Ośrodki sportowe Podkategoria: Ośrodki sportowe

Sortuj po:

 • Stacja narciarska Myślenice »

  Ośrodek narciarski w Myślenicach to świetne położenie do nauki jazdy na nartach jak i dla osób, które są biegłe w zjazdach. W sezonie zimowym obok dolnej stacji kolei 4-osobowej znajduje się wypożyczalnia oraz serwis narciarski. Deski i narty globalnej klasy producentów oraz profesjonalna obsługa zapewni wspaniałe doświadczenia z jazdy. W serwisie nasi wykwalifikowani pracownicy wyregulują, nasmarują i naostrzą każdy sprzęt jaki do nich trafi.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs żeglarski Katowice »

  Gdy szukasz zajawki na wodzie to do floty żeglarskiej wbij proszę. Zapewnimy odskocznię Ci jak nikt. Prowadzimy wypasione kursy, których najlepsi pozazdroszczą nam. Wyrafinowany kurs sternika motorowego da Ci zajawke na łódź o mocy 60 KW. Natomiast Kurs żeglarza jachtowego daje wypas na jachcie o długości kadłuba do 8, 5 metra. Wszystko to okraszone pięknymi okolicznościami przyrody gdzie Ty i Twoi znajomi znajdziecie ucieszenie nad zalewem "Chechło".

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lukasport - Wysportowani na co dzień »

  Na stronie www umieszczona jest bogata oferta zajęć sportowych przeznaczonych zarówno dla maluchów, młodzieży, jak i osób dorosłych.
  Sport zapewnia zdrowie, zatem warto pozostać aktywnym bez względu na porę roku. Na stronie oferta jest posegregowana, dlatego znajdziemy tu zarazem podział na obozy letnie, jak i równie rozchwytywane obozy zimowe. Pływanie, wyjazdy snowbordowe, czy tenis, to wyłącznie niektóre rodzaje zajęć, w których mogą brać udział dzieci i osoby dorosłe.
  Opłaca się zapoznać się z kompleksową ofertą firmy i skorzystać z zajęć, zwłaszcza z tych, z którymi nie mieliśmy do tej pory do czynienia.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ośrodki sportowe

(4)

Ośrodki sportowe - nowa strona:

Adres: