Domy opieki, Opieka Podkategoria: Domy opieki, Opieka

Sortuj po:

 • Ost-West Partnervermittlung »

  Jesteśmy pośrednikiem pracy w Niemczech. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualne oferty pracy w Niemczech na umowę o pracę. Poszukujemy kobiet chcących pracować w Niemczech jako opiekunka osób starszych, pomoc domowa, pielęgniarka. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hospicjum św. Dominika »

  Hospicjum św. Dominika z Warszawy świadczy pomoc i opiekę osobom chorym w terminalnym okresie choroby, zwłaszcza nowotworowej. Organizujemy wsparcie dla rodziny i opiekunów. Naszą pomocą chcemy umożliwić osobom chorym godne życie, aż do końca. Chorzy, którzy spędzają swoje ostatnie chwile w domu oraz ich rodziny potrzebują w tym okresie dużo wsparcia, troski i opieki.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Global care »

  Przedsiębiorstwo Global Care ma swoją siedzibę w Trójmieście. Naszym celem jest zaoferowanie serdecznej oraz fachowej opieki ludziom chorym oraz osobom starszym, w tym wsparcie duchowe w trudnych chwilach. Pomagamy też w organizowaniu podstawowych prac związanych z posiadaniem domu, jak chociażby przygotowywanie posiłków. Zadzwoń do nas na numer telefonu 48 58 305 41 86 a także wypytaj o więcej szczegółów. Dobór osoby opiekującej się ustalany jest na podstawie zindywidualizowanych potrzeb.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domy opieki, Opieka

(4)

Domy opieki, Opieka - nowa strona:

Adres: