Strony związane z hasłem 'biuro księgowe':

Sortuj po:

 • Biura księgowe Wrocław »

  Biura rachunkowe to znakomite rozwiązanie dla każdego, dużego i małego biznesu, który poszukuje doświadczonych usług rachunkowo-księgowych bez konieczności obsadzania nowych etatów. R Partner z Wrocławia kompleksowo obsługuje zarówno jednoosobowe firmy jak i sporych rozmiarów przedsiębiorstwa za każdym razem na czas oddając wszelkie kluczowe dokumenty i rachunki. Biura księgowe jak R Partner gwarantują łatwiejszy rozwój każdego przedsiębiorstwa, zajmują się reprezentowaniem klienta przed organizacjami skarbowymi i wykonywaniem fachowych audytów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • ABES Audyt Sp. z o.o. »

  Firma ABES Audyt Sp. z o.o. To wynik zespolenia dwóch działalności audytorsko-księgowych. Trudni się obszernie pojmowaną obsługą finansowo – księgową przedsiębiorstw, chociażby: badaniem sprawozdań finansowych, przygotowywaniem ekspertyz w postępowaniu sądowym, kadrami i płacami. Zakres świadczeń zawiera również audyty wewnętrzne na potrzeby zarządu oraz porady, dotyczące pisania wniosków. Zadowolenie zleceniodawców gwarantuje zespół biegłych rewidentów.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Camelot sp. z o.o. »

  Nasza oferta jest świetnym wyjściem dla wszystkich osób chcących pomocy w trudnych kwestiach rachunkowości. Nasza firma usługowa bardzo profesjonalnie zajmuje się regulowaniem wszelkiego rodzaju urzędowych formalności, rejestracją spółek, albo rozliczeniami podatkowymi. Dojeżdżamy bezpośrednio do Państwa biura, a dodatkowo sami Państwo ustalają cenę, jaką chcecie zapłacić za naszą pracę. Nasza siedziba mieści się przy ul. Modlińskiej 175A w Warszawie, kontakt telefoniczny pod numerem: 792 266 402.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ze Szczecina »

  Biuro Rachunkowe ze Szczecina świadczy usługi księgowe od ponad pięciu lat. Wychodząc naprzeciwko życzeniom klientów zajmuje się także obsługą księgowo-podatkową. Oferta jest skierowana do podmiotów o rozmaitym profilu działania albo pozycji prawnej, między innymi do spółek i tym podobnych. Biuro to pomaga też przygotować prawne formalności powiązane między innymi z zakładaniem spółek, a także ich kierowaniem czy likwidacją.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Kraków »

  Kancelarię Bilans charakteryzuje znaczne doświadczenie i olbrzymia wiedza, stąd gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasze biuro rachunkowe znajduje się w pobliżu centrum grodu Kraka. Jeśli jesteś prezesem przedsiębiorstwa i pragniesz, aby Twoja dokumentacja księgowa była prowadzona w sposób solidny to polecamy się. Zajmiemy się rozrachunkiem z Urzędem Skarbowym, ZUS-em oraz pozostałymi urzędami. Mamy pełne przekonanie, że z każdym przedsiębiorcą jesteśmy w stanie satysfakcjonująco kooperować.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Everest Księgowy s.c. »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkowo-księgową. Współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, spółkami oraz stowarzyszeniami i fundacjami. Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości: księgę przychodów i rozchodów, kadry i płace oraz dodatkowe usługi administracyjno-biurowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź Widzew »

  Biuro rachunkowe w Łodzi Perfect Plus świadczy usługi kadrowe, księgowe i płacowe. Usługi dla firm a także osób fizycznych. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę firm i osób fizycznych. Wyróżnia nas oddanie sprawom klienta, kreatywność, terminowość i dokładność. Możecie się o tym przekonać odwiedzając nasze biuro i stając się klientami naszego biura.
  Proponujemy usługi na bardzo wysokim poziomie w oparciu o wymogi rozporządzeń Ministerstwa Finansów i ustawy o rachunkowości. Nasze biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Kompleksowo obsługujemy firmy pod względem księgowo-kadrowo-płacowym. Zajmujemy się aktualnie obsługą wielu firm polskich i firm z kapitałem zagranicznym. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych.
  Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe spółek i osób fizycznych, obsługę kadrowo-płacową, ewidencją ryczałtu.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe AMADEUSZ Sp.j. »

  Biuro rachunkowe Amadeusz z Olsztyna od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi prowadzenia księgowości pełnej dla małych i dużych firm. Jesteśmy przedstawicielami naszych Klientów przed wszelkimi instytucjami na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Oferujemy atrakcyjne ceny za rzetelną i kompleksową obsługę rachunkowo-księgową. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Consulto - Usługi księgowe Tarnów »

  Firma Consulto prowadzi profesjonalną obsługę księgową firm. Mamy ogromne doświadczenie w branży podatkowej. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie prawa. Doradzamy naszym klientom w takich sektorach jak doradztwo podatkowe czy przekształcanie spółek. Powierzając nam swoją księgowość możesz być pewny że zostaniesz obsłużony przez profesjonalistów. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszej oferty firmy Consulto. Z nami księgowość jest jeszcze łatwiejsza.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »