Konstrukcje, Hale Podkategoria: Konstrukcje, Hale

Sortuj po:

 • MEPROZET STARE KUROWO »

  Meprozet Stare Kurowo to firma realizująca zamówienia na konstrukcje stalowe. W ofercie firmy są m. in. : stalowe konstrukcje hal i magazynów, ogrodzenia z siatki zgrzewanej, produkty dla rolnictwa i wiele więcej. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia również cynkowanie ogniowe oraz wysokotemperaturowe z odwirowaniem.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hale z płyt warstwowych »

  Każdego rodzaju mroźnie, biogazownie czy też komory chłodnicze, by należycie realizować prace, powinny być właściwie wybudowane. Dzięki firmie PROMET-BIN BORUCKI klienci mają gwarancję, że tego rodzaju przechowalnie będą bardzo dobrej klasy. Firma ta, prócz wykonawstwa komór chłodniczych zajmuje się także generalnym wykonawstwem hal z płyt warstwowych. Obudowa z płyt warstwowych wyśmienicie nadaje się do wykonywania solidnych budynków ze stali.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Profil-Tech »

  Właścicielem promowanego serwisu internetowego jest przedsiębiorstwo Profil – Tech, które od 7 lat zajmuje się produkcją oraz montowaniem świetnej jakości garaży blaszanych. Ich bezsporną zaletą jest nie tylko estetyczny wygląd, lecz również duża odporność na obciążenia. Fachowcy kryją obiekt farbą podkładową. Najmniejszy przekrój profili dachów wynosi 50/30. Typowe garaże blaszane wyposażone są w drzwi otwierane na bok z zamkiem.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOBEX »

  Firma KOBEX specjalizuje się w produkowaniu doskonałej klasy i atrakcyjnych pod względem cenowym konstrukcji stalowych. Do celów sprawdzonych pracowników zalicza się montaż hal stalowych, a ponadto obudowywanie ich blachą trapezową. Firma oferuje hale magazynowe, posiadające zabezpieczenie antykoryzyjne w postaci ocynkowanych płatwi dachowych. KOBEX realizuje hale w rozmaitych wymiarach, w zależności od preferencji odbiorcy.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe Jarbud Gdańsk »

  Jarbud jest polskim przedsiębiorstwem, mającym swoją siedzibę w Gdańsku. Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej realizacji hal stalowych.
  Projektujemy i budujemy hale konstrukcyjne i stalowe o różnorodnym przeznaczeniu i zastosowaniu.
  Jarbud jest gwarantem najwyższej jakości oferowanych usług, a dzięki terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się także do wysokich wymagań naszych inwestorów.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • VASMET Robert Grzegorzewski »

  Podstawowym przejawem działalności firmy VASMET Robert Grzegorzewski jest produkcja hal namiotowych o szerokim przeznaczeniu. Tworzymy m.in. namioty magazynowe, eventowe, hale z płyty warstwowej. Nasze konstrukcje cechują się solidnością oraz najwyższą jakością wykonania. Zajmujemy się również produkcją przyczep i lawet. Realizujemy projekty autorskie bądź przekazane przez klienta. Zakres proponowanych usług obejmuje też produkcję bram wjazdowych i garażowych. Korzystamy z najlepszych materiałów.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konstrukcje, Hale

(4)

Konstrukcje, Hale - nowa strona:

Adres: