Sprzęt turystyczny Podkategoria: Sprzęt turystyczny

Sortuj po:

 • Sklep turystyczny »

  Nasze przedsiębiorstwo jest na rynku już od wielu lat i zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych i zaawansowanych technicznie lampek w przyzwoitych cenach. Głównym zagadnieniem poruszanym przez Polaków jest światło i nie mowa tutaj tylko o kosztach energii, ale głównie o latarkach. Mnóstwo Polaków ma latarkę w swoim domu, ale powodem do narzekań jest ich niezbyt wysoka wydajność. Starsze latarki czołowe, nie dość, że dają słabe światło, to dodatkowo w przeciągu 4-5 godzin potrafią zużyć cała energię z baterii. Oferujemy dzisiaj latarki Silverpoint, które zostały stworzone mając na myśli oszczędność oraz bardzo wysokiej wydajności. Latarki w tym rodzaju posiadają diody elektroluminescencyjne, które są oszczędne i znakomicie oświetlają. Świetnie spisują się, kiedy szukamy zagubionych przedmiotów w ciemnym miejscu, a także dla nocnych spacerowiczów. Latarki Silverpoint nie są zbyt drogie, a można je znaleźć w naszym asortymencie. Czy nasza propozycja was interesuje? Jeśli tak, to zapraszamy do przeglądania naszych ofert w sklepie internetowym w którym znajdziecie również skarpety trekkingowe i inne przedmioty dla turystów.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRZYGOTIKA Anna Topolska »

  Przygotika to gwarancja atrakcji, dzięki którym normalna impreza przemieni się w niesamowite zdarzenie. Mamy w ofercie najem fenomenalnych pojazdów segway. Posiadane przez nas pojazdy są całkowicie sprawdzone i gwarantujemy, że rozbawią wszystkich gości. Nasze pojazdy urozmaicą uroczystości rodzinne, imprezę-niespodziankę lub imprezy firmowe - cudowne doznania gwarantowane! Nasza firma mieści się w Małachowie ZM 64, 62-230 Witkowo, kontakt telefoniczny pod numerem 694-028-064.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • The North Face Polska »

  Rzecz to nieomal niezaprzeczalna, iż na zestaw wyrazów „North Face” każdy człowiek, jaki trochę chociażby miał ze wspinaczką do czynienia, rozpocznie wysławiać się samymi superlatywami. Ten amerykański koncern jest bowiem już światową legendą trekkingu – wszystko zaś za przyczyną faktu, że w ciągu pięciu ponad dziesiątek funkcjonowania na rynku wyprodukowała niezmiernie wiele osprzętu do wspinaczki (jak choćby buty The North Face), jaki znakomicie wypełnia swe zadania nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Zapraszamy do witryny oficjalnego reprezentanta wyrobów firmy na nasz kraj, gdzie uda Ci się zapoznać się z kompletną ofertą North Face.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt turystyczny

(4)

Sprzęt turystyczny - nowa strona:

Adres: