Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12 Odwiedziny bing 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Wrocław »

  Psychoterapia – jej zasadniczym priorytetem jest rozwój osobowości, zdrowie psychiczne oraz usunięcie objawów chorobowych pacjenta poprzez zmianę nastawienia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii bez zwłoki pacjenci mogą zarejestrować się na jednorazową wizytę (również u specjalisty od młodzieży i dzieci). Po przebytym badaniu i postawionej diagnozie można rozpocząć leczenie u psychiatry. Udostępniamy E-poradnię – czyli terapię zdalna.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady "UNIA" »

  Niniejsza strona prezentuje interesującą propozycję stołecznych Zakładów Farmaceutycznych „UNIA” Spółdzielnia Pracy. Firma specjalizuje się w sprzedaży cechujących się wysoką efektywnością leków i kosmetyków ALANTAN. Są one pomocne podczas leczenia takich schorzeń, jak: otarcia, odparzenia czy skaleczenie skóry. Osobom dorosłym polecamy krem do ciała, który natłuszcza skórę skłonną do podrażnień. Do codziennego pielęgnowania niemowląt bardzo dobrze nadają się zasypki ALANTAN.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Netra Sp. z o.o. »

  Stołeczna firma Netra założyła butik internetowy Eco Esthetique, gdzie można kupić tylko kosmetyki organiczne. Dostaniesz tu niezawierające szkodliwych dla organizmu składników kremy oraz olejki do twarzy, szampony do włosów, bezalkoholowe antyperspiranty. Panom rekomendujemy łagodzące podrażnienia balsamy po goleniu, a paniom organiczne kredki do oczu. Kosmetyki ekologiczne są produkowane na bazie pozyskiwanych z drzew owocowych esencji roślinnych.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Dariusz Marmol »

  Gabinet stomatologiczny Marmol zapewnia kompleksową obsługę w zakresie różnych dziedzin stomatologii. Zajmujemy się m.in. wybielaniem, stomatologią zachowawczą, ortodoncją, protetyką stomatologiczną, periodontologią, higieną i profilaktyką. Używamy wysokiej klasy sprzętu medycznego. Współpracujemy z wykwalifikowanymi stomatologami, specjalizującymi się w wąskich dyscyplinach stomatologii. Zapewniamy pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Poznań »

  Promując program o charakterze marketingowym Aparaty słuchowe Poznań firma Aparatus pragnie polecić w swej ofercie sprzedaż i wypożyczanie nowych i używanych aparatów słuchowych. Firma w razie potrzeby dojeżdża do pacjentów na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego. Profesjonalni protetycy słuchu świadczą usługi medyczne między innymi z zakresu specjalistycznego badania słuchu, dopasowania nowych aparatów słuchowych i serwisowania używanych aparatów. Firma prowadzi także komis, w którym można nabyć aparaty słuchowe i potrzebne akcesoria.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »

Katalog stron Zbierz jagódki i zarób sznureczki