Psycholog Limanowa

Psycholog Limanowa Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Centrum Psychologicznego Transmedica. Siedziba firmy znajduje się w Limanowej, przy ul. Piłsudskiego 10. Oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu: diagnozy psychologicznej, porad psychologicznych, psychoterapii oraz badań psychologicznych dla medycyny pracy.

Szczegóły strony www.transmedica24.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.transmedica24.pl:

Psycholog Limanowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologcznej zajmuje się prowadzeniem indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie integracyjnym. Ponadto oferuje diagnozę i pomoc psychologczną, konsultacje, interwencję kryzysową, doradztwo zawodowe oraz szkolenia. Do końca roku proponuje indywidaulnie dostosowane do klienta zniżki na psychoterapię oraz darmową pierwszą konslutacje.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ergopsycholog »

  Reklamowana witryna www została założona przez magistra Leszka Suligowskiego, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog. W leczeniu pacjentów posługuje się efektywną psychoterapią psychodynamiczną. Jej celem jest poznanie struktury osobowości człowieka. W ramach indywidualnej praktyki terapeutycznej Suligowski proponuje konsultacje psychologiczne, badania poziomu rozwoju intelektualnego, a ponadto psychoterapię par i rodzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Pruszków »

  Instytut Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w Pruszkowie, w województwie mazowieckim zaprasza wszystkich tych, którzy czują, że znaleźli się w trudnej życiowo sytuacji, pozornie bez wyjścia, mają problemy emocjonalne, odczuwają brak satysfakcji ze swojego życia lub po prostu są zainteresowane głębszym i lepszym zrozumieniem samego siebie. Podczas konsultacji psycholog ustali problem oraz oczekiwania pacjenta i dalszy sposób działań terapeutycznych.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie OPTA »

  Stowarzyszenie OPTA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy rodzinom i jej poszczególnym członkom. Psychologiczna Poradnia Rodzinna oferuje wsparcie rodzinom, w których występuje przemoc, uzależnienia itp. Stowarzyszenie OPTA prowadzi różne zajęcia w ramach szkoły psychoterapii i szkoły trenerów. Celem naszej działalności jest dokonywanie korzystnych zmian w płaszczyźnie indywidualnej i społecznej.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lps.pl »

  LPS. PL udostępnia zestaw fachowych konsultacji terapeutycznych. Funkcjonujemy na wielu etapach i zapewniamy profesjonalne spotkania dla osób potrzebujących porady, ale także dla absolwentów kierunków psychologicznych. Nasz team to wyspecjalizowani fachowcy z pokaźną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Namawiamy do skontaktowania się z nami pod numerem: (022) 617-61-64 i do sprawdzania wszelkich naszych usług.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna »

  Nasza pracownia psychologiczna trudni się głównie terapią poznawczo-behawioralną. Przeprowadzamy terapie indywidualne, grupowe oraz par. Przedstawiamy także porady psychologa w krótkotrwałych terapiach jak i porady lekarza psychiatrii. Nasza pracownia psychologiczna znajduje się przy ulicy Źródlanej 6 w Łodzi. Jeżeli ktoś nie jest w stanie do nas dotrzeć, a jest zaintrygowany naszą propozycją może skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 508 810 840.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cogni »

  W różnych sytuacjach życiowych wsparcie psychologa jest niezbędne. Na skutek pragnienia okazywania pomocy Laboratorium Diagnozy i Terapii Psychologicznej „COGNI” z siedzibą przy ulicy Sienkiewicza 10/3 w stolicy województwa wielkopolskiego wspiera ludzi w rozsypce. Wizyty dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, z tego względu mogą być zakończone sukcesem. Na pierwsze spotkanie umówić się można kontaktując się pod numerem 791123751, następne wytypowane będą podczas wizyty.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologii i psychoterapii Magdalena Gąsecka »

  Psycholog Magdalena Gąsecka posiada bogate doświadczenie w dziedzinie diagnostyki i terapeutyki. W ofercie gabinetu zlokalizowanego w Gdyni znajduje się szeroki przekrój usług dedykowanych osobom, które zmagają się z przeróżnymi problemami życiowymi. Oferta obejmuje między innymi konsultacje, których celem jest określenie problemu oraz dobór najlepszej formy terapii. Pacjenci mogą brać udział w terapii krótko lub długoterminowej. Psycholog zaprasza również na rozmaite warsztaty.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Verte »

  Gabinet Verte - Kraków zaprasza na swoją stronę internetową. Nasze usługi to psychoterapia, terapia dla par, terapia małżeńska i inne. Ponadto oferujemy konsultacje psychologiczne czy też mediację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zapraszamy: Kraków, ul. Moraczewskiego | Częstochowa, ul. Wodzickiego 70

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. »

  Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
  Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

  Data dodania: 22 01 2017 · szczegóły wpisu »