Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa Zapraszamy osoby dorosłe borykające się trudnościami osobistymi, rodzinnymi lub zawodowymi, chcące lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, relacje z innymi, doświadczające niepokoju, niezrozumienia, przeżywające długotrwały smutek, lęki, rodziców napotykających problemy wychowawcze. Nasza oferta skierowana jest także do dzieci i młodzieży przeżywających trudności emocjonalne, cierpiących z powodu lęków, z niskim poczuciem własnej wartości, mających kłopoty w relacjach z rówieśnikami, przeżywających trudności związane z sytuacja rodzinną, doświadczających trudności z adaptacją w przedszkolu lub szkole.

Szczegóły strony www.wrelacji.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wrelacji.pl:

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 18 Odwiedziny bing 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZMIANA Gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego »

  Psychoterapia indywidualna, par i rodzin, skierowana do osób, które: - chcą poprawić swoje relacje z innymi - tworzyć bardziej satysfakcjonujące związki - poprawić jakość swojego życia - potrzebują pomocy w zmaganiu się z nerwicą, depresją, lękiem, poczuciem winy, trudnymi sytuacjami życiowymi, żałobą - potrzebują profesjonalnego wsparcia po przebytej chorobie psychicznej lub w trakcie leczenia.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ergopsycholog »

  Reklamowana witryna www została założona przez magistra Leszka Suligowskiego, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog. W leczeniu pacjentów posługuje się efektywną psychoterapią psychodynamiczną. Jej celem jest poznanie struktury osobowości człowieka. W ramach indywidualnej praktyki terapeutycznej Suligowski proponuje konsultacje psychologiczne, badania poziomu rozwoju intelektualnego, a ponadto psychoterapię par i rodzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BODY PRO Marcin Duczak »

  Eksperci Formy proponują Państwu ćwiczenia, które na pewno podniosą każdą kondycję. Jedną z takich form aktywności jest kettlebell, czyli trening polegający na ruchach wahadłowych obciążnika prowadzonego ze skłonu do poziomu brzucha lub barków. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę m.in. o kosmetologię, rehabilitację, sporty walki oraz zabiegi odchudzające. Każdego klienta traktujemy szczególnie, aby otrzymać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii »

  Pracownia Psychoterapii INSPIRACJA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Priorytetowym celem podejmowanych działań jest wielopłaszczyznowa poprawa poziomu życia naszych klientów. Udzielamy wsparcia w postaci psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Istotne miejsce w ofercie zajmuje terapia par i rodzinna. Pomagamy osobom zmagającym się z wszelkiego typu trudnościami. Zajmujemy się także doradztwem zawodowym oraz coachingiem. Gwarantujemy pełną dyskrecją oraz zadowalające rezultaty.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paraprotex »

  Prawdopodobnie sporo osób skarży się na rozmaite schorzenia i przypadłości, przez długi okres leczą się wielorakimi lekarstwami i nic się nie dzieje. Rezultatów nie widać, a długotrwałe przyjmowanie leków niszczy narządy. Zdarza się też, iż suplementacja mało pomaga, chociaż jest dużo bezpieczniejsza i skuteczniejsza. Przyczyna jest natomiast bardzo prosta, ale nie dla każdego wyraźna. Fundamentalną przyczyną są pasożyty przebywające w naszym organizmie i toksyny, te dwa podstawowe problemy hamują regenerację organizmu do wigoru lub nawet są przyczyną owych chorób. Jednakże można w łatwy sposób pozbyć się toksyn i „intruzów” przez używanie specjalnych, w stu procentach naturalnych suplementów firmy CaliVita. Są to m. in. : Paraprotex, Nopalin, dowiedz się więcej.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezoperacyjne leczenie żylaków »

  Oferta promocyjna pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków próbuje dowodzić pacjentom, że współczesna medycyna daje wspaniałą alternatywę na leczenie dokuczliwych żylaków. Oferta przedstawia Poradnię Flebologiczną z Gdańska i jej misję. Ośrodek poleca między innymi podstawowe konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W ofercie poradni znajduje się USG Doppler żył i EVRF żyły odpiszczelowej czyli wewnątrzżylna termoablacja radiowa, która już teraz jest coraz częściej praktykowana.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neodentica »

  Centrum stomatologii Neodentica oferuje usługi medyczne z zakresu leczenia uzębienia. Specjalizujemy się w endodoncji, protetyce, wybielaniu zębów. Nasi doświadczeni stomatolodzy sprawią, że Państwa uśmiech nabierze nowego wyglądu i że będziecie Państwo się częściej uśmiechać. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum św. Dominika »

  Hospicjum św. Dominika z Warszawy świadczy pomoc i opiekę osobom chorym w terminalnym okresie choroby, zwłaszcza nowotworowej. Organizujemy wsparcie dla rodziny i opiekunów. Naszą pomocą chcemy umożliwić osobom chorym godne życie, aż do końca. Chorzy, którzy spędzają swoje ostatnie chwile w domu oraz ich rodziny potrzebują w tym okresie dużo wsparcia, troski i opieki.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomografia i rezonans - TSM DIAGNOSTYKA »

  Diagnostykę obrazową wykonaj w centrum medycznym, gdzie wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości oraz pracują wyłącznie doświadczeni lekarze radiolodzy i elektroradiolodzy. Tym miejscem jest TMS Diagnostyka, z placówkami w Łomży, Ostrołęce czy Pabianicach. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych i w ramach NFZ.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »