Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 9 Odwiedziny bing 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobry psycholog Poznań »

  Znakomita psychoterapia, którą oferuje Centrum Psychoterapii Integralnej z Poznania dotyczy wielu kłopotów psychologicznych, z którymi musi zmagać się dzisiaj człowiek. Oferowane jest tam między innymi psychoterapia par, grupowa, lub Racjonalna Terapia Zachowania. W każdym przypadku fachowego wsparcia udziela wyjątkowy dobry psycholog, mający stosowne doświadczenie jak i należyte kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ergopsycholog »

  Reklamowana witryna www została założona przez magistra Leszka Suligowskiego, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako psycholog. W leczeniu pacjentów posługuje się efektywną psychoterapią psychodynamiczną. Jej celem jest poznanie struktury osobowości człowieka. W ramach indywidualnej praktyki terapeutycznej Suligowski proponuje konsultacje psychologiczne, badania poziomu rozwoju intelektualnego, a ponadto psychoterapię par i rodzin.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO »

  Psycholog Agnieszka Balicka w swoim gabinecie w Lublinie pomaga pacjentom w pokonywaniu barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Oferuje kompleksowe usługi pacjentom, którzy zmagają się z poczuciem osamotnienia, stanami lękowymi, stresem bądź mają problemy w relacjach z innymi ludźmi. Pośród gwarantowanych metod wsparcia znajduje się psychoterapia, psychoterapia par i interwencja kryzysowa. Agnieszka Balicka jest również specjalistą w technice coachingu, polegającej na odrywaniu mocnych stron ludzi.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna »

  Nasza pracownia psychologiczna trudni się głównie terapią poznawczo-behawioralną. Przeprowadzamy terapie indywidualne, grupowe oraz par. Przedstawiamy także porady psychologa w krótkotrwałych terapiach jak i porady lekarza psychiatrii. Nasza pracownia psychologiczna znajduje się przy ulicy Źródlanej 6 w Łodzi. Jeżeli ktoś nie jest w stanie do nas dotrzeć, a jest zaintrygowany naszą propozycją może skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 508 810 840.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIODOWA Ośrodek Psychoterapii »

  Występują w życiu kwestie z jakimi czasem nie jest się w stanie sobie samemu poradzić. W takim przypadku powinno się skorzystać z psychoterapii. Ośrodek Psychoterapii MIODOWA znajdujący się na ulicy Miodowej 26/5. 5 w Krakowie, ze świetnymi terapeutami proponuje różnorakie formy pomocy. Skontaktować się należy w sposób bezpośredni z konkretną osobą dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu. Ponadto Ośrodek proponuje wsparcie psychologiczne za pomocą Internetu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologii i psychoterapii Magdalena Gąsecka »

  Psycholog Magdalena Gąsecka posiada bogate doświadczenie w dziedzinie diagnostyki i terapeutyki. W ofercie gabinetu zlokalizowanego w Gdyni znajduje się szeroki przekrój usług dedykowanych osobom, które zmagają się z przeróżnymi problemami życiowymi. Oferta obejmuje między innymi konsultacje, których celem jest określenie problemu oraz dobór najlepszej formy terapii. Pacjenci mogą brać udział w terapii krótko lub długoterminowej. Psycholog zaprasza również na rozmaite warsztaty.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Zaczynając tzw. dorosłe życie, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, by w końcu za coś kupić jedzenie. Żenimy się, ponieważ po tylu latach życia na kocią łapę trzeba. Studiujemy, bo teraz bez dyplomu jest się nikim. I tak dalej. Przestajemy rzucać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za modą. I również za tłumem lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Pragniemy jakiś wskazówek, wiedząc, że samodzielnie nie umiemy pozbyć się problemów. W dzisiejszych czasach już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Krakow, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Wynika ono z jednej strony z tego, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z 2 strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego traktujemy jak normalnego lekarza. A prawda jest taka większość z tych problemów nie miałoby w ogóle miejsca, jeśli potrafilibyśmy rozmawiać ze swoimi bliskimi, prawda? Na nieszczęście gdzieś po drodze porzuciliśmy tą umiejętność. Jednakże już niewiele spotkań z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak sporo możemy zdziałać konwersacją – słuchając głosu swojego serca i innych ludzi.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy theta »

  Każdy powinien zajrzeć na stronę internetową Akademia 7 Planów. Strona ta pozwala wszystkim zainteresowanym zaznajomić się z metodą zwaną Theta Healing, która została dopracowana w 1995 roku. Można zapoznać się z całą pracą naszego mózgu, nie z punktu widzenia medycznego. Pani Sylwia Śliwka organizuje różnego modelu kursy, warsztaty i sesje, w których człowiek może się odprężyć, połączyć się ze swoją podświadomością i naprawić swoje negatywne wzorce na pozytywne. Ta Akademia pozwala walczyć z dolegliwościami, chorobami i wewnętrznym ciężarem duchowym. Na stronie można zobaczyć gdzie i kiedy organizowane są kursy.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Między Słowami - Pracownia psychoterapii »

  Pomoc psychologiczna i psychiatryczna. W pracowni "Między Słowami" organizowane są warsztaty, szkolenia oraz psychoterapie (grupowe i indywidualne). Ponadto pracownia prowadzi analizę relacji rodzic - niemowlę. Wszystkich zainteresowanych ofertą pracowni zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Limanowa »

  Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Centrum Psychologicznego Transmedica. Siedziba firmy znajduje się w Limanowej, przy ul. Piłsudskiego 10. Oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu: diagnozy psychologicznej, porad psychologicznych, psychoterapii oraz badań psychologicznych dla medycyny pracy.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »