Narzędzia Podkategoria: Narzędzia

Sortuj po:

 • Elektryczne agregaty pompowe »

  Przegląd agregatów pompowych, pomp do odwadniania, igłofiltrów i szlamu. Agregaty pompowe oparte o pompy tłokowe, a także pompy odśrodkowe ze wspomaganiem podciśnieniowym. Przedstawiono także pompy przeponowe, motopompy.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Diamos - sklep internetowy »

  Firma Diamos to profesjonalny dystrybutor niezawodnych narzędzi. Firma posiada w ofercie m. in. : wzorce twardości, wgłębniki diamentowe, tulejki redukcyjne do otworów i wiele więcej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy w celu zapoznania się z pełną ofertą produktów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Formoplast »

  Formo Plast to doświadczona narzędziownia, której trzonem działalności są doskonałe formy wtryskowe. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu możliwa jest, między innymi, precyzyjna obróbka CNC. Zrealizujemy każde zadanie! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkty Loctite »

  Melkib Bis - zaopatrzenie przedsiębiorstw w oleje maszynowe, sprężarkowe, smary, łożyska, kleje i masy uszczelniające, produkty Loctite, Teroson, Tork, narzędzia Bahco i inny asortyment. Dostarczamy asortyment na terenie całego kraju, posiadamy kilka oddziałów, z centralą logistyczną w Cieszynie. Nasza specjalność to asortyment Loctite i Teroson. Melkib Bis - oferta kompleksowego zaopatrzenia przedsiębiorstw. Dostarczamy materiały eksploatacyjne i konserwacyjne, oleje przekładniowe, hydrauliczne, maszynowe, silnikowe łożyska, silniki, kleje, żywice i masy uszczelniające, produkty Loctite, Teroson, Tork i wiele innych pozycji.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blue Planet »

  Blue Planet- produkcja i serwis najlepszej jakości ozonatorów, przemysłowych generatorów ozonu i osprzętu do wspomnianych urządzeń, które dbają o jakość i czystość określonych przedmiotów, przestrzeni czy powietrza w określonych pomieszczeniach. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znajdą państwo więcej szczegółów.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Narzędzia

(4)

Narzędzia - nowa strona:

Adres: