Siłownie, fitness Podkategoria: Siłownie, fitness

Sortuj po:

 • GP Koncept - Wyposażenie siłowni »

  GP Koncept sp. z o. o. zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu od klubów fitness. Jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne technologie w świetnych cenach. Co bardzo istotne, proponujemy zarówno nowy jak i używany sprzęt do siłowni.

  Całościowe wyposażenie klubów fitness to główna specjalność firmy GP Koncept. Począwszy od doradztwa aż po instalację wszystkich potrzebnych urządzeń.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • THM GROUP sp. z o.o »

  Należąca do przedsiębiorstwa THM GROUP strona internetowa promuje innowacyjne urządzenie o nazwie Powerball. Produkt ten wyposażony jest w żyroskop, który wprawia go w szybki ruch. Osiągający prędkość nawet do 10.000 obrotów na minutę Powerball ma wiele zastosowań. Chętnie używają go sportowcy, trenujący dyscypliny, wymagające silnego uścisku. Urządzenie jest także przydatne podczas rehabilitacji, w trakcie leczenia schorzeń nadgarstka.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do siłowni »

  Firma zajmująca się projektowaniem i doradztwem w zakresie projektowania i wyposażania klubów fitness. Produkty takich firma jak TopGym, Matrix, Hoist, Insportline, Tuff Stuff i wiele innuch renomowanych marek sprzętu fitness. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 508 510 352 lub e-mail: bok@silownia.biz

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Siłownie, fitness

(4)

Siłownie, fitness - nowa strona:

Adres: