Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 25 Odwiedziny bing 169 Odwiedziny alexa 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ChocoBath s.c. »

  Misją, która towarzyszyła pomysłodawcom firmy ChocoBath było upowszechnianie kosmetyków produkowanych na bazie naturalnych komponentów. Mydlarnia internetowa oferuje duży wybór mydeł i kosmetyków do kąpieli. Dystrybuujemy wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. U nas zamówią Państwo kremy, balsamy, maski itp. Dysponujemy bogatą paletą kompozycji zapachowych o właściwościach aromaterapeutycznych. W ofercie znajdują się też oryginalne zestawy kosmetyków, idealne na prezent.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Poznań »

  Promując program o charakterze marketingowym Aparaty słuchowe Poznań firma Aparatus pragnie polecić w swej ofercie sprzedaż i wypożyczanie nowych i używanych aparatów słuchowych. Firma w razie potrzeby dojeżdża do pacjentów na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego. Profesjonalni protetycy słuchu świadczą usługi medyczne między innymi z zakresu specjalistycznego badania słuchu, dopasowania nowych aparatów słuchowych i serwisowania używanych aparatów. Firma prowadzi także komis, w którym można nabyć aparaty słuchowe i potrzebne akcesoria.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Zaczynając tzw. dorosłe życie, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, by w końcu za coś kupić jedzenie. Żenimy się, ponieważ po tylu latach życia na kocią łapę trzeba. Studiujemy, bo teraz bez dyplomu jest się nikim. I tak dalej. Przestajemy rzucać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za modą. I również za tłumem lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Pragniemy jakiś wskazówek, wiedząc, że samodzielnie nie umiemy pozbyć się problemów. W dzisiejszych czasach już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Krakow, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Wynika ono z jednej strony z tego, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z 2 strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego traktujemy jak normalnego lekarza. A prawda jest taka większość z tych problemów nie miałoby w ogóle miejsca, jeśli potrafilibyśmy rozmawiać ze swoimi bliskimi, prawda? Na nieszczęście gdzieś po drodze porzuciliśmy tą umiejętność. Jednakże już niewiele spotkań z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak sporo możemy zdziałać konwersacją – słuchając głosu swojego serca i innych ludzi.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dominik 1% podatku »

  Ćwiczenia są szczególnie istotne, szczególnie dla osób niepotrafiących samodzielnie przemieszczać się jak ja. Mam na imię Dominik, mam MPD, czyli mózgowe porażenie dziecięce, nie bacząc na to jestem osobą z uporem zmierzającą do ustalonego celu, pozytywnie myślącą i optymistycznie usposobioną do ludzi. Na swojej stronie piszę o swoich zmaganiach z chorobą, osiągnięcia które dokonałem mimo ogroma przeszkód. Powinienem nieustannie gimnastykować się, żeby moja kondycja fizyczna nie pogarszała się. Naturalnie opłaty za lekarzy są spore, ale należy jakoś wiązać koniec z końcem. Wskutek tego od niedawna mam osobiste subkonto w organizacji pożytku publicznego żeby przy jego pomocy uzyskiwać 1% z podatków. Na swojej stronię internetowej umieściłem instrukcje jak oddać mi 1% podatku dochodowego bądź przeznaczyć darowiznę. Nie sprawi mi problemu odpisanie na każde pytanie. Udostępniajcie moją stronę, pomoże mi to trochę w pozyskiwaniu 1% z podatku o którym już napisałem. Nieważne czy czas dostarczania zeznań podatkowych upłynął, będą kolejne lata żeby ponownie to zrobić.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa »

  Dobry Okulista Warszawa - Dzięgielewska Instytut Oka trudzi się w diagnostyce i leczeniu schorzeń oczu. Swą ofertę kieruje zarówno do dzieci, jak i osób dojrzałych, dbając o integralną obsługę oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Wykonywane przez instytut okulistyczny usługi obejmują: diagnostykę oraz leczenie chorób i wad oczu, laserową korekcję wzroku, chirurgię powiek, mezoterapia Warszawa, a także odbudowę skóry oczu i całej twarzy.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »