Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 18 Odwiedziny bing 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurologia »

  Portal online eneuropsychiatria. pl przeznaczony jest dla lekarzy – neurologów albo psychiatrów. Baza bieżącej profesjonalnej wiedzy lekarskiej z działów nauk medycznych typu neurologia, psychiatria oraz neuropsychiatria zawiera w sobie raporty z ważnych eksperymentów naukowych, informacje z dziedziny farmakologii czy zapowiedzi wydawnictw książkowych wydanych przez Wydawnictwo Termedia.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solna grota »

  Trudnimy się produkcją i sprzedażą m. in. gotowych grot solnych, tężni solankowych czy rzeźb i kafelków - nasza witryna jest miejscem, gdzie każdy wielbiciel produktów z soli będzie mógł nie tylko nacieszyć oczy widokiem niepowtarzalnych prac, lecz również nabyć coś dla siebie. Niemal nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia, gdy ktoś nie odnajdzie wzoru odpowiedniego dla siebie, może stworzyć własny – produkujemy nie tylko rzeźby solne, lecz również ozdobne i w pełni funkcjonalne lampy, stanowiące ozdobę wielu hoteli czy domów. Z polecaną witryną każdy bez trudu znajdzie wymarzony wyrób z soli!

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznań stomatolog »

  Niezwykle szeroki obszar usług, jakie prezentuje Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań, umożliwia jego klientom czekać na natychmiastową pomoc, jak i dłuższe leczenie. Darmowe badanie zębów, jakie przeprowadzają w czasie pierwszej wizyty eksperci z Dent Stomatologia Poznań, umożliwia przyjąć należytą strategię leczenia. Doskonale wyposażony gabinet, gwarantuje pacjentom pełen komfort, a dentystom z Dent Poznań Stomatolog sposobność bardzo skutecznych działań. Dotyczyć one mają możliwość np. świadczenia naprawa protez Poznań. W zależności od wybranej sytuacji, naprawa protez może być przeprowadzana od razu. Tak samo usługa wybielanie zębów Poznań, należy do świadczeń wykonywanych szybko, nie tracąc nic równocześnie na swojej skuteczności. Jako iż ten zawodowy dentysta w Poznaniu ma również własne laboratorium dentystyczne, zaoferować ma sposobność najlepsze implanty w Poznaniu, a także jego okolic. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Dent Gabinet Stomatologiczny Poznań otwarty jest od poniedziałku do piątku, od 9 do 19. Na zabieg można się umówić m. in. przez niniejszą witrynę on line.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparat słuchowy Szczecin »

  Ośrodek laryngologiczny Ton-Medica poleca program marketingowy pod nazwą Aparat słuchowy Szczecin rekomendując aparaty słuchowe wyprodukowane przez szwajcarską firmę Bernafon. Jednocześnie gwarantuje, że są one najlepszym wyborem, który może zaspokoić potrzeby osób niedosłyszących zarówno w głośnych jak i cichych środowiskach akustycznych. Wszystkie cyfrowe aparaty słuchowe Bernafon zapewniają komfortowe rozumienie mowy w każdej sytuacji, także w głośnym środowisku, minimalizację sprzężenia i indywidualną personalizację ustawień. Ton-Medica na terenie miasta Szczecin, Stargard Szczeciński i Wolin promuje ofertę pod nazwą Badanie słuchu Szczecin dla osób w każdym wieku.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łóżko rehabilitacyjne Bielsko »

  Firma Handlowo-Usługowa REKON mieści się w Bielsku-Białej i prowadzi sklep, komis oraz wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjno-medycznego. Mogą Państwo tutaj zakupić: łóżka rehabilitacyjno-medyczne, wózki inwalidzkie i toaletowe, rollatory, skutery inwalidzkie, podnośniki pacjenta oraz sprzęt rehabilitacyjny. Wypożyczalnia natomiast dysponuje następującym sprzętem: łóżko rehabilitacyjne, wózek inwalidzki, kule inwalidzkie. Regulamin wypożyczalni oraz obowiązujący cennik znajdą Państwo na stronach niniejszego serwisu.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »