Wyroby metalowe Podkategoria: Wyroby metalowe

Sortuj po:

 • Kowalstwo artystyczne Nowy Sącz »

  Pragniesz intymności, bezpieczeństwa oraz pragniesz żeby otoczenie Twojego mieszkania stało się szczególnie przyciągające dla oka? Nasze przedsiębiorstwo OLO-PŁOT spowoduje, że wszystkie te konieczności okażą się realne. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją ogrodzeń, bram i balustrad. Więcej informacji jest pod zakładką Oferta. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej serwisu: ogrodzenia Nowy Sącz. Każde dyspozycje wdrażane są według poszczególnego zlecenia, co powoduje, że każde produkty są niepowtarzalne, specyficzne dodatkowo jedyne w swoim rodzaju. Wszelkie zlecenia są wykonywane w terminie uzgodnionym przy poleceniu. Nasza firma specjalizuje się w produkcji elementów kutych o walorach ozdobnych.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • PTS Rabka Sp. z o.o. »

  Paramy się wytwarzaniem sprzętów z działu tak zwanej małej architektury. Przeprowadzamy dystrybucję ławek a także krzeseł odpornych na trudne warunki atmosferyczne. W naszym katalogu znajdziecie Państwo liczne typy słupów, jak też odporne na deszcz stojaki, albo sprzęt fitness dla miejskich ścieżek zdrowia. Zakład lokuje się w Rokiciny Podhalańskich 203a. Szczegóły - 18 26 91 300.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nitonakrętki, Nity zrywalne, Blachowkręty i inne - olfor.pl - łączymy stal nierdzewną »

  Nasza firma zajmuje się łączeniem stali nierdzewnej. Oferujemy nitonakrętki, nity zrywalne i inne znormalizowane elementy łączne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, który jest dostępny na naszej stronie internetowej - olfor. pl. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie strumieniem wody »

  Metalmix to firma zajmującą się wszystkimi zadaniami związanymi ze handlem i modyfikacjami metali. Najpopularniejszymi cyklami jest gięcie metali, cięcie metali i innych materiałów. Cięcie blach jest możliwe do wykonania przez Metalmix dzięki technice cięcia wodą. Takie cięcie jest szokująco precyzyjne przy użyciu najlepszej na świecie wycinarki, której producentem jest amerykański zespół Flow International Corporation. Metalmix jest właścicielem tejże maszyny, która wykonuje cięcia bez wpływu termicznego oraz bez zmieniania struktury materiału i bez nacisku na produkt.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent ściernic »

  Są takie chwile w naszym życiu, że zostajemy zmuszeni do myślenia o rzeczach ostatecznych, takich jak: śmierć, pogrzeb i pochówek. Jednak wiara katolicka pozwala mieć nadzieję, że śmierć to tylko brama, a nie meta naszego życia. Jako firma dbamy o jak najlepsze przygotowanie miejsca pochówku. W naszej ofercie znajdą Państwo: narzędzia do granitu i marmuru oraz akcesoria nagrobkowe.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEPROZET STARE KUROWO »

  Meprozet Stare Kurowo to firma realizująca zamówienia na konstrukcje stalowe. W ofercie firmy są m. in. : stalowe konstrukcje hal i magazynów, ogrodzenia z siatki zgrzewanej, produkty dla rolnictwa i wiele więcej. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia również cynkowanie ogniowe oraz wysokotemperaturowe z odwirowaniem.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Remtor Sp. z o.o. »

  Firma Remtor oferuje najlepsze bariery drogowe i poręcze ochronne. Znajdziesz u nas również barieroporęcz, bariery rurowe typ olsztyński, u11 i u12. Nasze produkty powstają z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia na terenie Polski i innych państw europejskich. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eurosteel Armatura »

  EUROSTEEL Sp. z o. o. jest spółką, która powstała w 1997 roku, zajmującą się projektowaniem jak i wykonaniem konstrukcji jak również elementów stalowych dla sektora oczyszczalni ścieków. Ofertę rozbudowano o elementy armatury przemysłowej (dennice, redukcje, trójniki, mufy, kolana hamburskie oraz kołnierze), które są oferowane przez Eurosteel Armatura – nowo otwarty oddział spółki.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZPHU Waśko S.C. »

  Masz duże zapotrzebowanie na kółka z rowkiem lub łożyskiem, zaślepki otworu, tulejki dystansowe, chwytaki sprężynowe, pokrętła trójramienne z nakrętką albo inne wyroby z tworzyw sztucznych? Dobrze się składa, bo właśnie takie rzeczy w swoim asortymencie ma przedsiębiorstwo Z. P. H. U Waśko. Na stronie internetowej (http://zphuwasko. pl/wyroby-z-tworzyw-sztucznych/) znajdziesz szczegółowe informacje, a także formularz kontaktowy. Przekonaj się sam, że naprawdę warto i skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 27 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia śląsk »

  Ślusarstwo Błahut to firma, która szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie wykona specjalnie dla Ciebie ogrodzenie dla Twojej posesji, bramę wjazdową (przesuwną lub skrzydłową), furtkę wejściową, schody stalowe oraz inne konstrukcje stalowe. Zajmujemy się również kowalstwem artystycznym, szlifowaniem, spawaniem i wieloma innymi usługami ślusarskimi. Odwiedź naszą stronę internetową i zobacz nasze portfolio. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyroby metalowe

(4)

Wyroby metalowe - nowa strona:

Adres: