Strony związane z hasłem 'ocieplanie':

Sortuj po:

 • Izolacje natryskowe »

  Wszyscy, dla których ważna jest przyroda, powinni zainteresować się ofertą usług Tech-Spray. Zajrzyj na stronę, jeśli nie masz pojęcia o tym jakie korzyści daje ocieplanie pianką poliuretanową. Odbiorcy usług, którym zależy na izolacji rurociągów, mogą zlecić wlew pianki. Wlewany materiał w postaci płynnej po chwili zwiększa objętość. Odmiennymi metodami za to przeprowadza się natrysk pianki. Za sprawą informacji zademonstrowanych na witrynie zaznajomisz się z tym jakie zalety ma pianka PUR. Zleceniodawcy chwalą izolacje natryskowe i chętnie zlecają wysokociśnieniowe mycie dachów.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Poznań »

  Poznań jest miejscem sporych szans. Miasto to posiada rzeczywiście sporo do zaproponowania z zakresu sztuki, interesów i w aspekcie turystyk, i ale oczywiście nie tylko. Da się wymienić dużo silnych stron Poznania. Również gdy interesują nas wspaniałej klasy usługi ogólnobudowlane Poznań to miejsce naprawdę warte polecenia. Nasze przedsiębiorstwo sprawia, że o ile mamy na uwadze świetnej jakości usługi remontowo budowlane, świadczymy usługi, które zadowolą najbardziej wymyślnego odbiorcę. Każdy chciałby mieć ładne, komfortowe mieszkanie, wyremontowane solidnie, jak również z troską o detale. Dobrze jest zlecić starania o tego rodzaju zagadnienia kompetentnym specjalistom.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Euron Piotr Kurowski »

  Grupa Euron od wielu lat działa w branży budowlanej. Specjalizuje się w ocieplaniu budynków zarówno prywatnych jak i firmowych czy też instytucji. Oferujemy także docieplanie wnętrz różnych pomieszczeń. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszej firmy i do skorzystania z niej.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Poznań »

  Solidna firma remontowo-budowlana podejmuje się najbardziej złożonych zleceń na terenie Poznania. Przeprowadza wszelkie remonty domów, montaże i wykończenia oraz wszechstronne ocieplanie oraz docieplenia budynków (elewacje i wewnątrz). Na stronie internetowej znajduje się szczegółowy spis usług. Zapewniona wysoka jakość i zastosowanych materiałów i zakończenie w terminie prac. Dane do kontaktu: nr tel 517 328 599.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarczyk i Sp Fassada sp.j. »

  Wykonujemy docieplenia dylatacji, budynków. Wykonamy również wszelkie usługi dekarskie. Nie będziesz już się martwić przebudową mieszkania, bo my Ci w tym pomożemy. Nasza obsługa jest błyskawiczna ale również bezpieczna. Dla naszej firmy na pierwszym miejscu jest renoma oraz bezpieczeństwo. Skontaktuj się z Nami już dziś tel. /fax: +48 32 205 00 01

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »