Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 22 Odwiedziny bing 150 Odwiedziny alexa 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny »

  Choroby psychiczne stają się alarmującym problemem w Polsce. Jednostkom chorym zaburzenia te ograniczają relacje w społeczeństwie. Takie osoby cierpiąc, coraz bardziej oddzielają się od normalnego życia. Według statystyk rokrocznie do zakładów psychiatrycznych w Polsce trafia około 1, 5 mln osób. Wynika, że jest to największy odsetek w skali Europy. Specjalistyczny gabinet psychiatryczny Mikołaja Trizny to miejsce, w którym chory dostaje niezbędną pomoc. Lekarz specjalizuje się w terapii uzależnień, zespołów depresyjnych oraz zakłóceń świadomości. Pomoc otrzymują w tym miejscu również osoby w podeszłym wieku, cierpiące na postępujące problemy z pamięcią. W terapii chorób psychicznych lekarz Mikołaj Trizna wykorzystuje zarówno metody farmakologiczne, ale dodatkowo specjalistyczną metodę hipnozy, w szczególności w przypadku uzależnienia alkoholowego. Mikołaj Trizna to kompetentny lekarz, który zajmuje się dodatkowo zaburzeniami o podłożu psychicznym u młodzieży. Dobrze jest skorzystać z takiej pomocy.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wschodnia medycyna naturalna i ziołolecznictwo - PARAMED »

  Jeśli chcesz skorzystać z dorobku medycyny niekonwencjonalnej - przyjdź do gabinetu PARAMED, gdzie doświadczony lekarz wykona potrzebne zabiegi w profesjonalny sposób. Prof. dr Enkhee od ponad 30 lat wykonuje masaże lecznicze i japońskie, akupunkturę, akupresurę, jak również przeprowadza leczenie bańkami oraz moksaterapię.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ginemedica.pl »

  W Ginemedica we Wrocławiu specjalizujemy się w badaniach prenatalnych (badania USG 3D, USG 4D, KTG płodu), profilaktyce chorób ginekologicznych (szczepienia, wymazy, cytologia) oraz poradnictwie seksuologicznym.
  Kobiecość i macierzyństwo to wspaniałe kwiaty, o które powinno się zatroszczyć się w sposób specjalny. W Ginemedica każda pacjentka ma szansę zatroszczyć się o tę sferę swojego życia, aby cieszyć się świetną kondycją każdego dnia. Trzeba pamiętać, że kobiecość i macierzyństwo to najpiękniejsze kwiaty, o które trzeba zatroszczyć się w sposób wyjątkowy. W Ginemedica każda pacjentka ma możliwość zadbać o tę sferę swojego życia, aby cieszyć się świetną kondycją na co dzień.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ronomed.pl »

  Szanowni Klienci, jeżeli jesteście w tej chwili na etapie wymiany bądź poszukiwania profesjonalnego sprzętu medycznego do Waszych gabinetów rehabilitacyjnych, lekarskich ewentualnie dużych obiektów medycznych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ronomed. Od lat zajmujemy się handlem sprzętu medycznego renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jako wyłączny reprezentant i importer tych produktów przedstawiamy Państwu obszerny wybór m. in. aparatów do fizykoterapii, specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego oraz mebli do wyposażenia klinik, szpitali i przychodni.
  Swą działalność realizujemy na terenie całego kraju, by w jeszcze bardziej wydajny sposób sięgać ze swoimi produktami tam, gdzie nas Państwo potrzebujecie. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że przyjęty przez nas model działań, spełnia potrzeby naszych Klientów, zapewniając wartościową współpracę na lata.
  Punkt firmowy spółki Ronomed mieści się we Wrocławiu. To właśnie w tym miejscu wystawiamy nasze sztandarowe sprzęty oraz przedstawiamy nowości.
  Kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie - to motto przyświecające naszej działalności. Stawiamy w szczególności na rozwój. Dbamy o wysoką jakość i funkcjonalność sprzętu, który oferujemy, by zawsze dawał możliwość optymalnego zaopatrzenia, proporcjonalnie do oczekiwań konkretnych nabywców.
  Firma Ronomed służy Państwu fachowym doradztwem, jeżeli chodzi o wybór sprzętu oraz mebli. Zapewniamy w dodatku preferencyjne opcje finansowania (raty, leasing), kompetentną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Nasi stali Klienci mogą liczyć na ciekawe rabaty, korzystając z przygotowanego przez nas programu lojalnościowego. Warto zaopatrywać się właśnie u nas - zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Psychoterapia-szczecin. org jest szczecińskim gabinetem psychoterapii i psychologii prowadzony przez Pana Roberta Butryna, który posiada duże doświadczenie i wrodzony dar słuchania. Gabinet pomaga osobom z różnymi problemami. Nie rozgraniczamy się tylko do konkretnych dolegliwości. Zawsze staramy się pomóc każdemu kto się do nas zgłasza.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »