Zarządcy nieruchomości Podkategoria: Zarządcy nieruchomości

Sortuj po:

 • Zarządcy nieruchomości Poznań »

  Kilkanaście lat doświadczenia w pełnowymiarowym zarządzaniu i obsłudze nieruchomości prywatnych, czynszowych albo komercyjnych gwarantuje spółce ADMISELEKT Sp. z o.o. Zarządca Nieruchomości Poznań posiada lokatę lidera w zakresie administracja nieruchomościami. Zapraszamy do skorzystania z wdrożeń ADMISELEKT właścicieli rozmaitego rodzaju nieruchomości prywatnych lub wspólnoty mieszkaniowe Poznań. ADMISELEKT Poznań - propozycja negocjacji cen usług.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dexterus zarządzanie nieruchomościami »

  Serwis Konsorcjum Zarządców Nieruchomości adresowany do Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych i współwłaścicieli nieruchomości w Warszawie. Specjalizujemy się w przekształcaniu Spółdzielni Mieszkaniowych we Wspólnoty Mieszkaniowe. Oferujemy specjalistyczne zarządzanie nieruchomościami narzucone przez ustawę o gospodarce nieruchomościami w tym m. in. całościową obsługę zarządzania nieruchomościami i administrowania nieruchomościami oraz współdziałanie z Zarządami w zakresie prowadzenia i rozwiązywania problemów właścicielskich. Wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości, wiedza w zakresie zainteresowania i wymagań naszych Klientów, wykorzystywanie wypróbowanych i pewnych sposobów zarządzania umożliwia nam optymalizować wydatki administracyjne i wydatki ponoszone na świadczenia zewnętrzne. CO NAS WYRÓŻNIA? - elastyczność i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb, fachowa i rzetelna obsługa, nieustanny nadzór nad zarządzanymi nieruchomościami, Jesteśmy nowoczesną i doświadczoną firmą w działalności używającą elektroniczne formy łączności z Zarządami, bankami i kontrahentami. Administrowanie nieruchomościami jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i dlatego też nie każdy nadaje się do realizacji tego typu procedur. Nasz zespół to profesjonalni zarządcy nieruchomościami z wieloletnią praktyką. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu aby osobiście sprawdzić jakie korzyści przyniesie Państwu współdziałanie z firmą Dexterus. Zapraszamy już dziś! Na każde z Państwa pytań ochoczo udzielimy odpowiedzi oraz przekażemy skierowaną do Państwa naszą indywidualną propozycję. Ogólny zakres świadczonych usług obejmuje: reprezentację Wspólnoty, obsługę bankowo-księgową, obsługę administracyjną, obsługę techniczn oraz indywidualną obsługę właścicieli. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone specjalistyczne firmy wykonujące naprawy, modernizacje i przeglądy. Zapewniamy zarządzanie nieruchomościami według najlepszych standardów zawodowych.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROFES s.c. Kompleksowa Obsługa Nieruchomości »

  Ofertę firmy Profes stanowią kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami w Warszawie. Oferujemy profesjonalne i rzetelne usługi administracyjne, zarządzania, obsługę prawną i techniczną dla nieruchomości. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Na rynku istniejemy od 2003 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • LemmonHouse Sp. z o.o. »

  LemmonHouse to spółka, która powstała w 2000 roku. Specjalnością firmy jest zarządzanie podeweloperskimi wspólnotami mieszkaniowymi. Poprzez wieloletnie funkcjonowanie na rynku świadczone usługi są fachowe i niezawodne. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości, nowoczesne oprogramowanie, a także wykwalifikowana kadra to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. LemmonHouse korzysta również z usług inspektora budowlanego, prawników oraz profesjonalnej ekipy remontowej i sprzątającej.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zarządcy nieruchomości

(4)

Zarządcy nieruchomości - nowa strona:

Adres: