Maszyny, Urządzenia Podkategoria: Maszyny, Urządzenia

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Air-Com Pneumatyka - Automatyka s.c »

  Firma Air-Com jest jednym z liderów w dziedzinie pneumatyki oraz automatyki. Oddziały mieszczą się we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Warszawie, Poznaniu, Częstochowie, Kielcach oraz Katowicach, to właśnie tam klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie doświadczonych pracowników przy wyborze odpowiednich urządzeń pneumatyki siłowej.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rolki »

  Przedstawiana strona została napisana dla osób, które poszukują asortymentu powiązanego z przekazywaniem napędu i wszystkim, co związane z tą branżą – jesteśmy firmą, która nie tylko oferuje kompletne rozwiązania techniczne, ale także zatrudnia osoby, które doradzą w wyborze odpowiedniego produktu. Mamy świadomość, że niemało osób może mieć kłopoty z dobraniem dobrych części, w związku z tym jesteśmy przygotowani na rozmaite pytania. Omawiana strona została ponadto w niedawnym czasie poważnie odświeżona w trosce o ewentualnego klienta – wiemy, ze nasza kompetencja i klarowność oferty będzie pomocna dla każdego zainteresowanego.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • HARD Sp.z.o.o. »

  Firma Hard proponuje swoim kontrahentom maszyny do obróbki metali firmy Bomar. Proponowany towar stanowią różnorodnego typu przecinarki, piły taśmowe i emulsje chłodzące do sprzedawanych maszyn. Mało tego, rekomendowana firma to także rzetelny serwis i fachowe doradztwo techniczne. Hard rozprowadza części eksploatacyjne i zamienne, które dostarczane są klientom za pośrednictwem popularnego kuriera.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent - igłofiltry »

  Odwadnianie, igłofiltry, agregaty - producent systemów odwodnieniowych PPHU Klaudia, Ustroń. W ofercie firmy instalacje igłofiltrowe, pompy odwadniające, agregaty pompowe do odwadniania Flygt, BBA Pumps, pompy zatapialne AFEC, Flygt, Tsurumi. W proponowanych asortymencie także pompy dla straży pożarnej oraz innych zastosowań. Igłofiltry, instalacje igłofiltrowe IGE 81/32 oraz IGE 81/63 w standardzie jedno i dwucalowym. Firma jest od wielu lat producentem systemów igłofiltrowych i dystrybutorem pomp, agregatów pompowych do odwadniania. W ofercie pompy odśrodkowe, tłokowe do igłofiltrów.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczarki - piaskarki - śrutowanie - śrutownice - komora śrutownicza - www.blastech.pl »

  Blastech jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn śrutowniczych takich jak: śrutownice zawiesiowe, wsadowe, przelotowe i komora śrutownicza. W naszej ofercie mamy również piaskarki i oczyszczarki służące do oczyszczania konstrukcji metalowych, obiektów zabytkowych i mebli. Wszystkie urządzenia są uniwersalne i proste w obsłudze, a przy tym wydajne i niezawodne.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis sprężarek Warszawa »

  Na dziś dzień polskie przedsiębiorstwo Tomet chce opisać swoje świetnej klasy wyroby związane ze sprężonym powietrzem. Pragniemy zapewnić kontrahentom głównie perfekcyjnej jakości kompresory śrubowe i sprężarki tłokowe. Stały się powyższe nabywane przez znaczną ilość klientów z całej Europy. Powyższe sprężarki cechuje dla przykładu fenomenalna wytrzymałość poświadczona właściwymi zaświadczeniami. Jednocześnie ostatnimi czasy otworzyliśmy także doskonały serwis sprężarek Warszawa. Wobec tego wszyscy kupujący będą mogli dostać szybkie wsparcie rutynowanych fachowców.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech hydraulika siłowa »

  Od lat wytwarzamy siłowniki hydrauliczne i zasilacze hydrauliczne. Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klientów. Działamy na polu hydrauliki siłowej. Dostarczamy także pełen zakres podzespołów znajdujących zastosowanie w hydraulice (m. in. pompy hydrauliczne, złączki, przewody, zawory, filtry). Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług i oferowanych podzespołów.

  Data dodania: 24 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Igel Project »

  IGEL PROJECT specjalizuje się w dostarczaniu i montażu wszelakiego typu urządzań dźwigowych. W ofercie mieszczą się windy elektryczne i hydrauliczne, w tym windy osobowe, osobowo-towarowe, szpitalne, samochodowe. Produkujemy między innymi kabiny panoramiczne, ze stali nierdzewnej, laminatowe. Swoją ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Wykonujemy konstrukcje stalowe i konstrukcje szybów nośnych. Zapewniamy najwyższą jakość usług i fachową realizację zleceń.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemoogle S.C. »

  Funkcjonowanie firmy Chemoogle polega na profesjonalnej dystrybucji i rzetelnym doradztwie technicznym w zakresie oferowanych produktów. W naszym asortymencie znaleźć można najwyższej klasy pompy do zastosowań przemysłowych oraz zaawansowanych instalacji budowlanych. Wykorzystywane są oprócz tego w rolnictwie i ogrodnictwie. Asortyment zawiera pompy wirowe (magnetyczne), kontenerowe, beczkowe, pompy dozujące czy membranowe.
  Firma Chemoogle w swej pracy stawia na fachowość i kreatywność. Kooperowanie ze światowej klasy wytwórcami pomp tj. Sandpiper, Jesco, Lutz, Finish Thompson czy ASV Stübbe, nasi Kontrahenci zawsze mają pewność dobrego wyboru. Dzięki właściwemu doświadczeniu możemy zaoferować Odbiorcom szeroki wachlarz usług. Wzmacniamy wiele odmian przemysłu, począwszy od przemysłu tekstylnego, chemicznego, papierniczego po spożywczy.
  Naszym Nabywcom dostarczamy nowoczesną aparaturę, tworząc przy tym specjalne projekty instalacji tych urządzeń. Są nimi chociażby stacje pompowe, układy filtracyjne, automaty galwaniczne, wentylacja chemoodporna bądź automatyczne oczyszczalnie ścieków. Służymy profesjonalnym montażem pomp oraz profesjonalnym ich serwisowaniem. Dzięki współpracy z nami nasi Nabywcy dowiadują się, jak podwyższyć wydajność inwestycji, obniżając przy tym wydatki.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne maszyny, które skrócą czas produkcji – TESMER »

  Firma TESTMER może wyprodukować dla Ciebie maszyny i urządzenia niezbędne do działalności w przemyśle paszowym, olejarskim i przy produkcji pelet z trzciny lub słomy. Do produkcji pasz dostarczamy granulatory, zaś do transportu pasz oferujemy przenośniki ślimakowe. Polecamy także nasz silniki hydrauliczne.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparatura Przepływowa BüRKERT Polska »

  Firma BüRKERT zajmuje się konstruowaniem i produkowaniem elementów automatyzacji przepływowej. Naszą specjalnością są zawory pneumatyczne, elektromagnetyczne i elektrozawory. W jej ramach dostarczamy zawory motylkowe, kulkowe, klapkowe, grzybkowe, membranowe, skośne, proporcjonalne i proste.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • F.H. MASZ D. Malinowski »

  F. H. MASZ D. Malinowski jest firmą produkującą maszyny piekarnicze. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i serwisie maszyn piekarniczych. Oferujemy wysokiej jakości wyposażenie piekarni, cukierni i gastronomii. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości branży i potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu niemieckich i włoskich firm. W naszym asortymencie znajdują się między innymi miesiarki spiralne, walcarki, ubijaczki, wywrotnice.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wytwórnia Kotłów CO TILGNER »

  Firma "Tilgner" zajmuje się produkcją oraz naprawą pieców, kotłów i zbiorników ciśnieniowych. W ofercie najnowocześniejsze piece, wykorzystujące najnowszą technologię. Dzięki nam mogą Państwo kupić tego typu piece sprawdzając ich dane techniczne, opis oraz inne ważne informacje bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie słupowe »

  W ramach usług firmy PROMA realizowane są wszelakiego gatunku żurawie dla oczyszczalni ścieków i do obsługi pomp w pompowniach. Opcja wykonania żurawi słupowych, przenośnych oraz stacjonarnych przystosowanych do indywidualnych wymogów miejsca, np. ocynkowane ogniowo czy w wariancie całkowicie kwasoodpornym (wg AISI 304). PROMA zaopatruje też klientów użytkujących sieci kanalizacyjne w trójnogi proste w obsłudze.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pługi do odśnieżania »

  Firma Volcan ma swoją siedzibę w Tarnowie, w regionie małopolskim. Handlują oni akcesoriami cieszącymi się dużą popularnością w czasie zimowym. Sprzedawane przez tą firmę pługi do odśnieżania są wytrzymałe, dzięki swojemu wykonaniu, oraz szalenie wygodne. Ich funkcjonalność polega na możliwości zamontowania do kosiarek, quadów, czy ciągników rolniczych. W zależności od tego jaką maszynę kupujący ma, pracownik przedsiębiorstwa Volcan pomoże dobrać odpowiedni sprzęt do odśnieżania, chodników, uliczek i tym podobnych. Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ARCON POLSKA Sp. z o.o. »

  ARCON Polska Sp. z o. o. para się dystrybucją oraz instalacją rozmaitego typu dźwigów dla ludzi niepełnosprawnych od roku 1994. Propozycja marki obejmuje głównie platformy hydrauliczne, platformy prostoliniowe i gąsienicowe transportery schodowe. Przedsiębiorstwo wykonuje również skomplikowane instalacje – dostosowując je do oczekiwań naszych klientów. Główna siedziba znajduje się w Warszawie przy ul. Baletowej 14. Nasz numer telefonu to 22 648 08 10.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • RRC Poland Sp. z o.o. »

  Trudno sobie wyobrazić branżę handlową bez etykiet umieszczonych na produktach. Jednak sprzedaż to nie jedyna działalność gdzie takie etykiety znajdują swoje zastosowanie. Coraz częściej z naszych drukarek do etykiet i naklejek korzystają firmy transportowe, logistyczne a także medyczne. Sprawdź czy etykiety to także rozwiązanie dla Ciebie!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • PPHU MIRPOL »

  Gdyńskie przedsiębiorstwo MIRPOL od dwóch dekad zajmuje się rozpowszechnianiem produktów przemysłowych, przydatnych w lotnictwie albo w budowie statków. Propozycja handlowa zawiera różnego typu silniki okrętowe, części do chłodnic wodnych i odbijacze norweskiego wytwórcy PROVINOR AS. Zakład ma w swoim asortymencie znakomitej klasy baterie przemysłowe, których używa się do napędu okrętów podwodnych.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozrzutniki http://www.alimabis.com.pl »

  Każdy producent tak naprawdę zdaje sobie doskonale sprawę z tego jak ogromnie ważne bywa zadbanie o nabycie przez przedsiębiorstwo najlepszej jakości sprzętów. Oprócz technologii wytwarzania konkretnego produktu jest to wręcz rzecz najważniejsza, która może zadecydować o tym czy odniesiemy sukces czy czeka nas porażka. W związku z tym, nawet posiadacze farm mlecznych albo mleczarni, powinni wybierać renomowanych dostawców sprzętów, którzy na pewno wyposażą ich zakłady w perfekcyjny sposób.
  To jakiego typu wyroby mleczne uzyskamy jest zależne chociażby od tego czy mamy odpowiednie rozrzutniki do obornika. Wiele osób posiada tendencję do nie zwracania większej uwagi na takiego typu sprawy lecz doskonałej jakości zbiorniki do mleka, a także ogromnie ważne na każdej famie mlecznej schładzalniki do mleka mogą mieć wpływ na to jaki towar będziemy mogli sprzedać. Kiedy już zatroszczymy się o te podstawy dobrze jest także zainwestować nieco pieniędzy, na przykład w wozy paszowe. Może nie zalicza się to do zakupów pierwszej potrzeby ale w miarę rozwoju przedsiębiorstwa, stają się niezwykle pożyteczne.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o. »

  Jesteśmy światową firmą oferującą profesjonalne urządzenia i systemy bazujące na technologii sprężonego powietrza. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz stałemu powiększaniu naszej oferty o nowe urządzenia jesteśmy w stanie dostarczać profesjonalny sprzęt, który spełnia oczekiwania każdego Klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ebm-papst Polska Sp. z o. o. »

  ebm-papst Polska jest firmą, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą silników, wentylatorów czy też pomp. Swoim klientom gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, które obecnie są najbardziej innowacyjnymi na rynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, którą znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny, Urządzenia

(1)

Maszyny, Urządzenia - nowa strona:

Adres: