Strony związane z hasłem 'opiekunka osób starszych niemcy':

Sortuj po:

 • Opieka Niemcy praca »

  Ofert pracy (praca w Niemczech) dla opiekunek osób starszych jest coraz więcej! Niemieccy seniorzy najchętniej zatrudniają Polki.

  Może dlatego, że w ich oczach, uchodzą za sumienne, pracowite i uśmiechnięte. Najczęściej pracę znajdują panie między 40 a 50 rokiem życia, z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece.

  Wynagrodzenie jest cztero, a nawet pięciokrotnie wyższe niż w Polsce. Praca jest legalna, a opiekunki (opieka Niemcy) mają zagwarantowane m. in. ubezpieczenie zdrowotne i opiekę koordynatora podczas całego pobytu w Niemczech.

  Długość wyjazdu zależy od preferencji opiekunki. Najkrótsze oferty obejmują 1 miesiąc i gwarantują szybki powrót do Polski. Dłuższe, nawet kilkumiesięczne wyjazdy, pozwalają natomiast zdobyć premie i bonusy znacznie podwyższające wynagrodzenie.

  Zakwaterowanie i wyżywienie opiekunki mają zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Tylko w pełni legalne zatrudnienie w Niemczech gwarantuje polskim opiekunkom bogaty system świadczeń!

  Wśród nich, oprócz wysokich zarobków sięgających nawet 1300 Euro miesięcznie na rękę, znaleźć można m. in. pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz całodobową opiekę koordynatora.

  Od opiekunek (opieka Niemcy) wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiekowaniu się chociażby swoimi rodzicami czy dziadkami. Niemieccy seniorzy liczą na odpowiedzialność, uczciwość i pogodę ducha.

  Kobiety mogą wyjechać na minimum 1 miesiąc. Jeśli chciałyby nawiązać dłuższą współpracę (praca w Niemczech), mogą liczyć na wysokie, sięgające nawet kilkuset euro premie!

  Dodatkowym atutem tej pracy jest zwolnienie opiekunek z obowiązku utrzymywania się w Niemczech – wyżywienie i zakwaterowanie mają zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Niemieckie rodziny liczą na doświadczenie życiowe oraz empatię Polek, dlatego najczęściej poszukują opiekunek dla swoich bliskich w podeszłym wieku przez polskie agencje rekrutujące (takie jak Hilfeneo z Gliwic) (opieka Niemcy).
  Im większe doświadczenie i lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe zarobki czekają na kobiety pracujące z niemieckimi seniorami. Opiekunki mają szansę zarobić nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie (praca w Niemczech). Dodatkowo rodziny podopiecznych zapewniają im darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.
  Agencje pracy to również liczne programy lojalnościowe i pełen pakiet socjalny. Co za tym idzie? Kobiety mogą korzystać z darmowej opieki medycznej w razie nieszczęśliwych wypadków w Niemczech. Umożliwia im to posiadana karta EKUZ, którą wyrabiają w imieniu kobiet pracownicy agencji.
  Opiekunki podczas wyjazdów do Niemiec opiekują się podopiecznymi i pomagają w codziennych obowiązkach takich jak pranie, sprzątanie, gotowanie czy towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  - Praca w opiece osób starszych pozwoliła mi zarobić tylko w zeszłym miesiącu ponad 5000 zł! - napisała na jednym z for internetowych opiekunka agencji Helper24.

  - Żadna inna praca (praca w Niemczech) dla kobiet takich jak ja, bez wyższego wykształcenia i będących już po 50-ce, nie będzie tak opłacalna... Polecam z całego serca! - dodała.

  Od opiekunek (opieka Niemcy) pracujących za naszą zachodnią granicą wymaga się komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Niemieckie rodziny postrzegają nasze rodaczki jako pracowite, odpowiedzialne i pogodne, być może dlatego tak chętnie je zatrudniają.

  Gliwicka agencja Helper24 zapewnia swoim opiekunkom pełne ubezpieczenie zdrowotne, dowolność przy wyborze oferty i 24-godzinną opiekę koordynatora.

  Wyjazd do Niemiec trwa minimum miesiąc. Przy dłuższych ofertach kobiety mogą liczyć na wysokie premie.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »