Biorezonans Kraków

Biorezonans Kraków Jesteśmy Centrum Medycznym odpowiadającym za usługi zdrowotne. Są to rozmaite leczenia biorezonansem mające na celu między innymi zlikwidować uzależnienie i inne terapie mające na celu modelowanie ładnej figury. Oferujemy nietradycyjną a nade wszystko efektywną metodę na odchudzanie. Mamy wielki wachlarz nowoczesnego sprzętu leczniczego. Długoletnia praktyka, duże umiejętności oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarantem najwyższej jakości naszych usług. Usługi, które prowadzimy skierowane są nie tylko dla lokalnych klientów, lecz także z zagranicy. Naszym podstawowym atutem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, przez co nasze czynności nie są schematyczne.

Szczegóły strony biopolkrakow.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę biopolkrakow.pl:

Biorezonans Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 16 Odwiedziny bing 193

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Staw kolanowy »

  Dr Grzegorz Szperzyński, członek Esska - European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy, zaprasza na konsultacje w Poradni Lekarzy Specjalistów "Jantar" w Ostrowie Wielkopolskim. To wysokiej klasy fachowiec, który zdobywał swoje doświadczenie m. in. jako kierownik oddziału urazowo-ortopedycznego w Śremie. Podczas swoich praktyk leczy m. in. urazy stawu skokowego. Prowadzi konsultacje, przeprowadza operacje, sprawuje też pieczę nad rehabilitacją. Wszystkie etapy leczenia przebiegają zatem pod okiem jednego lekarza.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Lublin »

  Jedną z najważniejszych umiejętności dla człowieka jest możliwość porozumiewania się ze światem. Dzięki mówieniu można przekazywać swoje spostrzeżenia, myśli, pragnienia. Od dawana wiadomo, że jedną z głównych przyczyn trudności i niepowodzeń w kontakcie z drugą osobą są zaburzenia mowy. Logopeda Eliza Brzezińska zapewnia profesjonalną diagnozę oraz terapię dobraną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Terapia dla osób po udarach oraz neurologicznych urazach mózgu. Rehabilitacja osób laryngektomowanych (rak krtani). Terapia dla dzieci z zaburzeniami mowy.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Dobry psycholog to osoba, która wie jak pomóc pacjentom pojąć problemy z jakimi się zmaga. Uświadomienie sobie swych niedomagań, stanowi podstawę do ewentualnych prac psychoterapeutycznych. Dlatego, Gabinet Psychoterapii z Wrocławia w swojej pracy, kładzie niezwykle duży nacisk na budowanie dobrych kontaktów z pacjentami. Wzajemne zaufanie i chęć pracy pomiędzy pacjentem a psychoterapeutą spełniają tutaj duże znaczenie.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna dla pracowników »

  Nie można podważyć tezy, że sporo z nas podtrzymuje zdanie, że prywatne usługi medyczne wiążą się z wysokimi cenami, na które zwyczajnie w świecie nie stać większości osób. W rzeczywistości opieka medyczna Kraków to tak naprawdę dosyć korzystna propozycja, z której szkoda byłoby nie skorzystać. Jeżeli tylko zaznajomimy się z określonymi cenami, błyskawicznie zrozumiemy, że nie będzie to dla nas niemożliwy do zrealizowania wydatek. Na pewno szybko zrezygnujemy z dotychczasowej służby zdrowia, która do tej pory była jedynie powodem poszczególnych frustracji. Każdy z nas musi poprawiać swoje życie na lepsze, a wybór konkretnej opieki medycznej ma pod tym kątem naprawdę spore znaczenie.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nzoz Euroklinika »

  Klinika medyczna EUROKLINIKA oferuje sporo usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ogólnej. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi, pooperacyjnymi oraz znakomicie urządzonymi gabinetami lekarzy. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt medyczny. Współpracujemy z wieloma wybitnymi specjalistami. W ramach chirurgii plastycznej wykonujemy m. in. plastykę nosa, powiększanie piersi, lifting twarzy, labioplastykę. Dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję pacjentów.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lek. med. Adam Synowski - poradnia laryngologiczna »

  Nieraz zdarza Ci się cierpieć z powodu spraw laryngologicznych? Trudności z kręceniem się w głowie, boląca głowa czy też zapalenia ucha zewnętrznego umieją efektywnie nadwątlić stan ducha nawet największemu optymiście.
  Równie uciążliwe bywają kłopoty z zatokami - wieczny katar bądź utrudnione oddychanie. Leczeniem wszelkich przytoczonych schorzeń zajmuje się wywodzący się z miasta Tychy laryngolog, posiadający specjalistyczną praktykę laryngologiczną w centrach medycznych Diament oraz AD-Clinic.
  Laryngolog oferuje swoje posługi rezydentom miasta Tychy i miejscowości przyległych: Oświęcimia, Bierunia, Katowic oraz Pszczyny, jakkolwiek okazjonalnie zdarzają się pacjenci z dalszych regionów kraju.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska Paweł Gałązka »

  Prywatny Gabinet Lekarski Paweł Gałązka - specjalista pulmonolog i specjalista chorób wewnętrznych. W naszym gabinecie wykonujemy badania spirometrii - sprawdzanie pojemności płuc, pulsoksymetrii - badanie wysycenia hemoglobiny tlenem. Leczymy astmę, przewlekłe obturacyjne choroby płuc. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wschodnia medycyna naturalna i ziołolecznictwo - PARAMED »

  Jeśli chcesz skorzystać z dorobku medycyny niekonwencjonalnej - przyjdź do gabinetu PARAMED, gdzie doświadczony lekarz wykona potrzebne zabiegi w profesjonalny sposób. Prof. dr Enkhee od ponad 30 lat wykonuje masaże lecznicze i japońskie, akupunkturę, akupresurę, jak również przeprowadza leczenie bańkami oraz moksaterapię.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Badań DNA Sp. z o.o. »

  Certyfikat ISO 9001:2008 jest jednym z faktorów, którym może się poszczycić Centrum Badań DNA. Udało się nam go zdobyć w 2013 roku. W ramach realizowanych usług są także takie badania jak na przykład diagnostyka boreliozy i wiele innych.

  Wieloletnie doświadczenie to jeden z decydujących atutów Centrum Badań DNA. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować rewelacyjną postać wykonywanych usług. W zakresie przeprowadzanych usług jest m. in. sekwencjonowanie DNA oraz wiele innych.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doppler wykonany przez kardiologa. »

  W naszej przychodni wykonają państwo badanie dopplera przeprowadzone przez wybitnego specjalistę pracującego na wydziale Szpitala Kardiologicznego. Do państwa usług pozostawiamy również inne badania, które mogą trafnie zdiagnozować problemy z sercem. Między innymi wykonają państwo usg serca, ekg, badania holtera i dopplera. Badania wykonuje nasz specjalista. Zapraszamy do poznania atrakcyjnej oferty przychodni.

  Data dodania: 27 03 2016 · szczegóły wpisu »