Psychologia Podkategoria: Psychologia

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Psychiatra Wrocław »

  Psychoterapia – jej zasadniczym priorytetem jest rozwój osobowości, zdrowie psychiczne oraz usunięcie objawów chorobowych pacjenta poprzez zmianę nastawienia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii bez zwłoki pacjenci mogą zarejestrować się na jednorazową wizytę (również u specjalisty od młodzieży i dzieci). Po przebytym badaniu i postawionej diagnozie można rozpocząć leczenie u psychiatry. Udostępniamy E-poradnię – czyli terapię zdalna.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO »

  Psycholog Agnieszka Balicka w swoim gabinecie w Lublinie pomaga pacjentom w pokonywaniu barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Oferuje kompleksowe usługi pacjentom, którzy zmagają się z poczuciem osamotnienia, stanami lękowymi, stresem bądź mają problemy w relacjach z innymi ludźmi. Pośród gwarantowanych metod wsparcia znajduje się psychoterapia, psychoterapia par i interwencja kryzysowa. Agnieszka Balicka jest również specjalistą w technice coachingu, polegającej na odrywaniu mocnych stron ludzi.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologii i psychoterapii Magdalena Gąsecka »

  Psycholog Magdalena Gąsecka posiada bogate doświadczenie w dziedzinie diagnostyki i terapeutyki. W ofercie gabinetu zlokalizowanego w Gdyni znajduje się szeroki przekrój usług dedykowanych osobom, które zmagają się z przeróżnymi problemami życiowymi. Oferta obejmuje między innymi konsultacje, których celem jest określenie problemu oraz dobór najlepszej formy terapii. Pacjenci mogą brać udział w terapii krótko lub długoterminowej. Psycholog zaprasza również na rozmaite warsztaty.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologcznej zajmuje się prowadzeniem indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie integracyjnym. Ponadto oferuje diagnozę i pomoc psychologczną, konsultacje, interwencję kryzysową, doradztwo zawodowe oraz szkolenia. Do końca roku proponuje indywidaulnie dostosowane do klienta zniżki na psychoterapię oraz darmową pierwszą konslutacje.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Poznań »

  Znakomita psychoterapia, którą oferuje Centrum Psychoterapii Integralnej z Poznania dotyczy wielu kłopotów psychologicznych, z którymi musi zmagać się dzisiaj człowiek. Oferowane jest tam między innymi psychoterapia par, grupowa, lub Racjonalna Terapia Zachowania. W każdym przypadku fachowego wsparcia udziela wyjątkowy dobry psycholog, mający stosowne doświadczenie jak i należyte kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii »

  Pracownia Psychoterapii INSPIRACJA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Priorytetowym celem podejmowanych działań jest wielopłaszczyznowa poprawa poziomu życia naszych klientów. Udzielamy wsparcia w postaci psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Istotne miejsce w ofercie zajmuje terapia par i rodzinna. Pomagamy osobom zmagającym się z wszelkiego typu trudnościami. Zajmujemy się także doradztwem zawodowym oraz coachingiem. Gwarantujemy pełną dyskrecją oraz zadowalające rezultaty.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Pruszków »

  Instytut Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w Pruszkowie, w województwie mazowieckim zaprasza wszystkich tych, którzy czują, że znaleźli się w trudnej życiowo sytuacji, pozornie bez wyjścia, mają problemy emocjonalne, odczuwają brak satysfakcji ze swojego życia lub po prostu są zainteresowane głębszym i lepszym zrozumieniem samego siebie. Podczas konsultacji psycholog ustali problem oraz oczekiwania pacjenta i dalszy sposób działań terapeutycznych.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii »

  Centrum Coachingu i Psychoterapii z centralą we Wrocławiu (ul. Podwale 65/1) zapewnia wsparcie w temacie przykładowo bulimii, choroby, natręctw, impulsywności, stresu a także uzależnienia. Proponujemy program ośmiu spotkań, w czasie których powiemy Ci jak zrealizować swoje plany. Oferta dla par – odszukasz w naszej ofercie wszelkie najistotniejsze działania w zakresie terapii. Zadzwoń i dowiedź się o terminy - 662 880 161 lub 662 880 171. Wolne terminy a także cennik dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. »

  Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
  Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

  Data dodania: 22 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Monika Romanowska »

  Psychoterapeuta prowadzi terapie grupowe dla młodzieży. Pracownia psychologiczna PEBE oferuje również psychoterapie m. in. dla par. Gabinet psychologiczny cieszy się wyśmienitą opinią wśród pacjentów, którzy cenią kwalifikacje oraz atmosferę panującą w Pracowni Psychologicznej PEBE. Pracownia psychologiczna PEBE Monika Romanowska działa w Gdyni blisko placu Górnośląskiego, jest czynna od poniedziałku do piątku. Pacjentom poświęca się tutaj dużo uwagi oraz proponuje się pomoc w walce z depresją oraz innymi trudnościami i problemami.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy theta »

