Miejsca parkingowe Podkategoria: Miejsca parkingowe

Sortuj po:

 • ALCATRAZ Parking Modlin - 3 min od lotniska Modlin »

  Alcatraz parking Modlin to strona internetowa, gdzie mogą Państwo znaleźć informacje jak bezpiecznie zaparkować w odpowiedniej dla nas lokalizacji, nieopodal lotniska kiedy mamy w zanadrzu długoterminowy wyjazd. W zakładce ‘o nas’ znajdą Państwo wszelkie niezbędne wiadomości jak na przykład liczbę miejsc oraz inne możliwości które mamy w zanadrzu. Na naszej witrynie WWW wyjaśniliśmy szczegółowo jak dojechać, oraz udostępniliśmy cennik.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Parking Pyrzowice Alda »

  „Alda” jest najdłużej działającym prywatnym parkingiem przy Lotnisku w Pyrzowicach, jesteśmy z Państwem już ponad 5 lat. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem już przez wielu Klientów. Pozostaw pod swą nieobecność samochód pod naszą opieką, a gwarantujemy że się nie zawiedziesz. Za główny cel stawiamy usatysfakcjonowanie naszych Klientów. Wyjątkowym plusem jest fakt, iż nasz parking usytuowany jest zaledwie 150m od terminali (dojście z parkingu zajmuje tylko 4min.). Jesteśmy do Państwa usług przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również pod telefonem. Nasz Parking - parking pyrzowice znajduje się na prywatnej, utwardzonej, ogrodzonej a także oświetlonej posesji. Na teren parkingu mają wstęp tylko Klienci oraz osoby uprawnione, natomiast dla osób postronnych wstęp jest zabroniony. Miejsca parkingowe są pod ciągłym nadzorem, strzeżone przez całą dobę. Zważając na szczególną ochronę państwa pojazdu, bramy parkingu zamykane są w godzinach nocnych i wczesnoporannych. Parking jest ciągle monitorowany przez kamery przemysłowe, rejestrowane są numery rejestracyjne pojazdów wjeżdżających i opuszczających parking. Wedle Państwa życzenia umożliwiliśmy również transfer na lotnisko, ale tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PUH VIKTORIA-2 »

  Parking lotniskowy Viktoria zajmuje się obsługą pasażerów lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Przekazujemy do Państwa dyspozycji 50 miejsc postojowych w niedalekiej odległości od portu lotniczego. Parking położony jest w miejscowości Miszewo. Oferujemy naszym klientom bezpłatny transport na odcinku z parkingu na lotnisko i na odwrót. Samochody pozostawione na naszym monitorowanym i strzeżonym parkingu objęte są ubezpieczeniem. Zapewniamy fachową i niezawodną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parking u Michała »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług proponowanych przez parking U Michała zlokalizowany w Pyrzowicach, niespełna 400 metrów od lotniska Katowice-Pyrzowice. Do dyspozycji naszych klientów przekazujemy miejsca postojowe na ogrodzonym, oświetlonym i dozorowanym przez 24h parkingu. W ramach świadczonych usług oferujemy darmowy transport na lotnisko i z lotniska. Posiadamy ubezpieczenie. Zapewniamy najwyższą jakość usług, miłą i profesjonalną obsługę oraz wyjątkowo korzystne ceny.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orange Parking »

  Orange Parking to tani parking w pobliżu lotniska Modlin. Oferujemy strzeżone miejsca parkingowe w niskich cenach. Parking jest oświetlony a nad bezpieczeństwem Państwa pojazdów czuwają pracownicy zewnętrznej firmy ochroniarskiej. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bruno - parking lotniskowy »

  Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym bez obaw mógłbyś zostawić swój samochód na czas podróży za granicę to skorzystaj z oferty parkingu lotniskowego Bruno! Znajdujemy się niedaleko lotniska Lecha Wałęsy w Gdańsku. Zapewniamy bezpieczeństwo samochodów dzięki monitoringowi oraz firmie ochroniarskiej. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.vector-znakowanie.com.pl/ »

  Nasza firma świadczy usługi znakowania garaży, hali magazynowych i innych powierzchni. Oferujemy bezpieczne usuwanie oznakowań metodą chemiczną, bez niszczenia powierzchni oraz odnawianie istniejących oznakowań. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych oznakowań, zapewniającą wysoką trwałość i czytelność. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Miejsca parkingowe

(1)

Miejsca parkingowe - nowa strona:

Adres: