AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna Ambit to biuro tłumaczeń, które proponuje obszerny przekrój usług translatorskich. Wykonujemy tłumaczenia w wielu językach i w różnych kombinacjach. Przygotujemy dla Państwa każde tłumaczenie z polskiego na angielski. Tłumaczymy też z języków obcych na polski, a także z obcego na obcy. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych i do firm. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i cykliczne. Współpracujemy z wieloma znakomitymi tłumaczami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Szczegóły strony biurotlumaczen.edu.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę biurotlumaczen.edu.pl:

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 15 Odwiedziny bing 189

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz języka rumuńskiego native speaker »

  Strona tłumacza języka rumuńskiego, native speakera Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych języka rumuńskiego: tłumaczenia pisemne (dokumenty, teksty techniczne, instrukcje obsługi i katalogi, strony www, ulotki itd.), tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), usługi pośrednictwa językowego w komunikacji biznesowej (Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations) szkolenia językowe. www.rumunski.info.pl www.rumunskitlumacz.net Zakres: Rzeszów, Warszawa, Cała Polska, Europa

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włoski - tłumaczenia pisemne oraz ustne w Polsce i we Włoszech »

  mgr Henryk Machnik jest tłumaczem języka włoskiego, który już od ponad dwudziestu lat współpracuje z wieloma włoskimi i polskimi firmami, wykonując dla nich tłumaczenia techniczne włosko – polskie, ustne i pisemne. Żeby móc zagwarantować bardzo wysoki poziom tłumaczeń musi mieć bezpośredni kontakt z klientem, by konsultować ewentualne niejasności w tekście źródłowym, dlatego nie pracuje dla biur tłumaczeń a jedynie dla klientów bezpośrednich. Jest to bardzo mobilny tłumacz, który w razie potrzeby potrafi zabrać klientów do Włoch swoim dużym siedmioosobowym samochodem typu crossover, wykonać tam tłumaczenia i przywieźć ich z powrotem do Polski. Wystawia faktury VAT. Więcej informacji na stronie http://www.polacco.traduzioni.pl

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przysiegle »

  Trzonem pracy zlokalizowanego w Warszawie Biura Tłumaczeń PRZYSIEGLE są prace z dziedziny tłumaczeń przysięgłych i technicznych. Dobrze dobrana kadra lingwistów zajmuje się przekładami w językach nie tylko europejskich, ale również nietypowych, takich, jak mongolski lub tadżycki. Przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne często korzystają z tłumaczeń przysięgłych z języka rosyjskiego.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • LIDARIA Biuro Tłumaczeń »

  Stołeczne Biuro Tłumaczeń LIDARIA promuje się na poniższej witrynie online. Obszar świadczeń mieści realizowane z największą rzetelnością tłumaczenia przysięgłe i zwykłe tłumaczenia z różnych języków europejskich, na przykład z rosyjskiego, francuskiego. Biuro para się również tłumaczeniami ustnymi, zarówno równoczesnymi, jak i następczymi. Znakomity poziom świadczeń potwierdza długa lista usatysfakcjonowanych zleceniodawców.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły »

  Język ukraiński jest dość trudnym językiem, więc jeśli potrzebny jest Państwu przekład jakiegokolwiek tekstu, wskazane jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego tłumacza. Orest Śpiwak jest tłumaczem przysięgłym, bardzo szybko i rzetelnie tłumaczy wszelkiego rodzaju informacje – dokumenty, świadectwa, czy też umowy. Zlecenia mogą Państwo dostarczyć e-mailem lub telefonicznie pod numerem 22 448-54-82. Siedziba tłumacza mieści się przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 52/18 w Warszawie.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka serbskiego, chorwackiego, macedońskiego »

  Tłumaczenia dla krajowych i zagranicznych klientów. Tłumaczenia uwierzytelnione z serbskiego, chorwackiego i macedońskiego. Ponad 20 letnie doświadczenie w przekładzie tekstów literackich, prawniczych, branży turystycznej, finansowej, górniczej, energetycznej, samochodowej. Przekład wszelkich umów, dokumentów firmowych i osobistych, materiałów reklamowych, list dialogowych, wyciągów i aktów z USC i KRS.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Warszawa »

  Pośród różnorakiego typu języków, które stosowane są na całym świecie, rosyjski zalicza się do tych wyjątkowo rozpowszechnionych. Zarówno w biznesie, sporcie, czy też innego typu branżach istnieją silne kontakty z obszarami w których jest on stosowany. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie tłumaczenia rosyjskiego Warszawa, Kraków lub, Szczecin w różnorakich sektorach swego funkcjonowania wyjątkowo cenią. Na obszarze tych miejscowości i innych miast kraju, tłumacz polsko rosyjskie przekłady wykonuje na różnym poziomie. W zależności od swoich zdolności bądź też praktyki, translacje jakie przeprowadza dany tłumacz rosyjskiego Warszawa czy też innego typu miejscowości otrzymać mogą lepszej, jak i gorszej jakości. Tylko bowiem autentyczny ekspert - tłumacz na rosyjski, zagwarantować ma sposobność całkowicie solidne translacje. Michał Bajorek - Tłumacz Rosyjski Warszawa to jednoosobowe biuro translacyjne, które do tego typu autentycznych fachowców na pewno należy. By samodzielnie to sprawdzić, najpierw polecane jest przejrzeć niniejszą witrynę online, gdzie Michał Bajorek Tłumacz Na Rosyjski Warszawa proponuje swoją propozycję ofertową.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • 100 Agencja Tłumaczeń »

  Zajmujemy się tłumaczeniami. Tłumaczymy z języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych języków świata. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, tłumaczenia ustne, tłumaczenia stron www. Oferujmey bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transpolis - tłumaczenia angielskie »

  Biuro tłumaczeń TRANSPOLIS oferuje profesjonalne usługi translatorskie. Nasze biuro oferuje wysokiej jakości tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i na język angielski. Nadrzędnym celem biura jest zapewnienie naszym Klientom najlepszej obsługi lingwistycznej i znalezienie optymalnych rozwiązań w komunikacji międzynarodowej.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Londoner Marcin Wolniewicz »

  Nasze tłumaczenia cieszą się uznaniem Klientów już od wielu lat. Inwestujemy w najnowsze rozwiązania i korzystamy ze światowych programów przeznaczonych dla profesjonalnych biur tłumaczeń. Działamy szybko i sprawnie a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przekonaj się, że z nami warto współpracować!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »