Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 9 Odwiedziny bing 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Wrocław »

  Psychoterapia – jej zasadniczym priorytetem jest rozwój osobowości, zdrowie psychiczne oraz usunięcie objawów chorobowych pacjenta poprzez zmianę nastawienia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii bez zwłoki pacjenci mogą zarejestrować się na jednorazową wizytę (również u specjalisty od młodzieży i dzieci). Po przebytym badaniu i postawionej diagnozie można rozpocząć leczenie u psychiatry. Udostępniamy E-poradnię – czyli terapię zdalna.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologcznej zajmuje się prowadzeniem indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie integracyjnym. Ponadto oferuje diagnozę i pomoc psychologczną, konsultacje, interwencję kryzysową, doradztwo zawodowe oraz szkolenia. Do końca roku proponuje indywidaulnie dostosowane do klienta zniżki na psychoterapię oraz darmową pierwszą konslutacje.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie OPTA »

  Stowarzyszenie OPTA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy rodzinom i jej poszczególnym członkom. Psychologiczna Poradnia Rodzinna oferuje wsparcie rodzinom, w których występuje przemoc, uzależnienia itp. Stowarzyszenie OPTA prowadzi różne zajęcia w ramach szkoły psychoterapii i szkoły trenerów. Celem naszej działalności jest dokonywanie korzystnych zmian w płaszczyźnie indywidualnej i społecznej.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lps.pl »

  LPS. PL udostępnia zestaw fachowych konsultacji terapeutycznych. Funkcjonujemy na wielu etapach i zapewniamy profesjonalne spotkania dla osób potrzebujących porady, ale także dla absolwentów kierunków psychologicznych. Nasz team to wyspecjalizowani fachowcy z pokaźną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Namawiamy do skontaktowania się z nami pod numerem: (022) 617-61-64 i do sprawdzania wszelkich naszych usług.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • W naszym centrum prowadzimy trening słuchowy i nie tylko! »

  Problemy takie jak przykładowo jąkanie albo ADD zdają się być utrapieniami naszych czasów. Niemniej istnieją formy terapii, które wspierają leczenie w tym podobnych przypadkach. Serdecznie zachęcamy do poznania usług naszej spółki. W naszej ofercie widnieje metoda Tomatisa – strategia stosująca EEG biofeedback. Oferowany przez nas trening biofeedback dobrze oddziałuje na wady wymowy i pozwala na szybsze uczenie się, przyswajanie języków obcych, polepszenie uwagi. Wstukaj w przeglądarkę “Tomatis” lub “trening słuchowy” i zaglądnij na niniejszy portal WWW, żeby poznać szczegóły niniejszej oferty.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Zaczynając tzw. dorosłe życie, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, by w końcu za coś kupić jedzenie. Żenimy się, ponieważ po tylu latach życia na kocią łapę trzeba. Studiujemy, bo teraz bez dyplomu jest się nikim. I tak dalej. Przestajemy rzucać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za modą. I również za tłumem lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Pragniemy jakiś wskazówek, wiedząc, że samodzielnie nie umiemy pozbyć się problemów. W dzisiejszych czasach już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Krakow, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Wynika ono z jednej strony z tego, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z 2 strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego traktujemy jak normalnego lekarza. A prawda jest taka większość z tych problemów nie miałoby w ogóle miejsca, jeśli potrafilibyśmy rozmawiać ze swoimi bliskimi, prawda? Na nieszczęście gdzieś po drodze porzuciliśmy tą umiejętność. Jednakże już niewiele spotkań z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak sporo możemy zdziałać konwersacją – słuchając głosu swojego serca i innych ludzi.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy theta »

  Każdy powinien zajrzeć na stronę internetową Akademia 7 Planów. Strona ta pozwala wszystkim zainteresowanym zaznajomić się z metodą zwaną Theta Healing, która została dopracowana w 1995 roku. Można zapoznać się z całą pracą naszego mózgu, nie z punktu widzenia medycznego. Pani Sylwia Śliwka organizuje różnego modelu kursy, warsztaty i sesje, w których człowiek może się odprężyć, połączyć się ze swoją podświadomością i naprawić swoje negatywne wzorce na pozytywne. Ta Akademia pozwala walczyć z dolegliwościami, chorobami i wewnętrznym ciężarem duchowym. Na stronie można zobaczyć gdzie i kiedy organizowane są kursy.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Między Słowami - Pracownia psychoterapii »

  Pomoc psychologiczna i psychiatryczna. W pracowni "Między Słowami" organizowane są warsztaty, szkolenia oraz psychoterapie (grupowe i indywidualne). Ponadto pracownia prowadzi analizę relacji rodzic - niemowlę. Wszystkich zainteresowanych ofertą pracowni zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Azamed »

  Azamed świadczy usługi medyczne z psychiatrii, psychologii, medycyny pracy i dermatologii. Oferujemy leczenie i terapie odwykowe. Skutecznie leczymy uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Pacjentem z zachowaniem 100% dyskrecji. Działamy w Warszawie i województwie mazowieckim. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Libero »

  Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Libero z Wrocławia to punkt, w którym najistotniejszy jest człowiek. Bazując na odpowiednim doświadczeniu w pracy z Pacjentami, na wiedzy i innowacyjnych możliwościach psychoterapeutycznych staramy się udzielać właściwej pomocy Pacjentom, którzy po nią do nas się zgłaszają. Centrum Libero to grupa psychoterapeutów wykwalifikowanych w ramach leczenia depresji, zaburzeń m. in. otyłość i nałogów. Nasze metody koncentrują się na rozwiązaniach.
  Sam fakt wychwycenia problemu i chęć pokonania trudności, stawia człowieka na wygranej pozycji. My, jako terapeuci staramy się jedynie obudzić siłę w każdym z tych ludzi do zwalczenia marazmu. Dostarczamy wsparcia i poczucia, że nikt nie może zostać z problemami osamotniony. Psychoterapeuta i Pacjent, sukcesywnie identyfikują złe emocje, obawy, wprowadzając w życie pozytywne zmiany. Dzięki takiemu podejściu, wspólnie zdobywają realne rezultaty. W Centrum Libero realizowane są terapie dla małżeństw, ale też dla dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »