Strony związane z hasłem 'monitoring gps':

Sortuj po:

 • RIKALINE Monika Majewska »

  Niniejsza witryna www służy omówieniu profilu pracy firmy RIKALINE. Zajmuje się sprzedażą systemów lokalizacji GPS o nazwie GPSGUARDIAN. Program przystosowany jest do profesjonalnego monitorowania satelitarnego różnego typu samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Możliwe jest również sprawdzenie położenia osób, a oprócz tego kontrola zużycia paliwa. W celu uzyskania szczegółowych danych prosimy o przesłanie formularza.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neptis Sp. z o.o. »

  Prezentowana witryna zawiera mnóstwo informacji na temat usługi Flotis, proponowanej przez firmę Neptis S.p. z o.o. Flotis to rozwiązanie autorskie stworzone dla firm, których działalność związana jest z użytkowaniem floty pojazdów. Za sprawą naszego produktu, możliwe jest lokalizowanie i monitorowanie samochodów w czasie rzeczywistym. Lokalizator GPS pozwoli Państwu na redukcję kosztów związanych z utrzymaniem pojazdów oraz na zwiększenie efektywności pracowników.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób i mienia »

  W Tym momencie w codzienności jest dużo niebezpieczeństw, zwłaszcza nasze majątki i zdrowie jest podatne na chorobę oraz kradzież. Juwentus jest działalnością zajmującą się monitoringiem różnego typu budowli i domów w całej Polsce. Bogaty tryb usług z nazwy monitoringu samochodów i lokalizowania problematyki. Juwentus to firma ceniona i szanowana, ze względu na efektywną usługę i rzetelną obsługę.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Flotman Sp. z o.o. »

  Promowany portal www należy do mieszczącej się w Krakowie firmy Flotman. Jej podstawową specjalnością jest monitoring położenia pojazdów. Służy temu lokalizator GPS i GPRS. Rozpowszechniane przez przedsiębiorstwo rozwiązania pozwalają na skuteczne kontrolowanie pracowników czy lokalizacji floty. Dzięki lokalizatorowi GPS uzyskasz informacje dotyczące przebiegów czy szacunkowego spalania. Proponowany system gwarantuje całodobowy dostęp do danych.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »