Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 12 Odwiedziny bing 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Dobry psycholog to osoba, która wie jak pomóc pacjentom pojąć problemy z jakimi się zmaga. Uświadomienie sobie swych niedomagań, stanowi podstawę do ewentualnych prac psychoterapeutycznych. Dlatego, Gabinet Psychoterapii z Wrocławia w swojej pracy, kładzie niezwykle duży nacisk na budowanie dobrych kontaktów z pacjentami. Wzajemne zaufanie i chęć pracy pomiędzy pacjentem a psychoterapeutą spełniają tutaj duże znaczenie.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria - Willa Nova »

  Ośmielamy się zaprosić do skorzystania z atrakcyjnej oferty pensjonatu VILLA NOVA znajdującego się w urokliwej Wiśle. Polecamy pokoje gościnne o wysokim standardzie i zestaw dodatkowych usług. Pragniemy, by każdy gość naszego pensjonatu mógł komfortowo odpocząć. Rezerwacji można dokonywać poprzez praktyczny formularz będący na naszej stronie willanova. com. pl, lub pod numerem telefonu: +48 33 445 41 05.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznań stomatolog »

  Niezwykle szeroki obszar usług, jakie prezentuje Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań, umożliwia jego klientom czekać na natychmiastową pomoc, jak i dłuższe leczenie. Darmowe badanie zębów, jakie przeprowadzają w czasie pierwszej wizyty eksperci z Dent Stomatologia Poznań, umożliwia przyjąć należytą strategię leczenia. Doskonale wyposażony gabinet, gwarantuje pacjentom pełen komfort, a dentystom z Dent Poznań Stomatolog sposobność bardzo skutecznych działań. Dotyczyć one mają możliwość np. świadczenia naprawa protez Poznań. W zależności od wybranej sytuacji, naprawa protez może być przeprowadzana od razu. Tak samo usługa wybielanie zębów Poznań, należy do świadczeń wykonywanych szybko, nie tracąc nic równocześnie na swojej skuteczności. Jako iż ten zawodowy dentysta w Poznaniu ma również własne laboratorium dentystyczne, zaoferować ma sposobność najlepsze implanty w Poznaniu, a także jego okolic. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań otwarty jest od poniedziałku do piątku, od 9 do 19. Na zabieg można się umówić m. in. przez niniejszą witrynę on line.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Protetyczna Piotra Richtera w Poznaniu »

  Jeśli zależy Ci na estetycznym uśmiechu, skorzystaj z oferty pracowni Piotra Richtera. Zależnie od potrzeb kształtuje się tutaj protezy różnorodnego rodzaju. Pracownia techniki dentystycznej gwarantuje usługi faktycznych profesjonalistów. Ciesząca się znacznym zainteresowaniem usługa to uszczelnianie protez. Jeśli wykorzystujemy protezy, należy stale o nie dbać i to laboratorium dentystyczne to umożliwia. Jeśli sytuacja wymaga zrobienia protezy, warto tutaj umówić się na spotkanie. Żeby wykonać protezę, ekspert z pracowni przeprowadza dokładne pomiary. Wykonywane są one nowoczesnymi metodami. Zerknij na stronę, żeby dowiedzieć się, gdzie usytuowana jest Pracownia Protetyczna Piotra Richtera. Pierwszorzędną jakością odznaczają się oferowane protezy zębowe, Poznań ma więc powody do satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony z protezy zrobionej gdzie indziej, ta pracownia protetyczna wykona precyzyjną korektę. Pracownia protetyczna zdobyła szeroką pulę stałych kontrahentów.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lek. med. Adam Synowski - poradnia laryngologiczna »

  Nieraz zdarza Ci się cierpieć z powodu spraw laryngologicznych? Trudności z kręceniem się w głowie, boląca głowa czy też zapalenia ucha zewnętrznego umieją efektywnie nadwątlić stan ducha nawet największemu optymiście.
  Równie uciążliwe bywają kłopoty z zatokami - wieczny katar bądź utrudnione oddychanie. Leczeniem wszelkich przytoczonych schorzeń zajmuje się wywodzący się z miasta Tychy laryngolog, posiadający specjalistyczną praktykę laryngologiczną w centrach medycznych Diament oraz AD-Clinic.
  Laryngolog oferuje swoje posługi rezydentom miasta Tychy i miejscowości przyległych: Oświęcimia, Bierunia, Katowic oraz Pszczyny, jakkolwiek okazjonalnie zdarzają się pacjenci z dalszych regionów kraju.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »

Katalog stron Zbierz jagódki i zarób sznureczki Zbierz pomarańcze i zarób sznureczki