  Każdy powinien zajrzeć na stronę internetową Akademia 7 Planów. Strona ta pozwala wszystkim zainteresowanym zaznajomić się z metodą zwaną Theta Healing, która została dopracowana w 1995 roku. Można zapoznać się z całą pracą naszego mózgu, nie z punktu widzenia medycznego. Pani Sylwia Śliwka organizuje różnego modelu kursy, warsztaty i sesje, w których człowiek może się odprężyć, połączyć się ze swoją podświadomością i naprawić swoje negatywne wzorce na pozytywne. Ta Akademia pozwala walczyć z dolegliwościami, chorobami i wewnętrznym ciężarem duchowym. Na stronie można zobaczyć gdzie i kiedy organizowane są kursy.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Zaczynając tzw. dorosłe życie, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, by w końcu za coś kupić jedzenie. Żenimy się, ponieważ po tylu latach życia na kocią łapę trzeba. Studiujemy, bo teraz bez dyplomu jest się nikim. I tak dalej. Przestajemy rzucać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za modą. I również za tłumem lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Pragniemy jakiś wskazówek, wiedząc, że samodzielnie nie umiemy pozbyć się problemów. W dzisiejszych czasach już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Krakow, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Wynika ono z jednej strony z tego, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z 2 strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego traktujemy jak normalnego lekarza. A prawda jest taka większość z tych problemów nie miałoby w ogóle miejsca, jeśli potrafilibyśmy rozmawiać ze swoimi bliskimi, prawda? Na nieszczęście gdzieś po drodze porzuciliśmy tą umiejętność. Jednakże już niewiele spotkań z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak sporo możemy zdziałać konwersacją – słuchając głosu swojego serca i innych ludzi.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cogni »

  W różnych sytuacjach życiowych wsparcie psychologa jest niezbędne. Na skutek pragnienia okazywania pomocy Laboratorium Diagnozy i Terapii Psychologicznej „COGNI” z siedzibą przy ulicy Sienkiewicza 10/3 w stolicy województwa wielkopolskiego wspiera ludzi w rozsypce. Wizyty dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, z tego względu mogą być zakończone sukcesem. Na pierwsze spotkanie umówić się można kontaktując się pod numerem 791123751, następne wytypowane będą podczas wizyty.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Verte »

  Gabinet Verte - Kraków zaprasza na swoją stronę internetową. Nasze usługi to psychoterapia, terapia dla par, terapia małżeńska i inne. Ponadto oferujemy konsultacje psychologiczne czy też mediację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zapraszamy: Kraków, ul. Moraczewskiego | Częstochowa, ul. Wodzickiego 70

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lps.pl »

  LPS. PL udostępnia zestaw fachowych konsultacji terapeutycznych. Funkcjonujemy na wielu etapach i zapewniamy profesjonalne spotkania dla osób potrzebujących porady, ale także dla absolwentów kierunków psychologicznych. Nasz team to wyspecjalizowani fachowcy z pokaźną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Namawiamy do skontaktowania się z nami pod numerem: (022) 617-61-64 i do sprawdzania wszelkich naszych usług.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny »

  Choroby psychiczne stają się alarmującym problemem w Polsce. Jednostkom chorym zaburzenia te ograniczają relacje w społeczeństwie. Takie osoby cierpiąc, coraz bardziej oddzielają się od normalnego życia. Według statystyk rokrocznie do zakładów psychiatrycznych w Polsce trafia około 1, 5 mln osób. Wynika, że jest to największy odsetek w skali Europy. Specjalistyczny gabinet psychiatryczny Mikołaja Trizny to miejsce, w którym chory dostaje niezbędną pomoc. Lekarz specjalizuje się w terapii uzależnień, zespołów depresyjnych oraz zakłóceń świadomości. Pomoc otrzymują w tym miejscu również osoby w podeszłym wieku, cierpiące na postępujące problemy z pamięcią. W terapii chorób psychicznych lekarz Mikołaj Trizna wykorzystuje zarówno metody farmakologiczne, ale dodatkowo specjalistyczną metodę hipnozy, w szczególności w przypadku uzależnienia alkoholowego. Mikołaj Trizna to kompetentny lekarz, który zajmuje się dodatkowo zaburzeniami o podłożu psychicznym u młodzieży. Dobrze jest skorzystać z takiej pomocy.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Psychoterapia-szczecin. org jest szczecińskim gabinetem psychoterapii i psychologii prowadzony przez Pana Roberta Butryna, który posiada duże doświadczenie i wrodzony dar słuchania. Gabinet pomaga osobom z różnymi problemami. Nie rozgraniczamy się tylko do konkretnych dolegliwości. Zawsze staramy się pomóc każdemu kto się do nas zgłasza.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ergopsycholog »

  Reklamowana witryna www została założona przez magistra Leszka Suligowskiego, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog. W leczeniu pacjentów posługuje się efektywną psychoterapią psychodynamiczną. Jej celem jest poznanie struktury osobowości człowieka. W ramach indywidualnej praktyki terapeutycznej Suligowski proponuje konsultacje psychologiczne, badania poziomu rozwoju intelektualnego, a ponadto psychoterapię par i rodzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Azamed »

  Azamed świadczy usługi medyczne z psychiatrii, psychologii, medycyny pracy i dermatologii. Oferujemy leczenie i terapie odwykowe. Skutecznie leczymy uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Pacjentem z zachowaniem 100% dyskrecji. Działamy w Warszawie i województwie mazowieckim. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna »

  Nasza pracownia psychologiczna trudni się głównie terapią poznawczo-behawioralną. Przeprowadzamy terapie indywidualne, grupowe oraz par. Przedstawiamy także porady psychologa w krótkotrwałych terapiach jak i porady lekarza psychiatrii. Nasza pracownia psychologiczna znajduje się przy ulicy Źródlanej 6 w Łodzi. Jeżeli ktoś nie jest w stanie do nas dotrzeć, a jest zaintrygowany naszą propozycją może skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 508 810 840.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

(4)

Psychologia - nowa strona:

Adres: