Strony związane z hasłem 'finanse':

Sortuj po:

 • Trend Nieruchomości Ubezpieczenia Finanase Stargard »

  W dzisiejszych czasach borykając się z wysiłkami sprzedaży czy kupna prawa do nieruchomości bez zaprzeczania powinno się posłużyć się wsparciem zawodowców. Dzisiejsza konkurencja oraz deregulacja zawodu odbiorcom w istotny sposób to hamuje. Każdy traktuje się za specjalistę mimo, że w rzeczywistości klientowi jest bardzo trudno ocenić jego przydatność oraz kompetencje w naszej usłudze. Większa część Polaków zbywa i kupuje nieruchomość raz w życiu. Ewidentnie można oceniać na poziomie bądź opisy wykonanej przez samą Jednostkę http://trend-nieruchomosci.pl/o-firmie/o-nas acz pamiętajmy, iż te wpisy robiła sama Firma. Ewidentnie poszukać informacji w internecie wprawdzie tu teksty także mogą nie oddawać prawdy. Pożądane byłoby mimo wszystko sprawdzić czy Przedsiębiorstwo, której wierzymy majątek życia należy do towarzystw branżowych i najporządniej do Polskiej federacji Rynku Nieruchomościami http://trend-nieruchomosci.pl/Nieruchomosci/oferta. Nasza Firma specjalizuje się w sprzedaży, kupnie nieruchomości podobnie jak na rynku pierwotnym jak także wtórnym. Zaufanie jakim nas obdarzają klienci zaowocowało rozszerzeniem aktywności do obsługi całościowej to znaczy ubezpieczenia i kredyty. W związku z silną pozycją na rynku wspieramy inne biura tak by korzystając z naszego doświadczenia mogli korzystać z usługi franczyzy.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finansowanie dla firm »

  Ekspresowe finansowanie należności oraz płynność finansowa, to to co zapewni Twojemu przedsiębiorstwu Bibby Financial Services. Dzięki usługom faktoringowym nie będziesz musiał się martwić przestojami w firmie, brakiem gotówki i niewypłacalnymi klientami. Bo oprócz usług takich jak faktoring z regresem, faktoring pełny oraz eksportowy, firma dodatkowo zajmuje się wykupem wierzytelności i windykacją. Zapraszamy na stronę internetową Bibby Financial Services, na której znajdziesz więcej informacji na temat działalności i usług świadczonych przez firmę.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • WSZ w Gdańsku »

  Powstała w 1999 roku Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku posiada kompleksową propozycję kształcenia, która z pewnością zainteresuje wielu ambitnych ludzi. Obejmuje ona takie dziedziny, jak: informatyka, fizjoterapia czy też ochrona środowiska. Naukę możecie zacząć na studiach licencjackich, inżynierskich i podyplomowych. W ramach tych ostatnich godne zainteresowania jest zarządzanie oświatą, grafika komputerowa.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy Natalia Panocha »

  Natalia Panocha - Twój osobisty i doświadczony Doradca Finansowy na terenie miasta Poznań! Chesz się dowiedzieć jak uzyskać kredyt hipoteczny. Współpracowałam z kilkoma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam doświadczenie w pracy z szeroką ofertą produktów oraz ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki. Zapraszam serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.tax-bonus.eu »

  Gdy otworzyłeś działalność i poszukujesz sprawdzonego biura obsługującego rachunkowość firm, to koniecznie kliknij na stronę internetową naszego biura. W głównej mierze na tej stronie będziesz mógł przejrzeć kompleksowe treści dotyczące tego co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Nasze biuro to w pierwszej kolejności grupa świetnych w tej tematyce profesjonalistów. Pracujemy niezawodnie i szybko ale w głównej mierze starannie. Jeżeli nie możesz określić co zrobić z rachunkowością Twojej spółki to skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Niewątpliwie zyskamy możliwość aby zaproponować Ci niesamowicie preferencyjne warunki współpracy.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finanse online »

  Portal podaje dziennie newsy informacyjne ze świata rynków finansowych i gospodarki z wskazaniem ich źródła. W portalu są informacje o problematyce bankowej, inwestycyjnej i ekonomicznej. Serwis typuje ranking i obecną punktację produktów bankowych takich jak pożyczki, kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty dla firm, lokaty i inne oferty banków. Publikujemy oceny i analizy zredagowane
  przez profesjonalistów i analityków z wielorakich branż. Nowością portalu jest możliwość zgłoszenia online o ofertę do wielu banków.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. »

  Poszukując bezpiecznej metody inwestowania coraz większa liczba osób decyduje się na wybranie usług proponowanych przez BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Pewna marka z wieloletnim stażem budzi zaufanie, a sprawdzone fundusze inwestycyjne zachęcają do skorzystania z bogatej i atrakcyjnej oferty.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Edukacji »

  Działalność Polskiego Centrum Edukacji skupia się na realizowaniu usług szkoleniowo-konsultingowych. Specjalizujemy się w organizowaniu otwartych i zamkniętych szkoleń z zamówień publicznych, finansów, prawa itd. Zachęcamy do udziału w wysokiej jakości szkoleniach na wszystkich stopniach zaawansowania. Współpracujemy z wykwalifikowanymi wykładowcami, będącymi ekspertami w swoich dziedzinach. Są wśród nich m. in. trenerzy biznesu i psycholodzy. Posiadamy własną salę konferencyjną. Prowadzimy również działalność wydawniczą.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »