Usługi transportowe Podkategoria: Usługi transportowe

Sortuj po:

 • Widkon - Wózki Widłowe »

  Firma Widkon oferuje bogatą ofertę profesjonalnych wózków widłowych. Posiadamy modele spalinowe, gazowe oraz elektryczne. Sprzedajemy urządzenia nowe oraz używane, prowadzimy wszechstronny serwis i wynajem wózków widłowych. Zapewniamy transport wózków widłowych oraz serwis bezpośrednio u Klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KampaTrans »

  Komfortowe usługi transportowe - zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm oraz instytucji. Siedziba firmy KampaTrans mieści się w mieści Szczecin (województwo zachodniopomorskie). Firma istnieje na rynku branżowym już od roku 2002. Wszystkie ładunki przewożone przez KampaTrans są objęte ubezpieczeniem OCP do kwoty 200. 000€.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawia – Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Zwłok »

  Strona Firmy Nawia zajmującej się międzynarodowym i krajowym transportem zwłok jak i innymi usługami związanymi z pochówkiem zmarłych. Doświadczenie pracowników firmy sięga roku 1990 co pozwoliło im zdobyć dużo wiedzę potrzebą w tej branży. Nasz transport cechuję się niezawodnością między innymi dzięki nowym samochodom marki Mercedes-Benz. Na naszej stronie można znaleźć ofertę firmy jak i kontakt z naszym biurem.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BUS EXPERT »

  Firma Bus Expert świadczy usługi transportowe do Niemiec, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczny i komfortowy przejazd doskonale wyposażonymi busami. W wyposażeniu posiadają klimatyzację, DVD, regulowane fotele. Oferujemy najniższe ceny. Świadczymy usługi w systemie door-to-door czyli spod wskazanego adresu pod wskazany adres. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób - Holandia, Niemcy »

  Nasza firma PDM - TRANS oferuje Państwu przewóz osób nowoczesnymi i w pełni przystosowanymi do tego celu samochodami Fiat Ducato. Oprócz przewozu osób proponujemy także wynajem naszych busów. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym kontrahentem, o czym sami się przekonacie, jeśli wybierzecie nasza ofertę.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • VIVE TRANSPORT Sp. z o.o. »

  VIVE Transport oferuje kompleksowe usługi transportowe. Współpracujemy z Klientami z Polski i z zagranicy. Naszą specjalizacją jest transport ładunków przestrzennych, realizowany przy pomocy nadwozi wymiennych w systemie BDF. Nasza flota nadwozi należy do jednych z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport Warszawa »

  Wszystkich, którzy chcą odszukać dobrą firmę transportową, jaka funkcjonuje w obrębie centralnej części kraju, zachęcamy do odwiedzin stron www http://www. uslugitransportowe-ichtis. pl. Jest to lokalizacja, w której odnajdziecie wszelakie warte uwagi fakty odnośnie firmy, jaka na pewno zagwarantuje Wam rozsądną przeprowadzkę do jakiejkolwiek lokalizacji w kraju, z akcentem na Mazowsze, a także miasto stołeczne. Ufamy, iż oferta handlowa Ichtis się Wam spodoba!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krys-pak: Sól drogowa, spożywcza, peklowa i w tabletkach »

  Historia firmy Krys-Pak sięga 1995 r. Lata praktyki pozwoliły nam uzyskać mocną pozycję w zakresie konfekcjonowania i handlu solą. Od początku naszej działalności położyliśmy nacisk na zadowolenie klienta z jakości dostarczanego przez nas towaru oraz terminowość dostaw. Dzięki temu cieszymy się wielką liczbą krajowych i zagranicznych odbiorców. Sprzedajemy sól drogową workowaną i luzem, sól spożywczą oraz tabletki solne. Cały nasz asortyment pochodzi z kopalni w Janikowie oraz Kłodawie. Mamy każdy z wymaganych atestów. Możemy dostarczyć sól we wskazane miejsce. Do naszych usług zaliczamy też krajowy i międzynarodowy transport rzeczy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Air System »

  Firma Air System zajmuje się kompleksową obsługą klientów linii lotniczych. Pomagamy znaleźć odpowiednie loty, a także wyszukujemy najlepsze bilety pod względem ceny i jakości. Współpracujemy z wieloma biurami podróży w Polsce i za granicą. Obecnie naszym głównym partnerem są linie lotnicze Srilankan Airlines.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja Polska-Włochy »

  Render to jedna z najstarszych a także najbardziej rzetelnych firm oferujących usługi z dziedziny spedycji oraz transportu na terenie całego państwa oraz Europy. Od długich lat z powodzeniem świadczy usługi powiązane z transportem, głównie między Włochami oraz Polską. Specjalizuje się także w usługach jak na przykład przewóz ładunków niebezpiecznych. W obszar usług, które skrótowo można określić jako logistyka transport spedycja zalicza się również przewóz adr. Firma jest doskonale przygotowana do zrealizowania takich właśnie zadań specjalnych jak również daje porękę profesjonalnego podejścia do niestandardowych zleceń. Świetna organizacja oraz zapewnienie terminowej dostawy powodują, iż z usług firmy Render korzysta coraz więcej firm, które muszą dostarczyć w określone miejsce ładunki niebezpieczne. Mocnym elementem tej części oferty jest regularny przewóz materiałów niebezpiecznych na linii Polska-Włochy. Gwarantujemy, że nie ma dla nas zadania niemożliwego do wypełnienia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Zachęcamy do współpracy w szczególności te przedsiębiorstwa, które zainteresowane są transportem materiałów niebezpiecznych oraz regularnymi usługami, związanymi z transportem oraz spedycją, oferowanymi na linii Polska-Włochy.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi transportowe

(4)

Usługi transportowe - nowa strona:

Adres: