Usługi kurierskie Podkategoria: Usługi kurierskie

Sortuj po:

 • F.H.U Indria »

  Szukanie taniego kuriera nie musi być już takie męczące. Wystarczy odwiedzić domenę sprintkurier. pl, która pośredniczy pomiędzy kontrahentem posyłającym paczkę a profesjonalną firmą kurierską. Wskazany portal proponuje całościowe rozwiązania, dzięki którym wysyłka kurierska dotrze na czas do miejsca swojego przeznaczenia. Wszystko zostanie załatwione tanio, szybko i komfortowo.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurier Kraków »

  Swoim biznesem kierujemy od 1998r. Chcąc spełnić wymagania naszych klientów, od 2003 roku stworzyliśmy oddział przewozu ciężkiego. Co więcej kupiliśmy kilka samochodów przeróżnych wielkościowo. Wszystko po to, żeby poszerzyć paletę usług w serwisie regionalnym i ogólnokrajowym.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • RGW Express Sp. z o.o. »

  Firma transportowa RGW Express Polska jest jedną z trzech spółek grupy RGW Express. Oferujemy niezwykle obszerny przekrój usług dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta. Zajmujemy się międzynarodowym transportem morskim, lotniczym i lądowym. Obsługujemy wszystkie przesyłki lotnicze, w tym elementy cargo. Funkcjonujemy jako agencja celna znajdująca się na lotnisku w Warszawie. Znamiennym przejawem naszych działań jest logistyka przesyłek krytycznych. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makro Service »

  Specjalnością firmy A.T. Makro Service jest świadczenie szeroko rozumianych usług transportowych. Podstawowym przejawem naszej działalności jest organizowanie transportu drogowego, powietrznego, morskiego i kolejowego. Transportujemy przesyłki handlowe oraz prywatne. Trudnimy się odprawami celnymi, Intrastatem, pakowaniem, dystrybucją, magazynowaniem. Znamienne miejsce w ofercie zajmuje także czarterowanie statków oraz samolotów. Tworzymy sieć ponad dwóch tysięcy firm zlokalizowanych na wszystkich kontynentach.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy internetowe »

  Paczkomaty to usługa przesyłek związana z transportem listów na terenie Polski. W całej narodowości umieszczone są machiny nazywane paczkomatami, w których można odebrać paczkę oraz ją nadać. Fajna metoda nadawania paczek, a do tego wygodna i szybciutka. Paczkomaty spółki InPost są alternatywą dla innych gatunków typu przesyłki kurierskie czy Poczta. Działając z paczki Inpost masz możliwość wysłania przesyłki bez musu stania w kolejce. Forma ta jest skierowana jest do jednostek, które cenią sobie czas. Metodycznie, sprawnie i z efektem – takie są metody przesyłek InPost.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi kurierskie

(1)

Usługi kurierskie - nowa strona:

Adres: