Strony związane z hasłem 'stomatologia':

Sortuj po:

 • Dentysta Poznań »

  Propozycja realizacji Poradni Dentystycznej Mój Dentysta Poznań kierowana jest do klientów z centrum terenu Wielkopolski. Atrakcyjna lokalizacja przychodni, wyrozumiały, zaangażowany personel medyczny oraz korzystne ceny leczenia to najważniejsze powody, dla których trzeba umówić się na wizytę. Zapewniamy zróżnicowany asortyment realizacji dentystycznych: wszechstronne leczenie zachowawcze, implanty Poznań bądź zabiegi z zakresu chirurgia stomatologiczna Poznań. Specjalnie dla najmłodszych podopiecznych zaoferowaliśmy nowatorskie podejście do leczenia, tak aby zabiegi dentystyczne w branży stomatologia dziecięca nie kojarzyły się z przykrymi przeżyciami, co mogłoby wywołać niepotrzebny strach przed dentystą w dorosłym wieku. Angażujemy wyspecjalizowanych lekarzy stomatologii, dyplomowanych protetyków albo fachowych implantologów, pracuje u nas ponadto rewelacyjny ortodonta Poznań, który efektywnie leczy krzywy zgryz i zapewnia estetyczny czy zdrowy uśmiech podopiecznym w dowolnym wieku.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów - Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej mieszcząca się w Katowicach Brynowie przy ulicy Czajek 5 przeprowadza zabiegi laserowego leczenia i wybielania zębów. Jej głowną specjalizacją jest implantologia i chirurgia szczękowa. Klinika wyposażona jest w bardzo nowoczesny sprzę, którego mogłyby jej pozazdrościć inne kliniki w Europie. Lekarze w niej zatrudnieni to doskonali specjaliści, którzy wiedzą jak rozwiązać skomplikowane problemy z którymi zgłaszają się do nich pacjenci.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet 3 Bell Opławski »

  Bellmed. pl to witryna Gabinetu 3 Bell Opławski znajdującego się w Krakowie oferującego porady lekarzy z wielu dziedzin medycznych. Zbiór naszych usług jest niezmiernie duży. Polecamy zarówno porady psychologa, ale także chirurga, czy dietetyka. Pragniemy oferować usługi medyczne profesjonalnej jakości i pracujemy ze specjalistami cenionymi przez pacjentów.. Rezerwacja dostępna pod numerem telefonu: (12) 421 85 51.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Białołęka »

  By stać się dentystą, będzie oczywiście trzeba skorzystać z bardzo wielu możliwości nauczenia się rozstrzygania bardzo wielu kłopotów wiążących się z uzębieniem. Nie zawsze będzie to proste na początku, jednak z czasem będzie coraz łatwiejsze. Na studiach będzie niezbędne poznanie bardzo wielu zagadnień, później najlepiej odbycie praktyki jako dentysta, a dopiero potem otworzenia swojej praktyki lekarskiej. Każdy z nas będzie mógł podjąć się tego rodzaju studiów, jednak oczywiście nie będzie takie łatwe nauczenie się wszystkiego. Warto będzie oczywiście podjąć się wyzwania, lecz najlepiej – znając swoje możliwości – skorzystać z opcji najlepszej dla siebie. Dziś dentysta ma bardzo dużą odpowiedzialność, bowiem musi doskonale wykonać swoje zadanie, dlatego jeżeli nie wie się czy podoła się wyzwaniu, to najlepiej zostać pacjentem. Jeżeli będzie się doskonale wiedziało co i jak wykonać, to będzie można wybrać się na medycynę i wybrać specjalność dentysty.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Dariusz Marmol »

  Gabinet stomatologiczny Marmol zapewnia kompleksową obsługę w zakresie różnych dziedzin stomatologii. Zajmujemy się m.in. wybielaniem, stomatologią zachowawczą, ortodoncją, protetyką stomatologiczną, periodontologią, higieną i profilaktyką. Używamy wysokiej klasy sprzętu medycznego. Współpracujemy z wykwalifikowanymi stomatologami, specjalizującymi się w wąskich dyscyplinach stomatologii. Zapewniamy pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Focus Dental »

  Nasz gabinet dentystyczny stworzyliśmy z myślą o dobrym samopoczuciu. Tutaj panuje zawsze miła atmosfera. Zapewniamy całkowity komfort. Oferujemy wybielanie zębów, endodoncję, protezy szkieletowe, korony licowane, usuwanie zębów, lakierowanie. Klinika stomatologiczna Focus Dental mieści się na ul. Świętego Ducha 5a/6 70-205 Szczecin. Jeżeli Państwo chcą się zapisać proszę dzwonić lub pisać tel. +48 91 818 01 66 e-mail: info@focusdental.pl

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portaldentystyczny.pl »

  Najnowocześniejszy portal internetowy o tematyce stomatologicznej, stanowi pomoc w szukaniu pracowników, a także pracy. W naszym portalu internetowym, w dziale "warto wiedzieć... " można zamieszczać firmowe komunikaty prasowe. Nadto zachęcamy do powiadamiania na stronach naszego portalu internetowego o wszystkich nowościach i wydarzeniach ze świata stomatologii.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznań stomatolog »

  Naszym klientom zapewniamy światowe usługi dentystyczne. Poznań Stomatolog – nasz zespół to doświadczeni stomatolodzy. Gabinet Stomatologiczny Poznań – zapewniamy krótkie terminy wizyt i kosmetyczne korony porcelanowe. Naprawa Protez Poznań – nasza pracownia realizuje protezy zębowe według światowych wytycznych. Gwarantujemy absolutną rzetelność i rozsądne ceny. Profesjonalne podejście naszych stomatologów to nie jedyny argument naszego gabinetu. Stomatologia Poznań – nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób starszych, jak i najmłodszych. Emblematem naszej propozycji jest zdrowe "wybielanie zębów Poznań" - doświadczenie to gwarancja wysokiej jakości usług. Zobacz na naszej witrynie, w którym miejscu leży nasz gabinet i odwiedź nas.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »