Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 10 Odwiedziny bing 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Wrocław »

  Psychoterapia – jej zasadniczym priorytetem jest rozwój osobowości, zdrowie psychiczne oraz usunięcie objawów chorobowych pacjenta poprzez zmianę nastawienia i zachowań. W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii bez zwłoki pacjenci mogą zarejestrować się na jednorazową wizytę (również u specjalisty od młodzieży i dzieci). Po przebytym badaniu i postawionej diagnozie można rozpocząć leczenie u psychiatry. Udostępniamy E-poradnię – czyli terapię zdalna.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej »

  Gabinet psychoterapii i pomocy psychologcznej zajmuje się prowadzeniem indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie integracyjnym. Ponadto oferuje diagnozę i pomoc psychologczną, konsultacje, interwencję kryzysową, doradztwo zawodowe oraz szkolenia. Do końca roku proponuje indywidaulnie dostosowane do klienta zniżki na psychoterapię oraz darmową pierwszą konslutacje.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii »

  Pracownia Psychoterapii INSPIRACJA oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Priorytetowym celem podejmowanych działań jest wielopłaszczyznowa poprawa poziomu życia naszych klientów. Udzielamy wsparcia w postaci psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Istotne miejsce w ofercie zajmuje terapia par i rodzinna. Pomagamy osobom zmagającym się z wszelkiego typu trudnościami. Zajmujemy się także doradztwem zawodowym oraz coachingiem. Gwarantujemy pełną dyskrecją oraz zadowalające rezultaty.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna »

  Nasza pracownia psychologiczna trudni się głównie terapią poznawczo-behawioralną. Przeprowadzamy terapie indywidualne, grupowe oraz par. Przedstawiamy także porady psychologa w krótkotrwałych terapiach jak i porady lekarza psychiatrii. Nasza pracownia psychologiczna znajduje się przy ulicy Źródlanej 6 w Łodzi. Jeżeli ktoś nie jest w stanie do nas dotrzeć, a jest zaintrygowany naszą propozycją może skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 508 810 840.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIODOWA Ośrodek Psychoterapii »

  Występują w życiu kwestie z jakimi czasem nie jest się w stanie sobie samemu poradzić. W takim przypadku powinno się skorzystać z psychoterapii. Ośrodek Psychoterapii MIODOWA znajdujący się na ulicy Miodowej 26/5. 5 w Krakowie, ze świetnymi terapeutami proponuje różnorakie formy pomocy. Skontaktować się należy w sposób bezpośredni z konkretną osobą dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu. Ponadto Ośrodek proponuje wsparcie psychologiczne za pomocą Internetu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny »

  Choroby psychiczne stają się alarmującym problemem w Polsce. Jednostkom chorym zaburzenia te ograniczają relacje w społeczeństwie. Takie osoby cierpiąc, coraz bardziej oddzielają się od normalnego życia. Według statystyk rokrocznie do zakładów psychiatrycznych w Polsce trafia około 1, 5 mln osób. Wynika, że jest to największy odsetek w skali Europy. Specjalistyczny gabinet psychiatryczny Mikołaja Trizny to miejsce, w którym chory dostaje niezbędną pomoc. Lekarz specjalizuje się w terapii uzależnień, zespołów depresyjnych oraz zakłóceń świadomości. Pomoc otrzymują w tym miejscu również osoby w podeszłym wieku, cierpiące na postępujące problemy z pamięcią. W terapii chorób psychicznych lekarz Mikołaj Trizna wykorzystuje zarówno metody farmakologiczne, ale dodatkowo specjalistyczną metodę hipnozy, w szczególności w przypadku uzależnienia alkoholowego. Mikołaj Trizna to kompetentny lekarz, który zajmuje się dodatkowo zaburzeniami o podłożu psychicznym u młodzieży. Dobrze jest skorzystać z takiej pomocy.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Zaczynając tzw. dorosłe życie, w spory stopniu zapominamy o wielkich ideałach. Idziemy do pracy, by w końcu za coś kupić jedzenie. Żenimy się, ponieważ po tylu latach życia na kocią łapę trzeba. Studiujemy, bo teraz bez dyplomu jest się nikim. I tak dalej. Przestajemy rzucać sobie ważnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za modą. I również za tłumem lądujemy u psycholog Krakow, w momencie w którym zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Pragniemy jakiś wskazówek, wiedząc, że samodzielnie nie umiemy pozbyć się problemów. W dzisiejszych czasach już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Krakow, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie dońca. Wynika ono z jednej strony z tego, że coraz bardziej oddalamy się od bliskich, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z 2 strony nie mamy taki obaw w stosunku chociażby do psychoterapeuta Kraków, którego traktujemy jak normalnego lekarza. A prawda jest taka większość z tych problemów nie miałoby w ogóle miejsca, jeśli potrafilibyśmy rozmawiać ze swoimi bliskimi, prawda? Na nieszczęście gdzieś po drodze porzuciliśmy tą umiejętność. Jednakże już niewiele spotkań z psychologiem sprawi, że niczym dzieci będziemy odkrywać, jak sporo możemy zdziałać konwersacją – słuchając głosu swojego serca i innych ludzi.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Między Słowami - Pracownia psychoterapii »

  Pomoc psychologiczna i psychiatryczna. W pracowni "Między Słowami" organizowane są warsztaty, szkolenia oraz psychoterapie (grupowe i indywidualne). Ponadto pracownia prowadzi analizę relacji rodzic - niemowlę. Wszystkich zainteresowanych ofertą pracowni zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Verte »

  Gabinet Verte - Kraków zaprasza na swoją stronę internetową. Nasze usługi to psychoterapia, terapia dla par, terapia małżeńska i inne. Ponadto oferujemy konsultacje psychologiczne czy też mediację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zapraszamy: Kraków, ul. Moraczewskiego | Częstochowa, ul. Wodzickiego 70

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Azamed »

  Azamed świadczy usługi medyczne z psychiatrii, psychologii, medycyny pracy i dermatologii. Oferujemy leczenie i terapie odwykowe. Skutecznie leczymy uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Pacjentem z zachowaniem 100% dyskrecji. Działamy w Warszawie i województwie mazowieckim. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »