AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna Ambit to biuro tłumaczeń, które proponuje obszerny przekrój usług translatorskich. Wykonujemy tłumaczenia w wielu językach i w różnych kombinacjach. Przygotujemy dla Państwa każde tłumaczenie z polskiego na angielski. Tłumaczymy też z języków obcych na polski, a także z obcego na obcy. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych i do firm. Oferujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i cykliczne. Współpracujemy z wieloma znakomitymi tłumaczami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Szczegóły strony biurotlumaczen.edu.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę biurotlumaczen.edu.pl:

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 16 Odwiedziny bing 189

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz języka rumuńskiego native speaker »

  Strona tłumacza języka rumuńskiego, native speakera Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych języka rumuńskiego: tłumaczenia pisemne (dokumenty, teksty techniczne, instrukcje obsługi i katalogi, strony www, ulotki itd.), tłumaczenia ustne (symultaniczne oraz konsekutywne), usługi pośrednictwa językowego w komunikacji biznesowej (Foreign Client Relations i Foreign Investor Relations) szkolenia językowe. www.rumunski.info.pl www.rumunskitlumacz.net Zakres: Rzeszów, Warszawa, Cała Polska, Europa

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włoski - tłumaczenia pisemne oraz ustne w Polsce i we Włoszech »

  mgr Henryk Machnik jest tłumaczem języka włoskiego, który już od ponad dwudziestu lat współpracuje z wieloma włoskimi i polskimi firmami, wykonując dla nich tłumaczenia techniczne włosko – polskie, ustne i pisemne. Żeby móc zagwarantować bardzo wysoki poziom tłumaczeń musi mieć bezpośredni kontakt z klientem, by konsultować ewentualne niejasności w tekście źródłowym, dlatego nie pracuje dla biur tłumaczeń a jedynie dla klientów bezpośrednich. Jest to bardzo mobilny tłumacz, który w razie potrzeby potrafi zabrać klientów do Włoch swoim dużym siedmioosobowym samochodem typu crossover, wykonać tam tłumaczenia i przywieźć ich z powrotem do Polski. Wystawia faktury VAT. Więcej informacji na stronie http://www.polacco.traduzioni.pl

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski »

  Umiejętność przekazania swoich idei i przeświadczeń w powszechnym kontekście okazuje się wielokrotnie czynnikiem stanowiącym dla instytucji i przedsiębiorstw. Trzeba zatem polegać na fachowcach w komunikacji, aby ustrzec się nieporozumień czy przekłamań. Posiadanie u boku fachowca z rozległą znajomością kontekstu językowego i kulturowego, ukształtowaną w wyniku długofalowego pobytu w krajach, których językami się zajmuję, pozwala na oznajmianie się w efektywny sposób i zdobycie postanowionych celów. Nazywam się Davide Dublanc, jestem translatorem pisemnym i ustnym. Pochodzę z Włoch, natomiast mieszkam na stałe w Polsce, w Krakowie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego »

  Wśród klientów, którzy wybierają Biuro Tłumaczeń Hiszpańskiego, nie są jedynie klienci indywidualni. Wysoką jakość, którą prezentują realizowane tutaj tłumaczenia z hiszpańskiego i tłumaczenia na hiszpański, doceniają także różne przedsiębiorstwa bądź instytucje. Całkowita poufność oraz rzetelność realizowanych przez biuro tłumaczeń języka hiszpańskiego, umożliwia tym firmom jak i instytucjom efektywne rozwijanie własnych planów.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przysiegle »

  Trzonem pracy zlokalizowanego w Warszawie Biura Tłumaczeń PRZYSIEGLE są prace z dziedziny tłumaczeń przysięgłych i technicznych. Dobrze dobrana kadra lingwistów zajmuje się przekładami w językach nie tylko europejskich, ale również nietypowych, takich, jak mongolski lub tadżycki. Przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne często korzystają z tłumaczeń przysięgłych z języka rosyjskiego.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • LIDARIA Biuro Tłumaczeń »

  Stołeczne Biuro Tłumaczeń LIDARIA promuje się na poniższej witrynie online. Obszar świadczeń mieści realizowane z największą rzetelnością tłumaczenia przysięgłe i zwykłe tłumaczenia z różnych języków europejskich, na przykład z rosyjskiego, francuskiego. Biuro para się również tłumaczeniami ustnymi, zarówno równoczesnymi, jak i następczymi. Znakomity poziom świadczeń potwierdza długa lista usatysfakcjonowanych zleceniodawców.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka serbskiego, chorwackiego, macedońskiego »

  Tłumaczenia dla krajowych i zagranicznych klientów. Tłumaczenia uwierzytelnione z serbskiego, chorwackiego i macedońskiego. Ponad 20 letnie doświadczenie w przekładzie tekstów literackich, prawniczych, branży turystycznej, finansowej, górniczej, energetycznej, samochodowej. Przekład wszelkich umów, dokumentów firmowych i osobistych, materiałów reklamowych, list dialogowych, wyciągów i aktów z USC i KRS.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń KADOM Przeworsk - Tłumacz Przeworsk »

  Tłumaczymy dokumenty wymagające uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego – wykaz najczęściej tłumaczonych dokumentów poniżej
  Piszemy pisma, życiorysy i listy do urzędów zagranicznych lub osób prywatnych, pomagamy w redagowaniu pisma / listu za granicę.
  Pomagamy odzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec tzw. Kindergeld. (wypełniamy wniosek o zasiłek na dziecko Antrag auf Kindergeld, prowadzimy korespondencję z Familienkasse) Z naszej strony jest to usługa biurowo – tłumaczeniowa, nie obejmuje udzielania porad prawnych czy podatkowych.
  Dzwonimy do Niemiec.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • 100 Agencja Tłumaczeń »

  Zajmujemy się tłumaczeniami. Tłumaczymy z języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych języków świata. Prowadzimy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, tłumaczenia ustne, tłumaczenia stron www. Oferujmey bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Primus Marcela Pikuła »

  Dr Marcela Pikuła to tłumacz języka niemieckiego. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Wykonuje tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne z i na język niemiecki. Gwarantowana terminowość, rzetelność wykonywania usług i poufność powierzonych dokumentów. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »