Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 9 Odwiedziny bing 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologcznej zajmuje się prowadzeniem indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie integracyjnym. Ponadto oferuje diagnozę i pomoc psychologczną, konsultacje, interwencję kryzysową, doradztwo zawodowe oraz szkolenia. Do końca roku proponuje indywidaulnie dostosowane do klienta zniżki na psychoterapię oraz darmową pierwszą konslutacje.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lps.pl »

  LPS. PL udostępnia zestaw fachowych konsultacji terapeutycznych. Funkcjonujemy na wielu etapach i zapewniamy profesjonalne spotkania dla osób potrzebujących porady, ale także dla absolwentów kierunków psychologicznych. Nasz team to wyspecjalizowani fachowcy z pokaźną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Namawiamy do skontaktowania się z nami pod numerem: (022) 617-61-64 i do sprawdzania wszelkich naszych usług.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIODOWA Ośrodek Psychoterapii »

  Występują w życiu kwestie z jakimi czasem nie jest się w stanie sobie samemu poradzić. W takim przypadku powinno się skorzystać z psychoterapii. Ośrodek Psychoterapii MIODOWA znajdujący się na ulicy Miodowej 26/5. 5 w Krakowie, ze świetnymi terapeutami proponuje różnorakie formy pomocy. Skontaktować się należy w sposób bezpośredni z konkretną osobą dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu. Ponadto Ośrodek proponuje wsparcie psychologiczne za pomocą Internetu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologii i psychoterapii Magdalena Gąsecka »

  Psycholog Magdalena Gąsecka posiada bogate doświadczenie w dziedzinie diagnostyki i terapeutyki. W ofercie gabinetu zlokalizowanego w Gdyni znajduje się szeroki przekrój usług dedykowanych osobom, które zmagają się z przeróżnymi problemami życiowymi. Oferta obejmuje między innymi konsultacje, których celem jest określenie problemu oraz dobór najlepszej formy terapii. Pacjenci mogą brać udział w terapii krótko lub długoterminowej. Psycholog zaprasza również na rozmaite warsztaty.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • W naszym centrum prowadzimy trening słuchowy i nie tylko! »

  Problemy takie jak przykładowo jąkanie albo ADD zdają się być utrapieniami naszych czasów. Niemniej istnieją formy terapii, które wspierają leczenie w tym podobnych przypadkach. Serdecznie zachęcamy do poznania usług naszej spółki. W naszej ofercie widnieje metoda Tomatisa – strategia stosująca EEG biofeedback. Oferowany przez nas trening biofeedback dobrze oddziałuje na wady wymowy i pozwala na szybsze uczenie się, przyswajanie języków obcych, polepszenie uwagi. Wstukaj w przeglądarkę “Tomatis” lub “trening słuchowy” i zaglądnij na niniejszy portal WWW, żeby poznać szczegóły niniejszej oferty.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny »

  Choroby psychiczne stają się alarmującym problemem w Polsce. Jednostkom chorym zaburzenia te ograniczają relacje w społeczeństwie. Takie osoby cierpiąc, coraz bardziej oddzielają się od normalnego życia. Według statystyk rokrocznie do zakładów psychiatrycznych w Polsce trafia około 1, 5 mln osób. Wynika, że jest to największy odsetek w skali Europy. Specjalistyczny gabinet psychiatryczny Mikołaja Trizny to miejsce, w którym chory dostaje niezbędną pomoc. Lekarz specjalizuje się w terapii uzależnień, zespołów depresyjnych oraz zakłóceń świadomości. Pomoc otrzymują w tym miejscu również osoby w podeszłym wieku, cierpiące na postępujące problemy z pamięcią. W terapii chorób psychicznych lekarz Mikołaj Trizna wykorzystuje zarówno metody farmakologiczne, ale dodatkowo specjalistyczną metodę hipnozy, w szczególności w przypadku uzależnienia alkoholowego. Mikołaj Trizna to kompetentny lekarz, który zajmuje się dodatkowo zaburzeniami o podłożu psychicznym u młodzieży. Dobrze jest skorzystać z takiej pomocy.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy theta »

  Każdy powinien zajrzeć na stronę internetową Akademia 7 Planów. Strona ta pozwala wszystkim zainteresowanym zaznajomić się z metodą zwaną Theta Healing, która została dopracowana w 1995 roku. Można zapoznać się z całą pracą naszego mózgu, nie z punktu widzenia medycznego. Pani Sylwia Śliwka organizuje różnego modelu kursy, warsztaty i sesje, w których człowiek może się odprężyć, połączyć się ze swoją podświadomością i naprawić swoje negatywne wzorce na pozytywne. Ta Akademia pozwala walczyć z dolegliwościami, chorobami i wewnętrznym ciężarem duchowym. Na stronie można zobaczyć gdzie i kiedy organizowane są kursy.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Verte »

  Gabinet Verte - Kraków zaprasza na swoją stronę internetową. Nasze usługi to psychoterapia, terapia dla par, terapia małżeńska i inne. Ponadto oferujemy konsultacje psychologiczne czy też mediację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zapraszamy: Kraków, ul. Moraczewskiego | Częstochowa, ul. Wodzickiego 70

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Psychoterapia-szczecin. org jest szczecińskim gabinetem psychoterapii i psychologii prowadzony przez Pana Roberta Butryna, który posiada duże doświadczenie i wrodzony dar słuchania. Gabinet pomaga osobom z różnymi problemami. Nie rozgraniczamy się tylko do konkretnych dolegliwości. Zawsze staramy się pomóc każdemu kto się do nas zgłasza.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Monika Romanowska »

  Psychoterapeuta prowadzi terapie grupowe dla młodzieży. Pracownia psychologiczna PEBE oferuje również psychoterapie m. in. dla par. Gabinet psychologiczny cieszy się wyśmienitą opinią wśród pacjentów, którzy cenią kwalifikacje oraz atmosferę panującą w Pracowni Psychologicznej PEBE. Pracownia psychologiczna PEBE Monika Romanowska działa w Gdyni blisko placu Górnośląskiego, jest czynna od poniedziałku do piątku. Pacjentom poświęca się tutaj dużo uwagi oraz proponuje się pomoc w walce z depresją oraz innymi trudnościami i problemami.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »