URODA, ZDROWIE Kategoria: URODA, ZDROWIE

URODA, ZDROWIE - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Gabinet wzdrowymciele »

  Pracownia rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to nowoczesny gabinet i wykwalifikowana domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to główne z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w ramach domowej rehabilitacji. Po operacjach, dla osób niepełnosprawnych – jeżeli wskazana jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okolice to obszar, gdzie możemy skorzystać z pomocy gabinetu „W zdrowym ciele” w ramach wizyty domowej. Gabinet mieści się w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Oferta gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja – Wodzisław Śląski i okolice, magnetoterapia, terapia manualna – Wodzisław Śląski i okolice, laseroterapia, dzienne SPA, w tym masaż – Rybnik i okolice, leczenie skolioz. W gabinecie wykorzystywane są nowoczesne i sprawdzone techniki umożliwiające szybkie pozbycie się bólu oraz poprawę sprawności. To zarówno rehabilitcja, jak i terapia manualna oraz inne usługi w zakresie SPA poprawiające samopoczucie pacjentów. Dzięki swojej bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu doszkalaniu się właścicielka gabinetu Tatiana Grabowska jest przygotowana do pomocy każdemu swojemu pacjentowi.

  Data dodania: 08 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Limanowa »

  Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Centrum Psychologicznego Transmedica. Siedziba firmy znajduje się w Limanowej, przy ul. Piłsudskiego 10. Oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu: diagnozy psychologicznej, porad psychologicznych, psychoterapii oraz badań psychologicznych dla medycyny pracy.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Specjalistyczny gabinet dentystyczny Implantis w Krakowie gorąco zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy pragną właściwej kontroli w drodze do nadzwyczajnego uśmiechu. Jesteśmy świadomi, że każdy ma przeróżne wizje odnoszące się do wyglądu i zdrowia swoich zębów, w związku z tym wszyscy są traktowani w naszym gabinecie indywidualnie. Nasi dentyści mają obszerną wiedzę specjalistyczną a także ogromne umiejętności, a swoją pracę wykonują efektywnie oraz w bardzo pogodnej atmosferze. Wszystkie czynności dokonywane w naszym centrum dentystycznym oparte są na zastosowaniu najlepszej jakości sprzętu diagnostyczno-leczniczego, jak na przykład: nowoczesne mikroskopy endodontyczne, rentgeny, tomografia komputerowa zębów firmy Kodak o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystujemy też znieczulenia komputerowe a nawet sedację, co przyczynia się do tego, że dowolny zabieg odbędą Państwo bez nerwów, a także całkowicie bezboleśnie. Specjalizujemy się szczególnie w leczeniu kanałowym, protetyce, implantach zębów, wybielaniu zębów. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ziołowe olejki do ciała »

  Jeżeli poszukujesz naturalnych kosmetyków tworzonych na bazie ziół i kwiatów, to gorąco zachęcamy do odwiedzenia sklepu MojaFarmaUrody. W swojej ofercie sklep internetowy z kosmetykami ma wiele olejków do ciała i demakijażu. Jesteśmy producentem olejków, więc nasze klientki otrzymują produkty wysokiej jakości. Dzięki nim możliwe jest zmycie makjażu bez podrażnień oraz nawilżenia całego ciała. Oferujemy produkty najwyższej jakości o niepowtarzalnych przyjemnych zapachach. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz do kontaktu w przypadku pytań lub wątpliwości.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Warszawa.Terapia uzależnień. »

  Warto pamiętać, że psychoterapia nie jest posiedzeniem przy kawie podczas którego ma być przyjemnie, psychoterapia to ciężka praca, w której zmagamy się z najtrudniejszymi aspektami naszej osobowości. Jeśli potrzebujesz pomocy dobrego psychologa, psychoterapeuty i jednocześnie jesteś gotowy na wspólne wykonanie ciężkiej pracy terapeutycznej to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin oraz terapii uzależnień.
  Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie z psychologiem to zapraszam i wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów. Jeśli cierpisz na brak czasu lub jesteś spoza Warszawy to możesz skorzystać z oferty na psychoterapię online.

  Data dodania: 22 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Monika Romanowska »

  Psychoterapeuta prowadzi terapie grupowe dla młodzieży. Pracownia psychologiczna PEBE oferuje również psychoterapie m. in. dla par. Gabinet psychologiczny cieszy się wyśmienitą opinią wśród pacjentów, którzy cenią kwalifikacje oraz atmosferę panującą w Pracowni Psychologicznej PEBE. Pracownia psychologiczna PEBE Monika Romanowska działa w Gdyni blisko placu Górnośląskiego, jest czynna od poniedziałku do piątku. Pacjentom poświęca się tutaj dużo uwagi oraz proponuje się pomoc w walce z depresją oraz innymi trudnościami i problemami.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • ŚwiatSłuchu24.PL - Cyfrowe Aparaty Słuchowe »

  Słuch to jeden z najistotniejszych zmysłów, dzięki którym kontaktujemy się ze światem. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu jako misję obrała sobie poprawę jakości słyszenia u osób tracących słuch czy z racji wieku czy też spowodowanego przeróżnego typu niedomaganiami lub elementami zewnętrznymi. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu ma certyfikowane działy w wielu miastach Polski między innymi w Kościerzynie i w każdym z tych działów chory mający problemy ze słuchem zostanie otoczony opieką ekspertów, którzy przeprowadzą specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu »

  Na tej stronie internetowej znajduje się lista doświadczonych lekarzy, którzy są nam w stanie udzielić niezbędnej pomocy w obszarze ortopedii i rehabilitacji. Jeśli zwichnąłeś kostkę, czy złamałeś nogę podczas jazdy na nartach, na stronie znajdziesz kontakt do ośrodka w jakim przeprowadzane są wszystkie wymagane zabiegi, aby przywrócić twój organizm do normalnego stanu. W dodatku fachowcy oferują bardziej skomplikowane zabiegi związane z wrodzonymi wadami, czy też wadami kości lub stawów, które wymagają specjalistycznego podejścia.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Świat Słuchu posiada w swej ofercie nowoczesne aparaty słuchowe, które gwarantują duży komfort w kontaktach z innymi osobami. Protetycy słuchu na terenie placówek wykonują podstawowe badania słuchu i pomagają wybrać aparat słuchowy odpowiedni do ich potrzeb i trybu życia. W ofercie znajduje się wiele nowoczesnych modeli aparatów słuchowych marki Bernafon, które można używać w korekcie niedosłuchu. Zalecane badania słuchu i dostępne aparaty słuchowe Bernafon pozwalają wykonywać pracę zawodową i różne formy aktywności. Spółka Świat Słuchu propaguje technologie i najnowsze opatentowane rozwiązania służące osobom niepełnosprawnym. Osoby te mogą znaleźć potrzebne informacje i właściwą przychodnię na firmowej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Opieka Medyczna »

  Dodatkowy pakiet medyczny oferowany przez firmę Sigma to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą jak najlepiej zadbać o zdrowie swoje, oraz swoich bliskich. Nie da się bowiem ukryć, że podstawowe ubezpieczenie zdrowotne nie zawsze gwarantuje pomoc, jakiej potrzebujemy. Decydując się na abonament medyczny zyskujemy dostęp do nowoczesnych, kompleksowo wyposażonych placówek na terenie całego kraju. Czekają w nich doświadczeni lekarze oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Taki pakiet to idealne zabezpieczenie.

  Data dodania: 27 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: URODA, ZDROWIE

(5)

URODA, ZDROWIE - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: