Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 18 Odwiedziny bing 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurologia »

  Portal online eneuropsychiatria. pl przeznaczony jest dla lekarzy – neurologów albo psychiatrów. Baza bieżącej profesjonalnej wiedzy lekarskiej z działów nauk medycznych typu neurologia, psychiatria oraz neuropsychiatria zawiera w sobie raporty z ważnych eksperymentów naukowych, informacje z dziedziny farmakologii czy zapowiedzi wydawnictw książkowych wydanych przez Wydawnictwo Termedia.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Izabela Kornacka »

  Twórcą reklamowanego portalu online jest Izabela Kornacka, specjalizująca się w dziedzinie dermatologii oraz wenerologii. Od kilkunastu lat trudni się zarówno diagnozowaniem, jak i zwalczaniem rozmaitych schorzeń skórnych. Fachową pomoc znajdą tu osoby cierpiące na bielactwo albo atopowe zapalenie skóry. Obszar pracy dermatologa łączy się ponadto z usuwaniem zmian skórnych za pomocą elektrokoagulacji bądź krioterapii.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet masażu Poznań »

  Domeną Gabinetu AR-FIZ Fizjoterapia Poznań jest obszerne spektrum usług z dziedziny fizjoterapii lub rehabilitacji. Zatrudnieni przez AR-FIZ Gabinet Masażu Poznań profesjonalni masażyści wdrażają w we własnej działalności wyłącznie innowacyjne, zweryfikowane czy też dające wymierne rezultaty metody fizjoterapeutyczne. Oferujemy kosmetyczny masaż wysmuklający sylwetkę, skuteczną terapię manualną przeciwbólową, jak i regenerujący masaż relaksacyjny Poznań – dojeżdżamy do naszych podopiecznych, szanując ich drogocenny czas.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Gdańsk »

  Europejskie centrum stomatologii Vivadental polecane jest przez program marketingowy pod hasłem Implanty Gdańsk. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu kadry medycznej, zdobytej wiedzy, realizowanym badaniom naukowym i dzięki najnowszej aparaturze medycznej, centrum zapewnia w pełni profesjonalny przebieg leczenia dentystycznego. Już dziś leczenie implantologiczne należy do podstawowych działów stomatologii. Tytanowe implanty stomatologiczne są powszechnie stosowane przez najlepsze kliniki medyczne stanowiąc przyszłość nowoczesnego leczenia stomatologicznego. Centrum stomatologii implantologicznej przoduje na terenie Polski także w endodoncji i ortodoncji.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Gdańsk »

  Pod nazwą Bernafon ceny kryje się program marketingowy ośrodka Acustica, który w atrakcyjnej cenie poleca aparaty słuchowe Bernafon. Acustica jako ośrodek dla osób słabo słyszących dba o najlepszą obsługę, przeprowadza specjalistyczne badania laryngologiczne, aby został dobrany najwłaściwszy aparat słuchowy mogący zapewnić kontakt z otoczeniem na odpowiednim poziomie i pożądaną jakość życia. W ofercie firmy można znaleźć różnego rodzaju aparaty słuchowe zauszne i wewnątrzuszne, cyfrowe i analogowe, a także wkładki uszne i bezprzewodowe systemy FM.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »