AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna Ambit to biuro tłumaczeń, które proponuje obszerny przekrój usług translatorskich. Wykonujemy tłumaczenia w wielu językach i w różnych kombinacjach. Przygotujemy dla Państwa każde tłumaczenie z polskiego na angielski. Tłumaczymy też z języków obcych na polski, a także z obcego na obcy. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych i do firm. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i cykliczne. Współpracujemy z wieloma znakomitymi tłumaczami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Szczegóły strony biurotlumaczen.edu.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę biurotlumaczen.edu.pl:

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 16 Odwiedziny bing 189

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia angielskiego »

  Native speakerzy, współpracujący z biurem tłumaczeń angielskiego zapewniają między innymi fachowo brzmiące tłumaczenia w języku angielskim. Dodatkowy atut, który powoduje, że tłumaczenia na angielski tworzone przez Futurę są oceniane lepiej niż inne, to kierunkowe doświadczenie każdego pracownika. Poza tym Futura gwarantuje poprawność językową i merytoryczną oraz punktualność każdego tłumaczenia.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włoski - tłumaczenia pisemne oraz ustne w Polsce i we Włoszech »

  mgr Henryk Machnik jest tłumaczem języka włoskiego, który już od ponad dwudziestu lat współpracuje z wieloma włoskimi i polskimi firmami, wykonując dla nich tłumaczenia techniczne włosko – polskie, ustne i pisemne. Żeby móc zagwarantować bardzo wysoki poziom tłumaczeń musi mieć bezpośredni kontakt z klientem, by konsultować ewentualne niejasności w tekście źródłowym, dlatego nie pracuje dla biur tłumaczeń a jedynie dla klientów bezpośrednich. Jest to bardzo mobilny tłumacz, który w razie potrzeby potrafi zabrać klientów do Włoch swoim dużym siedmioosobowym samochodem typu crossover, wykonać tam tłumaczenia i przywieźć ich z powrotem do Polski. Wystawia faktury VAT. Więcej informacji na stronie http://www.polacco.traduzioni.pl

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego »

  Wśród klientów, którzy wybierają Biuro Tłumaczeń Hiszpańskiego, nie są jedynie klienci indywidualni. Wysoką jakość, którą prezentują realizowane tutaj tłumaczenia z hiszpańskiego i tłumaczenia na hiszpański, doceniają także różne przedsiębiorstwa bądź instytucje. Całkowita poufność oraz rzetelność realizowanych przez biuro tłumaczeń języka hiszpańskiego, umożliwia tym firmom jak i instytucjom efektywne rozwijanie własnych planów.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń ILS »

  Biuro tłumaczeń ILS w Dąbrowie Górniczej proponuje swoim klientom szeroką gamę usług na najwyższym poziomie. W ofercie znajdą Państwo tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe oraz tłumaczenia pisemne. Nasza oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego klienta – dokładnie dobieramy tłumaczy i weryfikatorów do projektu, uwzględniając ich indywidualna wiedzę i predyspozycje. Nasze usługi charakteryzują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Naszym priorytetem jest jakość i zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się na naszą ofertą!

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły »

  Język ukraiński jest dość trudnym językiem, więc jeśli potrzebny jest Państwu przekład jakiegokolwiek tekstu, wskazane jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego tłumacza. Orest Śpiwak jest tłumaczem przysięgłym, bardzo szybko i rzetelnie tłumaczy wszelkiego rodzaju informacje – dokumenty, świadectwa, czy też umowy. Zlecenia mogą Państwo dostarczyć e-mailem lub telefonicznie pod numerem 22 448-54-82. Siedziba tłumacza mieści się przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 52/18 w Warszawie.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • A.Mielnik-tłumacz ukraińskiego »

  Artur Mielnik to doskonale wykształcony tłumacz języka ukraińskiego mający biuro w Przemyślu. Ma w ofercie tłumaczenia wszelkiego rodzaju pism, m.in. pozwoleń o pracę, materiałów reklamowych oraz świadectw. Jeśli nie znają Państwo ukraińskiego i chcą uzyskać pomoc w przekładzie – otrzymają Państwo pomoc dzwoniąc pod numer 514 046 095. Adres tłumacza to ul. Słowackiego 26/14, Przemyśl.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Warszawa »

  Pośród różnorakiego typu języków, które stosowane są na całym świecie, rosyjski zalicza się do tych wyjątkowo rozpowszechnionych. Zarówno w biznesie, sporcie, czy też innego typu branżach istnieją silne kontakty z obszarami w których jest on stosowany. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie tłumaczenia rosyjskiego Warszawa, Kraków lub, Szczecin w różnorakich sektorach swego funkcjonowania wyjątkowo cenią. Na obszarze tych miejscowości i innych miast kraju, tłumacz polsko rosyjskie przekłady wykonuje na różnym poziomie. W zależności od swoich zdolności bądź też praktyki, translacje jakie przeprowadza dany tłumacz rosyjskiego Warszawa czy też innego typu miejscowości otrzymać mogą lepszej, jak i gorszej jakości. Tylko bowiem autentyczny ekspert - tłumacz na rosyjski, zagwarantować ma sposobność całkowicie solidne translacje. Michał Bajorek - Tłumacz Rosyjski Warszawa to jednoosobowe biuro translacyjne, które do tego typu autentycznych fachowców na pewno należy. By samodzielnie to sprawdzić, najpierw polecane jest przejrzeć niniejszą witrynę online, gdzie Michał Bajorek Tłumacz Na Rosyjski Warszawa proponuje swoją propozycję ofertową.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń KADOM Przeworsk - Tłumacz Przeworsk »

  Tłumaczymy dokumenty wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego – wykaz najczęściej tłumaczonych dokumentów poniżej
  Piszemy pisma, życiorysy i listy do urzędów zagranicznych lub osób prywatnych, pomagamy w redagowaniu pisma / listu za granicę.
  Pomagamy odzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec tzw. Kindergeld. (wypełniamy wniosek o zasiłek na dziecko Antrag auf Kindergeld, prowadzimy korespondencję z Familienkasse) Z naszej strony jest to usługa biurowo – tłumaczeniowa, nie obejmuje udzielania porad prawnych czy podatkowych.
  Dzwonimy do Niemiec.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • 100 Agencja Tłumaczeń »

  Zajmujemy się tłumaczeniami. Tłumaczymy z języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych języków świata. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, tłumaczenia ustne, tłumaczenia stron www. Oferujmey bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Primus Marcela Pikuła »

  Dr Marcela Pikuła to tłumacz języka niemieckiego. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Wykonuje tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne z i na język niemiecki. Gwarantowana terminowość, rzetelność wykonywania usług i poufność powierzonych dokumentów. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »