Strony związane z hasłem 'layoness':

Sortuj po:

 • Lyoness opinie »

  W dzisiejszych czasach blogi potrafią być solidnym źródłem informacji dlatego coraz więcej osób posiłkuje się nimi w celu sprawdzenia spółki czy usług jakie proponuje. Stąd powstał ten blog, który opisuje wszystko na temat organizacji Lyoness. Każdy kto myśli o przyłączeniu się do tej wspólnoty zakupowej powinien na początku zerknąć na tą stronę i zaznajomić się z tym co się na niej znajduje. Tymczasem osoby, które w dalszym ciągu nie słyszały o tym przedsiębiorstwie też powinny poczytać komentarze osób, które już pracują z nim od lat, ponieważ faktycznie mogą mnóstwo zyskać, a nawet zarabiać.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Oglądaj najnowsze promocje w pełni mobilnie. Dzięki naszym najnowszym aplikacjom mobilnym masz możliwość w pełni radować się robieniem zakupów i to wszystko możesz zrobić mając do dyspozycji jedynie swój telefon. Z nami będziesz mógł z każdego miejsca na Ziemi zamówić to co aktualniepotrzebujesz u jednego z tysięcy naszych partnerów handlowych. Kiedy będziesz daleko od swojego miejsca pobytu, a będziesz miał potrzebę sprawdzenia, który ze sprzedawców w okolicy jest naszym partnerem handlowym? Żaden problem, masz to wszystko na wyciągnięcie dłoni. Dodatkowo z naszą aplikacją mobilną będziesz na bieżąco informowany o najnowszych promocjach.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Arkana sztuki kulinarnej, atrakcyjne podróże, unikalne miejsca, ilustracja działań prospołecznych, trochę błyskotliwych informacji – to i sporo innych rzeczy możesz poznać dzięki telewizji internetowej programu partnerskiego Lyoness. To rewelacyjne miejsce w sieci, które nie tylko pomaga członkom projektu w lepszym jego użytkowaniu, lecz jest miejscem wzbogacania wiedzy oraz wzbudzania zainteresowań właściwiedla każdego.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Przypadkiem golf nie jest jeszcze Twoją pasją czy też sportem, któremu dedykujesz wiele czasu. Jednakże dzięki Lyoness może się to wnet zmienić! Ta firma, znana z aranżowania międzynarodowej wspólnoty zakupowej, aranżuje również zawody gry w golfa. Można się na nich przekonać, że jest to zajęcie dla każdego: zdrowe, ekologiczne, dające okazję zyskania nowiutkich umiejętności i spędzania czasu z bliskimi.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Kupujesz niemało, ale nie chcesz przywiązywać się do jednej firmy? Uwielbiasz zróżnicowanie i wielokrotnie zmieniasz upodobania? To portal dla Ciebie. Z racji posiadania licznych parnerów, firma Lyoness proponuje Ci zwrot 2% Twoich zakupów, dokonanych w punktach, z którymi współdziała. Nie ponosisz żadnych wydatków, a zyskać możesz istotnie mnóstwo! Oprócz podstawowego zwrotu, Lyoness inspiruje też do rekomendowania swojego programu przyjaciołom, a z ich zakupów Ty odbierasz aż 0, 5%. Nie potrzebujesz żadnych dokumentów ani gigantycznej ilości czasu. Zarejestrujesz się przez sieć banalnie i przyjemnie, otrzymasz jedną przydatną kartę i indywidualne konto do gromadzenia środków od partnerów. A odtąd pozostaje już jedynie cieszyć się z znakomitych zakupów, które dzięki Lyoness są jeszcze tańsze. Skorzystaj już dziś!

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Organizacja Lyoness nie tylko jest dużą wspólnotą zakupową, ale zarazem przyczynia się dla dobra świata. Wobec tego została stworzona organizacja Lyoness Greenfinity Foundation, która stara się przynieść ulgę naszemu ekosystemowi. Działa na obszarze całego świata, a wszystko robimy to po to, żeby żyło nam się lepiej! W końcu to od ludzi głównie zależy jak ten świat będzie funkcjonował. Stąd powstał ten doskonały pomysł by założyć tą ekologiczną organizację razem dla globu, razem potrafimy więcej! Każdy kto chce nam pomóc, albo się do nas przyłączyć niech obejrzy naszą stronę i poczyta jak dużo już dobrego zrobiliśmy i jak dużo wciąż możemy zrobić.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »