Przewodnik turystyczny Podkategoria: Przewodnik turystyczny

Sortuj po:

 • Chatki i Bazy - Studencka Baza Noclegowa »

  Tematem przewodnika są Chatki Studenckie i Studenckie Bazy Namiotowe jakie działają obecnie w polskich górach. Studencka Baza Noclegowa to praktyczne i aktualne informator skierowany do turystów pieszych i rowerowych, którzy wybierają się w góry na kilka dni. Przewodnik zawiera praktyczną mapę, a ponadto przydatne opisy okolic wszystkich opisanych obiektów a wraz z nimi liczne propozycje wycieczek i tras górskich.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rekolekcje dla narzeczonych »

  Dom Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy Towarzystwa Chrystusowego w Częstochowie pragnie zaprosić wszystkich chcących pogłębić własną wiarę duchową w tak nadzwyczajnym miejscu jakim jest Jasnogórskie Sanktuarium. W naszych progach znajdziesz miejsce dla siebie i Twojej grupy na okres pobytu w Częstochowie. Pomagamy w zorganizowaniu: dni skupienia, spotkań formacyjnych, rekolekcji, warsztatów oraz dłuższych pobytów zorganizowanych gromad takich jak np. Oazy, grupy ministrantów. Mnóstwo młodych par przygotowujących się do przyjęcia sakramentu małżeństwa też nawiedza nasz Dom Rekolekcyjno - Pielgrzymkowy. Prowadzimy wyjątkowo dla nich rekolekcje dla narzeczonych. Dysponujemy salą konferencyjną, restauracją oraz placem zabaw dla dzieci i boiskami sportowymi dla młodzieży i starszych. Jeśli wybierasz się na pielgrzymkę do Częstochowy, a nie masz w dalszym ciągu zarezerwowanego miejsca noclegowego, chcielibyśmy zaprosić Cię oczywiście do nas. Tu masz wszystko pod ręką, nie potrzebujesz martwić się o nic, co jest Ci pomocne do owocnego spędzenia tego wyjątkowego czasu przy wizerunku Najświętszej Maryi Panny. Zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie odnajdziesz kompletną ofertę Domu Pielgrzyma oraz dowiesz się więcej o naszej działalności.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informator Warmia i Mazury - Baza Noclegowa »

  Każdy człowiek, który chciałby odetchnąć powietrzem nie skażonym wielkim przemysłem i spędzić czas w otoczeniu pięknej przyrody powinien wybrać się na Warmię, Mazury lub Suwalszczyznę. Duże kompleksy leśne, setki czystych jezior i mocno zróżnicowany krajobraz sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych regionów Polski. Nasz portal Warmia i Mazury - Informator Turystyczny powstał z myślą o jak największej promocji wśród użytkowników Internetu tych regionów i ma za zadanie ułatwić zaplanowanie pobytu. Nasza baza noclegowa na Mazurach umożliwi znalezienie obiektu noclegowego na każdą kieszeń, od pól namiotowych po luksusowe hotele i apartamenty. Kilkaset opisów najciekawszych pod względem turystycznym miejsc w regonie pozwoli Państwu na zaplanowanie sobie pobytu i zwiedzenie tego co w regionie najbardziej atrakcyjne i ciekawe.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przewodnik turystyczny

(1)

Przewodnik turystyczny - nowa strona:

Adres: