Wycena nieruchomości Podkategoria: Wycena nieruchomości

Sortuj po:

 • Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz »

  Param się szacowaniem nieruchomości prowadząc swą działalność rzeczoznawcy majątkowego w środkowej części województwa śląskiego czyli w miastach takich jak Katowice czy Siemianowice Śląskie. Główną usługą jaką świadczę jest wycena nieruchomości w postaci operatu szacunkowego. Dodatkowo umożliwiam moim klientom zamówienie innego typu analiz i opinii na temat lokalnego rynku nieruchomości, przykładowo dla celów związanych z inwestycjami budowlanymi. Zasadą jaka przyświeca mej pracy jest obiektywne oraz rzetelne podejście do procesu szacowania wartości każdego zgłoszonego obiektu. Lista typów nieruchomości i ograniczonych praw rzeczowych jakie można zgłosić do wyceny znajduje się w mojej ofercie przedstawionej na firmowej witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości »

  Przedstawiamy witrynę internetową Biura Wycen Nieruchomości, dla lepszego zaznajomienia się z udzielanymi usługami i poradami, które dotyczą biznesu nieruchomości w naszym kraju. Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy wykona dla naszych klientów fachowe oględziny i pomoże w wycenie danej posiadłości. Dzięki takim usługom nasi kontrahenci mają zapewnienie tego, że podejmując decyzję o kupnie nieruchomości nie dopłacą za nią, a sprzedawca pozna w wyniku tego prawdziwą zasobność własnego majątku. Wycena nieruchomości przeprowadzana jest za każdym razem nader wnikliwie, w zgodzie z prawem i obowiązującymi statutami, więc nie czekaj i nawiąż kontakt z naszymi rzeczoznawcami.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo Ubezpieczeń »

  Niniejszy portal online został stworzony, by scharakteryzować zakres świadczeń rzeczoznawcy majątkowego, Pawła Janiszewskiego. Jego główną misją są wyceny nieruchomości, maszyn i urządzeń. Sporządza je na potrzeby chociażby sprawozdań finansowych lub zabezpieczenia wierzytelności kredytowych. Stale podwyższający swoje umiejętności rzeczoznawca obsługuje klientów z całej Polski. Biura Janiszewskiego znajdują się w trzech lokalizacjach w stolicy.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wycena nieruchomości

(4)

Wycena nieruchomości - nowa strona:

Adres: