Nzoz Euroklinika

Nzoz Euroklinika Klinika medyczna EUROKLINIKA oferuje sporo usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ogólnej. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi, pooperacyjnymi oraz znakomicie urządzonymi gabinetami lekarzy. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt medyczny. Współpracujemy z wieloma wybitnymi specjalistami. W ramach chirurgii plastycznej wykonujemy m. in. plastykę nosa, powiększanie piersi, lifting twarzy, labioplastykę. Dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję pacjentów.

Szczegóły strony euroklinika.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę euroklinika.com.pl:

Nzoz Euroklinika

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 22 Odwiedziny bing 134

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Staw kolanowy »

  Dr Grzegorz Szperzyński, członek Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy, zaprasza na konsultacje w Poradni Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim. To wysokiej klasy fachowiec, który zdobywał swoje doświadczenie m. in. jako kierownik oddziału urazowo-ortopedycznego w Śremie. Podczas swoich praktyk leczy m. in. urazy stawu skokowego. Prowadzi konsultacje, przeprowadza operacje, sprawuje też pieczę nad rehabilitacją. Wszystkie etapy leczenia przebiegają zatem pod okiem jednego lekarza.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Lublin »

  Jedną z najważniejszych umiejętności dla człowieka jest możliwość porozumiewania się ze światem. Dzięki mówieniu można przekazywać swoje spostrzeżenia, myśli, pragnienia. Od dawana wiadomo, że jedną z głównych przyczyn trudności i niepowodzeń w kontakcie z drugą osobą są zaburzenia mowy. Logopeda Eliza Brzezińska zapewnia profesjonalną diagnozę oraz terapię dobraną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Terapia dla osób po udarach oraz neurologicznych urazach mózgu. Rehabilitacja osób laryngektomowanych (rak krtani). Terapia dla dzieci z zaburzeniami mowy.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Dobry psycholog to osoba, która wie jak pomóc pacjentom pojąć problemy z jakimi się zmaga. Uświadomienie sobie swych niedomagań, stanowi podstawę do ewentualnych prac psychoterapeutycznych. Dlatego, Gabinet Psychoterapii z Wrocławia w swojej pracy, kładzie niezwykle duży nacisk na budowanie dobrych kontaktów z pacjentami. Wzajemne zaufanie i chęć pracy pomiędzy pacjentem a psychoterapeutą spełniają tutaj duże znaczenie.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biorezonans Kraków »

  Jesteśmy Centrum Medycznym odpowiadającym za usługi zdrowotne. Są to rozmaite leczenia biorezonansem mające na celu między innymi zlikwidować uzależnienie i inne terapie mające na celu modelowanie ładnej figury. Oferujemy nietradycyjną a nade wszystko efektywną metodę na odchudzanie. Mamy wielki wachlarz nowoczesnego sprzętu leczniczego. Długoletnia praktyka, duże umiejętności oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarantem najwyższej jakości naszych usług. Usługi, które prowadzimy skierowane są nie tylko dla lokalnych klientów, lecz także z zagranicy. Naszym podstawowym atutem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, przez co nasze czynności nie są schematyczne.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Galena »

  Promowana domena www prezentuje zakres pracy położonego w Bielsku – Białej Centrum Medycznego GALENA. Profesjonalną, realizowaną na najwyższym poziomie pomoc znajdą tu ludzie dorośli i dzieci. Paniom Centrum oferuje leczenie niepłodności i opiekę przedkoncepcyjną, z kolei mężczyznom – konsultacje z urologiem czy seksuologiem. O dobry stan małych pacjentów troszczy się wyszkolony pediatra.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usg bioderek Poznań Centrum Medyczne Cordis »

  Serce to niesamowicie ważny organ - akurat co do tego pewnie definitywnie nikt z nas nie ma wątpliwości. Jednak bardzo często uskarżamy się na swoje serce. Na nieszczęście nie jest to bezzasadne narzekanie - faktycznie choroby sercowe to prawdziwa plaga. Co zatem tak naprawdę można zalecić pragnącym w jakiś sposób zadbać o swoje serce? Cóż, usługi kardiologa to podstawa. Warto co jakiś czas odwiedzić solidne centrum medyczne poznań, bo w takich placówkach bez cienia wątpliwości pozyskamy kompleksową pomoc doktorską.

  Warto zatem nieco się wykosztować, przecież profesjonalna oferta lekarska trochę kosztuje, ale przynajmniej nigdy nie musieć narzekać na bardzo długie kolejki albo lekarzy, którzy pragną błyskawicznie spławić swojego pacjenta. Przykładowo regularnie robione echo serca może niemalże ocalić nasze życie! A niby skąd wiedzielibyśmy, że nasze serce długo nie pociągnie, jeżeli nie zmienimy stylu własnego funkcjonowania? A więc ten tekst mówi o jednym - nigdy nie należy deprecjonować ogromnego znaczenia badań. Echo serca bądź holter, musimy raz na pewien czas wziąć się za swoje serce.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Paweł Gałązka »

  Prywatny Gabinet Lekarski Paweł Gałązka - specjalista pulmonolog i specjalista chorób wewnętrznych. W naszym gabinecie wykonujemy badania spirometrii - sprawdzanie pojemności płuc, pulsoksymetrii - badanie wysycenia hemoglobiny tlenem. Leczymy astmę, przewlekłe obturacyjne choroby płuc. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wschodnia medycyna naturalna i ziołolecznictwo - PARAMED »

  Jeśli chcesz skorzystać z dorobku medycyny niekonwencjonalnej - przyjdź do gabinetu PARAMED, gdzie doświadczony lekarz wykona potrzebne zabiegi w profesjonalny sposób. Prof. dr Enkhee od ponad 30 lat wykonuje masaże lecznicze i japońskie, akupunkturę, akupresurę, jak również przeprowadza leczenie bańkami oraz moksaterapię.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testy na ojcostwo - GENETICO »

  Jednymi z usług robionych przez laboratorium Genetico z Bydgoszczy są badania genetyki medycznej oraz inne. Możemy się poszczycić już więcej niż siedmioletnim doświadczeniem na rynku. Głównie z tego powodu jakość wykonywanych usług jest na niezwykle dużym stanie.

  Bydgoskie Genetico jest w stanie się poszczycić jedynym w Polsce certyfikatem zgodnym z normą ISO 17025. Gwarantuje on nadzwyczaj znaczącą formę przeprowadzanych testów DNA.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doppler wykonany przez kardiologa. »

  W naszej przychodni wykonają państwo badanie dopplera przeprowadzone przez wybitnego specjalistę pracującego na wydziale Szpitala Kardiologicznego. Do państwa usług pozostawiamy również inne badania, które mogą trafnie zdiagnozować problemy z sercem. Między innymi wykonają państwo usg serca, ekg, badania holtera i dopplera. Badania wykonuje nasz specjalista. Zapraszamy do poznania atrakcyjnej oferty przychodni.

  Data dodania: 27 03 2016 · szczegóły wpisu »