Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 8 Odwiedziny bing 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobry psycholog Poznań »

  Znakomita psychoterapia, którą oferuje Centrum Psychoterapii Integralnej z Poznania dotyczy wielu kłopotów psychologicznych, z którymi musi zmagać się dzisiaj człowiek. Oferowane jest tam między innymi psychoterapia par, grupowa, lub Racjonalna Terapia Zachowania. W każdym przypadku fachowego wsparcia udziela wyjątkowy dobry psycholog, mający stosowne doświadczenie jak i należyte kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ergopsycholog »

  Reklamowana witryna www została założona przez magistra Leszka Suligowskiego, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog. W leczeniu pacjentów posługuje się efektywną psychoterapią psychodynamiczną. Jej celem jest poznanie struktury osobowości człowieka. W ramach indywidualnej praktyki terapeutycznej Suligowski proponuje konsultacje psychologiczne, badania poziomu rozwoju intelektualnego, a ponadto psychoterapię par i rodzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii »

  Pracownia Psychoterapii INSPIRACJA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Priorytetowym celem podejmowanych działań jest wielopłaszczyznowa poprawa poziomu życia naszych klientów. Udzielamy wsparcia w postaci psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Istotne miejsce w ofercie zajmuje terapia par i rodzinna. Pomagamy osobom zmagającym się z wszelkiego typu trudnościami. Zajmujemy się także doradztwem zawodowym oraz coachingiem. Gwarantujemy pełną dyskrecją oraz zadowalające rezultaty.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Pruszków »

  Instytut Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w Pruszkowie, w województwie mazowieckim zaprasza wszystkich tych, którzy czują, że znaleźli się w trudnej życiowo sytuacji, pozornie bez wyjścia, mają problemy emocjonalne, odczuwają brak satysfakcji ze swojego życia lub po prostu są zainteresowane głębszym i lepszym zrozumieniem samego siebie. Podczas konsultacji psycholog ustali problem oraz oczekiwania pacjenta i dalszy sposób działań terapeutycznych.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Kraków »

  Jeśli należysz do tych osób, które nieco sceptycznie podchodzą do wizyty u psychoterapeuty, to pewnie nie wiesz w jak ogromnym stopniu taka rozmowa może Ci przynieść ulgę. Jeżeli przeszkadzają Ci problemy prywatne to psychoterapia jest świetnym sposobem na ich zwalczenie. Na domiar tego niesie pomoc w leczeniu zakłóceń uczuciowych i wielu pozostałych kłopotów o podłożu psychicznym. Wystarczy jedno spotkanie ze specjalistą i dostrzeżesz różnicę. Z jakiego powodu? Bowiem taki dialog nie jest zwykłą pogawędką, ale ma doprowadzić do wniknięcia w głąb emocji i pragnień klienta, aby pomóc mu w dokonywaniu pozytywnych zmian w jego życiu.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii »

  Centrum Coachingu i Psychoterapii z centralą we Wrocławiu (ul. Podwale 65/1) zapewnia wsparcie w temacie przykładowo bulimii, choroby, natręctw, impulsywności, stresu a także uzależnienia. Proponujemy program ośmiu spotkań, w czasie których powiemy Ci jak zrealizować swoje plany. Oferta dla par – odszukasz w naszej ofercie wszelkie najistotniejsze działania w zakresie terapii. Zadzwoń i dowiedź się o terminy - 662 880 161 lub 662 880 171. Wolne terminy a także cennik dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • W naszym centrum prowadzimy trening słuchowy i nie tylko! »

  Problemy takie jak przykładowo jąkanie albo ADD zdają się być utrapieniami naszych czasów. Niemniej istnieją formy terapii, które wspierają leczenie w tym podobnych przypadkach. Serdecznie zachęcamy do poznania usług naszej spółki. W naszej ofercie widnieje metoda Tomatisa – strategia stosująca EEG biofeedback. Oferowany przez nas trening biofeedback dobrze oddziałuje na wady wymowy i pozwala na szybsze uczenie się, przyswajanie języków obcych, polepszenie uwagi. Wstukaj w przeglądarkę “Tomatis” lub “trening słuchowy” i zaglądnij na niniejszy portal WWW, żeby poznać szczegóły niniejszej oferty.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Zaczynając tzw. dorosłe życie, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, by w końcu za coś kupić jedzenie. Żenimy się, ponieważ po tylu latach życia na kocią łapę trzeba. Studiujemy, bo teraz bez dyplomu jest się nikim. I tak dalej. Przestajemy rzucać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za modą. I również za tłumem lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Pragniemy jakiś wskazówek, wiedząc, że samodzielnie nie umiemy pozbyć się problemów. W dzisiejszych czasach już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Krakow, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Wynika ono z jednej strony z tego, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z 2 strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego traktujemy jak normalnego lekarza. A prawda jest taka większość z tych problemów nie miałoby w ogóle miejsca, jeśli potrafilibyśmy rozmawiać ze swoimi bliskimi, prawda? Na nieszczęście gdzieś po drodze porzuciliśmy tą umiejętność. Jednakże już niewiele spotkań z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak sporo możemy zdziałać konwersacją – słuchając głosu swojego serca i innych ludzi.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy theta »

  Każdy powinien zajrzeć na stronę internetową Akademia 7 Planów. Strona ta pozwala wszystkim zainteresowanym zaznajomić się z metodą zwaną Theta Healing, która została dopracowana w 1995 roku. Można zapoznać się z całą pracą naszego mózgu, nie z punktu widzenia medycznego. Pani Sylwia Śliwka organizuje różnego modelu kursy, warsztaty i sesje, w których człowiek może się odprężyć, połączyć się ze swoją podświadomością i naprawić swoje negatywne wzorce na pozytywne. Ta Akademia pozwala walczyć z dolegliwościami, chorobami i wewnętrznym ciężarem duchowym. Na stronie można zobaczyć gdzie i kiedy organizowane są kursy.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Między Słowami - Pracownia psychoterapii »

  Pomoc psychologiczna i psychiatryczna. W pracowni "Między Słowami" organizowane są warsztaty, szkolenia oraz psychoterapie (grupowe i indywidualne). Ponadto pracownia prowadzi analizę relacji rodzic - niemowlę. Wszystkich zainteresowanych ofertą pracowni zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »