Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 26 Odwiedziny bing 203 Odwiedziny alexa 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Staw kolanowy »

  Dr Grzegorz Szperzyński, członek Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy, zaprasza na konsultacje w Poradni Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim. To wysokiej klasy fachowiec, który zdobywał swoje doświadczenie m. in. jako kierownik oddziału urazowo-ortopedycznego w Śremie. Podczas swoich praktyk leczy m. in. urazy stawu skokowego. Prowadzi konsultacje, przeprowadza operacje, sprawuje też pieczę nad rehabilitacją. Wszystkie etapy leczenia przebiegają zatem pod okiem jednego lekarza.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ergopsycholog »

  Reklamowana witryna www została założona przez magistra Leszka Suligowskiego, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog. W leczeniu pacjentów posługuje się efektywną psychoterapią psychodynamiczną. Jej celem jest poznanie struktury osobowości człowieka. W ramach indywidualnej praktyki terapeutycznej Suligowski proponuje konsultacje psychologiczne, badania poziomu rozwoju intelektualnego, a ponadto psychoterapię par i rodzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PERFECT SMILE S.C. »

  Nowocześnie wyposażony Gabinet Stomatologiczny Perfect Smile oferuje szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Perfect Smile zapewnia solidność oraz leczenie zębów na najwyższym poziomie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach stomatologii. Zajmujemy się m.in. implantologią, stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, periodontologią. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Troszczymy się o zdrowe zęby i estetykę uśmiechu naszych pacjentów.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najjar-Dent »

  Od ponad 10 lat specjalizujemy się w chirurgii stomatologicznej i implantologii. Gabinet dentystyczny z Jeleniej Góry funkcjonuje na rynku usług medycznych od 2001 roku. Ta wieloletnia praca z Pacjentami oraz zbierana, bezustannie zgłębiana wiedza to skuteczna rekomendacja dla naszego gabinetu. Zajmujemy się pionierskimi technologiami zabiegowymi i przystępnymi wysokiej jakości materiałami. Postęp i nowości w tej branży wymagają ciągłej nauki, aby realne ich wykorzystanie, pomagało Pacjentom ewidentnie prędzej odzyskać piękny uśmiech i wzorową kondycję jamy ustnej. Gabinet Najjar-Dent z Jeleniej Góry wciąż się rozwija. Opieramy się na zaawansowanej aparaturze, której zastosowanie daje naturalne i długookresowe skutki. Najnowsze metody stosowane we współczesnej odontologii, skupiają się, poza pozyskiwaniem dobrych efektów zdrowotnych, na wykluczeniu odczucia bólu. Eliminacja bólu to główny element, dzięki któremu dużo ludzi często odwiedza gabinety dentystyczne. Opcja użytkowania nowatorskich i bezbolesnych sposobów leczenia skutkuje rosnącym zainteresowaniem takimi leczniczymi usługami.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »