Strony związane z hasłem 'reklamy':

Sortuj po:

 • Imagine-X Dawid Stanisz »

  Reklama wielkoformatowa dobrze wykonana i ulokowana daje ogromne możliwości. Zamieszczona w ruchliwym miejscu i atrakcyjna wizualnie przyciąga wzrok, wyróżnia się i daje gwarancję dotarcia do ogromnej ilości osób, liczonej nawet w dziesiątkach tysięcy. Zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Casting »

  Chcesz zdobyć pracę w filmie? A może chciałbyś dorobić sobie pracując jako statysta? Strona Castpromo. pl pomoże ci spełnić te zamierzenia. Na naszej platformie możesz przeglądać aktualne castingi w podziale na kategorie (castingi do teledysków, castingi do filmów), a także założyć swój profil w serwisie i w ten sposób pozwolić się odnaleźć organizatorom castingów.
  Jeśli natomiast jesteś reżyserem i szukasz aktorów pasujących do spełnienia twoich projektów, możesz przeszukać konta zarejestrowanych w serwisie aktorów profesjonalnych i statystów, a potem zapraszać najlepsze osoby na organizowane przez ciebie castingi do filmów.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nazwa dla firmy »

  W obecnym świecie reklama spełnia ogromnie istotną rolę. W dużym stopniu jest to związane z progresją mediów. Bez wątpliwości reklama posiada kolosalny wpływ na wszelkie sfery codzienności. Różne przedsiębiorstwa realizują wszystkie działania w oparciu o reklamę. Współcześnie na rynku jest ogromne współzawodnictwo, więc promocja jest niebywale potrzebna, żeby korzystnie się wyróżnić. Świetna spółka Promero Agencja Reklamy Lublin realizuje skuteczną strategię promocyjną przeróżnych przedsiębiorstw. Proponowana identyfikacja wizualna firmy w dużym stopniu pomaga wyróżnić się pośród konkurencji. Jest to główne narzędzie, które kreuje wizerunek spółki na rynku. Sprawdzona firma Promero domyśla się jak nadzwyczaj istotna jest nazwa dla firmy. Kiedy ona powstaje, gruntownie są analizowani odbiorcy określonego produktu. Promero duże znaczenie kładzie na kompletne bezpieczeństwo odbiorcy. Bez wątpliwości dobrze dopasowana nazwa firmy, prędzej utrwala się pośród odbiorców. Na witrynie internetowej są zamieszczone dokładniejsze wiadomości.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • FunPR »

  B&G Public Relations to agencja marketingowa, która wprowadza do sprzedaży nowe produkty, troszcząc się równocześnie o silną pozycję artykułów już istniejących. Opracowujemy strategię działań marketingowych dobraną do wymagań klienta. W jej skład wchodzą trzy etapy: analiza, koncepcja oraz realizacja. Wykonujemy usługi na rzecz firm o różnym charakterze działalności. Naszą specjalnością jest marketing w wyjątkowo szerokim znaczeniu tego słowa. Zakres proponowanych usług obejmuje m. in. komunikację kryzysową.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Add Studio »

  Add Studio to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających skutecznej reklamy swojej firmy. Oferujemy reklamę zewnętrzną, kasetony reklamowe, oklejanie witryn, litery przestrzenne oraz wiele więcej. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »