej pracy. Prezentujemy wybrany zakres przeprowadzanych przez nas usług: Zajmujemy się naprawą, serwisem, corocznym przeglądem, konserwacją, montażem i regulacją urządzeń gazowych: piecyki gazowe, kotły gazowe co, termy, bojlery gazowe i kuchnie gazowe. Wykonujemy instalacje gazowe. Przypominamy, że urządzenie gazowe jest pewne tylko wtedy gdy poddawane jest prawidłowym kontrolom przez sumienny serwis. Jeżeli mają Państwo zapytania dotyczące urządzeń gazowych lub instalacji gazowych, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Powozownia »

  Luksusowa oraz nowoczesna restauracja to jedynie Powozownia zlokalizowana przy Lutyckiej 34 w Poznaniu. Jesteśmy do Państwa usług w chwili przygotowania wszelkich spotkań rodzinnych, wydarzeń kulturalnych, jak i też do organizacji przyjęć poza lokalem. Nasz zespół kucharzy oraz kelnerów to doświadczeni fachowcy charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą jak i też zaangażowaniem w każde złożone zmówienie. Gorąco zachęcamy wszystkich gości do naszej Powozowni.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Energetyczne »

  Zakład pracy CERT oferuje dla Państwa wyprodukowanie świadectwa energetycznego. Praca prowadzona jest na obszarze województwa Wielkopolskiego natomiast w szczególności na terenie miasta Poznań, Gniezno, Swarzędz, Kostrzyn również okolic. Oferujemy atrakcyjne ceny jak zarówno zniżki dla stałych klientów. Czas wykonania świadectwa energetycznego dostosowujemy do potrzeb zamawiającego. Zamów świadectwo energetyczne już dziś. Swoją firmę prowadzimy od 2009r. innymi słowy od chwili, w której certyfikaty energetyczne zostały wdrożone w życie..

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kochańscy »

  Zawarcie związku małżeńskiego to nadzwyczajnie ważne zdarzenie, warte zapamiętania plus odpowiedniego uwiecznienia. Wszelkich starań, ażeby zapisać magię momentu, czułości, oraz jak efemerycznych, szczęśliwych chwil, dokłada Foto Studio Kochańscy. Wśród różnorodnej panoramy usług firma ta posiada reportaże ślubne, sesje plenerowe lub przygotowywanie fotoalbumów. Foto Studio Kochańscy to nie tylko wytrawny team fotografów, ale też nadzwyczajnie uważni świadkowie rzadkich chwil, jacy z pasją, talentem, jak również z użyciem najświeższych prądów oraz technik wychwycą niepowtarzalne momenty, i jak efemeryczne wrażenia lub emocje wyjątkowego dnia ożenku.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca ppoż »

  Wydaje ci się, że wiesz wszystko o bezpieczeństwie w twojej firmie i żadne zdarzenia nie mogą cię zaskoczyć? W takim razie musisz zmienić swoje nastawienie, ponieważ nie ma pewnych i 100% bezpiecznych stanowisk pracy. Każde stanowisko oraz każda praca może zakończyć się jakimś uszczerbkiem na zdrowiu bądź też życiu pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie szkoleń bhp, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz instrukcji ppoż. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać jak najlepiej swoją pracę. Sprawdź nas koniecznie. Zespół Codexbhp

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • INGE s.c. »

  Firma konsultingowa INGE z Wrocławia prowadzi szkolenia i audyty z zakresu doradztwa marketingowego, prawnego, IT, stemów zarządania firmą. Pomagamy w zdobywaniu standardów ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 i wielu innych. Dzięki naszym usługom Twoja firma zyska na skuteczności działania. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia »

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 i certyfikacją systemu HACCP. Procedura certyfikacji polega na rzeczowej diagnozie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dopełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od czasu przygotowania oferty oraz umowy, poprzez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania oraz utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa elementarne kroki. Pierwszym etapem jest weryfikacja dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ewaluację całkowitych przewodnich procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest realizowanie dorocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso i haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. prowadzi szkolenia z zakresu systemów zarządzania iso. Aranżujemy kursy iso 9001, iso 14001 także szkolenia haccp dla pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także wyszukać kurs z problematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS przeprowadza także szkolenia z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych oraz gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji oraz szkoleń przeprowadzamy na obszarze całego państwa.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • DekorProjekt Sp. z o.o. »

  Samodzielne wyposażenie i zaprojektowanie mieszkania to trudne wyzwanie, ale nie z ekspertami z firmy UrzadzamyPodKlucz. pl! Współpraca z nimi to czysta przyjemność, która swoje efekty ma w postaci gustownie i gruntownie urządzonego wnętrza, które dopasowane jest dodatkowo do Państwa oczekiwań i wymagań.

  Data dodania: 21 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Globart print s.j. »

  Poszukujesz profesjonalnej drukarni, która wydrukuje dla Ciebie fototapetę na zamówienie? Idealnie trafiłeś! Korzystając ze zdjęcia przesłanego przez Ciebie wykonamy fototapetę, która zachwyci wszystkich swoją doskonałą jakością, precyzją i głębią barw. Przekonaj się i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »