Strony związane z hasłem 'rachunkowość':

Sortuj po:

 • Leaderway Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. »

  Poprzez współpracę z Leaderway Biuro Rachunkowe osiągają Państwo między innymi redukcję wydatków, ekonomizację czasu a także optymalizację ryzyka, gdy chodzi o kontakty z urzędem skarbowym i ZUS.
  Firma Leaderway funkcjonuje na terenie Wrocławia od 2011 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu księgowości i w udzielaniu profesjonalnego doradztwa firmom o różnej strukturze organizacyjno-prawnej i skali.
  Na początku współpracy z Klientem zależy nam na określeniu jego potrzeb i celów. Później prowadzimy szczegółową analizę zmian zachodzących w przedsiębiorstwie, na bazie której możemy zintegrować swoje działania do zmiennych komponentów działania rzeczonej jednostki.
  Polecamy Państwu naszą wszechstronną pomoc w zakresie m. in. rozliczania projektów unijnych, działań kadrowo-płacowych, prowadzenia spraw podatkowych, ewidencji VAT, przygotowywania deklaracji dla US, ZUS, GUS. Radzimy w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, pomagamy w założeniu firmy i wyprowadzimy istniejące zaległości rachunkowo-podatkowe. Zapraszamy do współpracy właśnie z nami.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Każda nowo powstająca firma korzysta z usługi księgowość Olsztyn. Biuro Rachunkowe Olsztyn prowadzi obsługę finansowo-księgową podmiotów gospodarczych z sektora średnich i małych przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe Taxserwis świadczy kompleksowe usługi z zakresu: księgowość Olsztyn, rachunkowość Olsztyn, księgowość płac i kadr. Nasz bardzo dobrze wykwalifikowany i profesjonalny zespół fachowo poprowadzi księgowość Olsztyn w Twojej firmie. Biuro Rachunkowe Olsztyn mieści się w Olsztynie. Programy komputerowe, na których prowadzimy ewidencje księgowe są profesjonalne i dobrze sprawdzone. Jeżeli chcecie Państwo powierzyć swoją firmę w dobre ręce to biuro rachunkowe Olsztyn Taxserwis jest jak najbardziej odpowiednie.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • WSZ w Gdańsku »

  Powstała w 1999 roku Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku posiada kompleksową propozycję kształcenia, która z pewnością zainteresuje wielu ambitnych ludzi. Obejmuje ona takie dziedziny, jak: informatyka, fizjoterapia czy też ochrona środowiska. Naukę możecie zacząć na studiach licencjackich, inżynierskich i podyplomowych. W ramach tych ostatnich godne zainteresowania jest zarządzanie oświatą, grafika komputerowa.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mayer & Olsen »

  Nasi klienci w każdej chwili mogą za pomocą specjalnego panelu administracyjnego zalogować się do naszego systemu, by mieć wgląd do dokumentów sporządzonych przez biuro rachunkowe a także zapoznać się ze swoim PIT, CIT, czy VAT. Co jest bardzo dużym udogodnieniem dla naszych klientów. Istnieje również możliwość wydrukowania potrzebnych wzorów umów i formularzy. Mogą Państwo również przejrzeć różnego rodzaju statystyki i kalkulatory, sporządzone specjalnie dla Państwa. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Everest Księgowy s.c. »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkowo-księgową. Współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, spółkami oraz stowarzyszeniami i fundacjami. Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości: księgę przychodów i rozchodów, kadry i płace oraz dodatkowe usługi administracyjno-biurowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ASSET »

  Biuro ASSET z siedzibą w Rzeszowie zajmie się dla Państwa kompleksową obsługą podatkową i księgową przedsiębiorstwa. Nasza wszechstronna oferta proponuje Państwu między innymi takie usługi i świadczenia, jak optymalizacja finansowa, a także prowadzenie kadr w Rzeszowie. Działania te pomogą poprawić i zreorganizować politykę finansowo-kadrową Państwa firmy, tak aby stała się ona w najwyższym stopniu dochodowa i wydajna. Jeśli zależy Państwu na opłacalności i szybkim rozwoju przedsiębiorstwa, to wobec tego obsługa księgowa ASSET to najlepsza i najskuteczniejsza droga do osiągnięcia tego celu. Zapraszamy do współpracy z nami!

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Novitas »

  Biuro Rachunkowe Novitas to nowoczesna firma oferująca usługi doradczo-księgowe na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwo składa się ze specjalistów najwyższej klasy na krajowym rynku, których cechuje nieprzeciętna wiedza, umiejętności oraz doświadczenie, poparte wieloma sukcesami. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Petra Sp. z o.o. Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Petra świadczy usługi księgowości i rachunkowości dla firm. Oferujemy nasze usługi również przez Internet. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, zajmujemy się kadrami i płacą. W celu łatwiejszego dostępu do Państwa informacji uruchomiliśmy internetowy serwis petra24. pl. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »