Meble, Stolarstwo Podkategoria: Meble, Stolarstwo

Sortuj po:

 • Meble sklepowe »

  Celem spółki ABM SA jest zaopatrywanie w okazały zestaw mebli do sklepu dla każdej branży. Stanowcza większość oferowanego wyposażenia sklepów i biur powstaje w naszym własnym zakładzie produkcyjnym przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń. Grupa doświadczonych projektantów zmierza ku temu, aby wyposażenie sklepów w naszej firmie wyróżniało się na tle propozycji konkurencyjnych. Spółka ABM proponuje Państwu podobnie jak konsultacje i wizualizację sklepów i biur jak i montaż wyposażenia, transport i serwis. Oferta handlowa ABM SA zawiera wyposażenie sklepów i biur o wysokich walorach projektowych w połączeniu z najnowocześniejszymi propozycjami technologicznymi.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.H. STEMA - meble biurowe »

  Kompleksowa obsługa biur w zakresie ich wyposażania w meble i artykuły biurowe. Firma oferuje jedynie towar najwyższej jakości, o unikatowym i niespotykanym nigdzie indziej wzornictwie. Zapraszamy do sklepu internetowego firmy, gdzie mogą Państwo zapoznać się z ofertami mebli i nie tylko. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble - szafy »

  Producent mebli z Łodzi, firma Diament Meble od 2002 roku wytwarza meble - szafy - zabudowy nietypowe. W firmie wytwarzane są meble na wymiar. Są to głównie meble do kuchni, do biura, łazienkowe i pokojowe. Diament Meble to także producent frontów meblowych. Zakład wyposażony jest we własną lakiernie z bezpyłową kabiną lakierniczą. Wytwarzane tutaj są fronty meblowe lakierowane z MDF i fornirowane. PPHU Diament Meble zapewnia również frezowanie uchwytów UKW. Firma oferuje zniżki dla stolarzy współpracujących na stałe z Diament Meble. Dla tychże stolarzy oferowane są usługi takie jak: cięcie i oklejanie PVC płyt meblowych, oraz blatów kuchennych. Wszystkie elementy meblowe odbierać można w siedzibie firmy w Łodzi lub Lutomiersku. Stawiając na meble na wymiar od producenta mebli - Diament Meble - stawiasz na jakość, design i dbałość o detale.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble Arman »

  Firma Meble Arman prowadzi działalność, jaką jest sprzedawanie mebli różnego rodzaju. Sprzedajemy meble medyczne, lady barowe i meble hotelowe. Szeroka gama produktów oraz indywidualne obsługiwanie klienta to nasze duże walory. Zapewniamy transport i zamontowanie kupionych mebli – nie muszą się Państwo tym zajmować. Siedziba naszej firmy mieści się w Motyczu pod Lublinem, nasz numer telefonu to 660 12 09 06.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KD COLLECTION S.C. »

  Dobrze dopasowane i dobrane meble stanowią doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza. W naszej bogatej ofercie znajdziesz meble idealne zarówno do sypialni rodziców, jadalni, salonu czy pokoju dziecka. Możesz wybierać rodzaj materiałów i drewna użytych do ich produkcji. Nie zwlekaj odwiedź nasz sklep i zamawiaj!

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotele biurowe »

  Firma Nowy Styl to producent krzeseł, za którym stoi profesjonalnie podejście oraz wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu wyposażenia biurowego oraz aranżacji przestrzeni gabinetowych, konferencyjnych i hotelowych. Oferta obejmuje zarówno krzesła biurowe, a także fotele gabinetowe, które dostosowane będą do Twoich indywidualnych potrzeb. Producent krzeseł funkcjonując na rynku przez ponad 20 lat uplasował się na wysokiej pozycji, zadowalając swoimi produktami wielu klientów.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent frontów kuchennych »

  Dobrze jest zaopatrywać się we fronty kuchenne w Pacyfik-Format. Przystępne ceny i wysoka jakość artykułów to jedne z całej masy zalet tego asortymentu. Płyty drzwiowe wykonuje się z frezowanych płycin. Przed przekazaniem sprzedawane płyty drzwiowe mogą być formatowane według indywidualnie zdefiniowanych wskazówek. Wchodząc na witrynę, dowiemy się jakimi metodami producent frontów meblowych przygotowuje płyty drzwiowe. Płyta szklona szkłem ornamentowym to jeden z oferowanych wariantów. Dzięki Pacyfik-Format przedsiębiorstwa prowadzące hurtową sprzedaż mebli mogą zwiększać swą pulę klientów. Towary wysokiej jakości zawsze skutkują zwiększeniem sprzedaży. Fronty kuchenne MDF posiadają rozmaite barwy. Zależnie od tego do jakich części mebli zostały przygotowane fronty MDF, ich szerokość też jest różna. Nowoczesne fronty foliowane to odpowiedź na aktualne potrzeby nabywców. Wystarczy zajrzeć na stronę, aby otrzymać informacje kontaktowe firmy. Jeżeli chodzi o fronty MDF, fragment asortymentu stanowią dekory połyskowe. Gama kolorystyczna pokazana na stronie, umożliwia porównanie konkretnych wariantów i wybranie najbardziej trafnego.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Meble, Stolarstwo

(4)

Meble, Stolarstwo - nowa strona:

Adres: