TRANSPORT, SPEDYCJA Kategoria: TRANSPORT, SPEDYCJA

TRANSPORT, SPEDYCJA - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Hardy's Industries »

  Zajmujemy się montażem i dystrybucją regałów magazynowych.
  - analiza i sporządzanie projektu
  - zabezpieczenie sprzętu jak wózek widłowy i podnośnik nożycowy
  - dostawa regałów i rozładunek
  - montaż systemu magazynowania
  - odbiór instalacji zakończony podpisaniem protokołu

  Demontaż istniejącej instalacji,
  naprawa regałów magazynowych i wymiana uszkodzonych elementów, adaptacja poziomów składowania, przenoszenie magazynów, przeglądy regałów.

  Posiadamy doświadczenie w montażu wszystkich regałów: paletowych, wjezdnych, półkowych, archiwalnych, wspornikowych, sklepowych, antresoli, przenośników rolkowych, przegród magazynowych, najazdów szynowych, sprzętu zabezpieczającego jak kraty, siatki, ochrony słupa i ram.

  Oferujemy całkowite zagospodarowanie i wyposażenie przestrzeni magazynowej.
  Jesteśmy partnerem, który zrealizuje wszystkie elementy Państwa projektu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Transport na lotnisko Londyn »

  Polskie Taxi w Londynie pragnie zademonstrować Wam swoje usługi transportowe: przewozy do/z wszystkich lotnisk w Londynie, przewóz między lotniskami. Usługi obejmują lotniska takie jak: City Aiport, Luton, Stansted, Gatwick, Heathrow. Zajmujemy się również transportem do różnych miast w Wielkiej Brytanii, transportem do portów morskich. Mamy wszystkie niezbędne jak również bardzo ważne ubezpieczenie "minicab". Przybędziemy po Ciebie do adresu zamieszkania a potem zawieziemy na lotnisko i na odwrót w przyjaznych warunkach za małą cenę. Do wyboru posiadamy pojazdy typu sedan, kombi, czteroosobowe, MPV- 5 i minibusy ośmioosobowe. Wszystkie są nowe jak i schludne, wyposażony w system GPS i klimatyzację. Dla pociech użyczamy specjalne dla nich siedzonka. Nasi kierowcy taksówek są przemili, skrupulatni, fachowi i bez trudności jeżdżą po Londynie. Zamówienie taxi powinno się dokonać poprzez formularz online na naszej stronie www, przesłanie emaila ze szczegółami, ewentualnie dzwoniąc do biura. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • ALCATRAZ Parking Modlin - 3 min od lotniska Modlin »

  Alcatraz parking Modlin to strona internetowa, gdzie mogą Państwo znaleźć informacje jak bezpiecznie zaparkować w odpowiedniej dla nas lokalizacji, nieopodal lotniska kiedy mamy w zanadrzu długoterminowy wyjazd. W zakładce ‘o nas’ znajdą Państwo wszelkie niezbędne wiadomości jak na przykład liczbę miejsc oraz inne możliwości które mamy w zanadrzu. Na naszej witrynie WWW wyjaśniliśmy szczegółowo jak dojechać, oraz udostępniliśmy cennik.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurier Kraków »

  Swoim biznesem kierujemy od 1998r. Chcąc spełnić wymagania naszych klientów, od 2003 roku stworzyliśmy oddział przewozu ciężkiego. Co więcej kupiliśmy kilka samochodów przeróżnych wielkościowo. Wszystko po to, żeby poszerzyć paletę usług w serwisie regionalnym i ogólnokrajowym.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokaru Jaworzno »

  Organizujesz przewóz grupy osób? Do dyspozycji masz: autokar - wynajem. Jaworzno posiada doskonale wyposażene Centrum Wynajmu Floty, które zapewni przewozy krajowe i zagraniczne luksusowymi i bezpiecznymi pojazdami, które są komfortowe i nowoczesne. Nasi zawodowi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Dysponujemy zarówno autokarem jak również 9-osobowym oraz 17-osobowym busem, dlatego w zależności od grupy proponujemy bus. Jaworzno położone jest na trasie Kraków - Wrocław dlatego łatwo trafić do naszej firmy.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Busy Niemcy pomorskie - Przewozy Holandia. »

  Firma Busy do Holandii NEEDER zajmuje się realizacją transportu osób do Niemiec i Holandii. Warunkuje to potrzeba wyjazdów naszych rodaków w celach zarobkowych do Niemiec. Stawiając czoła dzisiejszym wymogom w dziedzinie przewozy do Holandii oferujemy codzienne busy pomorskie Niemcy oraz przewóz osób pomorskie Niemcy. Celem NEEDER-a stało się zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług – odbiór pasażera z adresu pod adres z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego do Niemiec oraz do Holandii. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Widkon - Wózki Widłowe »

  Firma Widkon oferuje bogatą ofertę profesjonalnych wózków widłowych. Posiadamy modele spalinowe, gazowe oraz elektryczne. Sprzedajemy urządzenia nowe oraz używane, prowadzimy wszechstronny serwis i wynajem wózków widłowych. Zapewniamy transport wózków widłowych oraz serwis bezpośrednio u Klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • FHU EXPRESS »

  Firma Express świadczy usługi transportowe na trasie Polska-Anglia. Oferujemy komfortowe i bezpieczne przewozy osób i paczek z każdego miejsca w kraju pod wskazany adres w Anglii. Posiadamy doskonale wyposażone busy: posiadają DVD, rozkładane fotele, klimatyzację, webasto i gps. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bagat sp. z o. o. »

  Firma Bagat prowadzi międzynarodowy transport towarowy do krajów europejskich, krajów WNP, Rosji oraz Mongolii. Jesteśmy w stanie zaoferować transport różnego rodzaju towarów. Zajmujemy się również obsługą celną transportu, ubezpieczamy ładunek a także umożliwiamy naszym Klientom czasowe magazynowanie ładunku. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.vector-znakowanie.com.pl/ »

  Nasza firma świadczy usługi znakowania garaży, hali magazynowych i innych powierzchni. Oferujemy bezpieczne usuwanie oznakowań metodą chemiczną, bez niszczenia powierzchni oraz odnawianie istniejących oznakowań. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych oznakowań, zapewniającą wysoką trwałość i czytelność. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: TRANSPORT, SPEDYCJA

(4)

TRANSPORT, SPEDYCJA - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: