Strony związane z hasłem 'aparaty słuchowe':

Sortuj po:

 • Aparaty słuchowe Olsztyn »

  Wybierając aparat słuchowy potrzeba odpowiedniej wiedzy pozwalającej dostosować aparat do stylu życia danej osoby, do budżetu jaki może przeznaczyć na ten cel i co najważniejsze - do indywidualnego ubytku słuchu. Program pod nazwą Aparaty słuchowe Olsztyn próbuje nas przekonać, że Auris jako ośrodek dla osób słabo słyszących działający na terenie Olsztyna, dba o najlepszą obsługę, przeprowadzając specjalistyczne badania laryngologiczne, aby został dobrany najwłaściwszy aparat słuchowy mogący zapewnić kontakt z otoczeniem. Oferta pod nazwą Badanie słuchu Olsztyn poleca badania laryngologiczne oraz pełną gamę produktów szwajcarskiej firmy Bernafon, a szczególnie aparaty słuchowe.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Gdańsk »

  Pod nazwą Bernafon ceny kryje się program marketingowy ośrodka Acustica, który w atrakcyjnej cenie poleca aparaty słuchowe Bernafon. Acustica jako ośrodek dla osób słabo słyszących dba o najlepszą obsługę, przeprowadza specjalistyczne badania laryngologiczne, aby został dobrany najwłaściwszy aparat słuchowy mogący zapewnić kontakt z otoczeniem na odpowiednim poziomie i pożądaną jakość życia. W ofercie firmy można znaleźć różnego rodzaju aparaty słuchowe zauszne i wewnątrzuszne, cyfrowe i analogowe, a także wkładki uszne i bezprzewodowe systemy FM.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparat słuchowy Szczecin »

  Ośrodek laryngologiczny Ton-Medica poleca program marketingowy pod nazwą Aparat słuchowy Szczecin rekomendując aparaty słuchowe wyprodukowane przez szwajcarską firmę Bernafon. Jednocześnie gwarantuje, że są one najlepszym wyborem, który może zaspokoić potrzeby osób niedosłyszących zarówno w głośnych jak i cichych środowiskach akustycznych. Wszystkie cyfrowe aparaty słuchowe Bernafon zapewniają komfortowe rozumienie mowy w każdej sytuacji, także w głośnym środowisku, minimalizację sprzężenia i indywidualną personalizację ustawień. Ton-Medica na terenie miasta Szczecin, Stargard Szczeciński i Wolin promuje ofertę pod nazwą Badanie słuchu Szczecin dla osób w każdym wieku.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Poznań »

  Promując program o charakterze marketingowym Aparaty słuchowe Poznań firma Aparatus pragnie polecić w swej ofercie sprzedaż i wypożyczanie nowych i używanych aparatów słuchowych. Firma w razie potrzeby dojeżdża do pacjentów na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego. Profesjonalni protetycy słuchu świadczą usługi medyczne między innymi z zakresu specjalistycznego badania słuchu, dopasowania nowych aparatów słuchowych i serwisowania używanych aparatów. Firma prowadzi także komis, w którym można nabyć aparaty słuchowe i potrzebne akcesoria.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ŚwiatSłuchu24.PL - Cyfrowe Aparaty Słuchowe »

  Słuch to jeden z najistotniejszych zmysłów, dzięki którym kontaktujemy się ze światem. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu jako misję obrała sobie poprawę jakości słyszenia u osób tracących słuch czy z racji wieku czy też spowodowanego przeróżnego typu niedomaganiami lub elementami zewnętrznymi. Przedsiębiorstwo Świat Słuchu ma certyfikowane działy w wielu miastach Polski między innymi w Kościerzynie i w każdym z tych działów chory mający problemy ze słuchem zostanie otoczony opieką ekspertów, którzy przeprowadzą specjalistyczne badania umożliwiające pełną diagnostykę ubytków słuchu.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Szwajcarska firma Bernafon jest producentem nowoczesnych aparatów słuchowych, które zapewniają pełny komfort i dyskrecję. Działa na rynku już ponad 70 lat w trosce o ułatwienie życia osobom z ubytkami słuchu. Oferuje także aparaty słuchowe przeznaczone dla osób z bardzo dużym ubytkiem słuchu zapewniające wyjątkowo duże wzmocnienie. Bernafon wciąż zmniejsza rozmiary swoich urządzeń i zużycie energii. Wszystkie najnowsze modele aparatów słuchowych dostępne są także w Polsce i posiadają gwarancję i możliwość serwisowania.

  Data dodania: 01 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Świat Słuchu posiada w swej ofercie nowoczesne aparaty słuchowe, które gwarantują duży komfort w kontaktach z innymi osobami. Protetycy słuchu na terenie placówek wykonują podstawowe badania słuchu i pomagają wybrać aparat słuchowy odpowiedni do ich potrzeb i trybu życia. W ofercie znajduje się wiele nowoczesnych modeli aparatów słuchowych marki Bernafon, które można używać w korekcie niedosłuchu. Zalecane badania słuchu i dostępne aparaty słuchowe Bernafon pozwalają wykonywać pracę zawodową i różne formy aktywności. Spółka Świat Słuchu propaguje technologie i najnowsze opatentowane rozwiązania służące osobom niepełnosprawnym. Osoby te mogą znaleźć potrzebne informacje i właściwą przychodnię na firmowej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »