Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 12 Odwiedziny bing 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Axellus »

  Na portalu leku Iberogast udostępnione zostały wiadomości dotyczące przyczyn dolegliwości żołądkowo – jelitowych: wzdęć, bólów brzucha i zespołu jelita drażliwego. Uzyskasz wiedzę, jak działa będący środkiem roślinnym Iberogast, a ponadto jakie są wskazania do jego używania. Strona zawiera użyteczne informacje na temat dawkowania, zawartości leku i jego skuteczności w leczeniu schorzeń dziecięcych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Global care »

  Przedsiębiorstwo Global Care ma swoją siedzibę w Trójmieście. Naszym celem jest zaoferowanie serdecznej oraz fachowej opieki ludziom chorym oraz osobom starszym, w tym wsparcie duchowe w trudnych chwilach. Pomagamy też w organizowaniu podstawowych prac związanych z posiadaniem domu, jak chociażby przygotowywanie posiłków. Zadzwoń do nas na numer telefonu 48 58 305 41 86 a także wypytaj o więcej szczegółów. Dobór osoby opiekującej się ustalany jest na podstawie zindywidualizowanych potrzeb.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tatuaż "Z JAJAMI INK" »

  Poszukujesz niekonwencjonalnych pomysłów na tatuaż? To idealnie trafiłeś, dlatego że nietypowe wzory na ciele to nasza specjalizacja. Jeżeli nam nie ufasz, to wejdź na naszą galerię, która założona jest na stronie w Internecie zjajamiink.com. Zwykle urzędujemy w salonie tatuażu mieszczącym się przy ulicy Smolnej 38/10a w Warszawie. Ale w dowolne miesiące wakacyjne możesz się zdecydować na tatuaż także we Władysławowie przy ulicy Towarowej 25, gdzie pracują nasi fachowcy.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitorowanie działań niepożądanych imispharma.eu »

  Imis Pharma to polska firma, jaka zaświadcza usługi w ramach odcinka farmaceutycznego w obrębie monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii zdrowotnych produktów. Ponadto firma wykonuje także kontrolę nad tym aby wykorzystywane produkty były bezpieczne. Używanie produktów leczniczych pharmacovigilance System Master file. Zajmujemy się przygotowaniem prawidłowych przeglądów lokalnej literatury medycznej czy opracowaniem raportów okresowych. W naszej ofercie pojawia się zarówno monitorowanie działań niepożądanych. Wiedziemy monitorowanie niezależnych audytów całego systemu jak i wybranych części. Personel Imis Pharma mają kilkuletnie doświadczenie w owym sektorze. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, a motywacja oraz niepowtarzalny optymizm w pracy przynoszą satysfakcję ze wspólnej współpracy.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »

Katalog stron Zbierz jagódki i zarób sznureczki Zbierz pomarańcze i zarób sznureczki