NIERUCHOMOŚCI Kategoria: NIERUCHOMOŚCI

NIERUCHOMOŚCI - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Domy Serock »

  Domy Serock to nowoczesne budownictwo, które idealnie komponuje się z przyrodą.
  Malownicze krajobrazy na pewno trafią w Państwa gust.
  Oferujemy również do Państwa dyspozycji basen, restauracje, sale bankietowe, a także siłownię i fitness.
  Osoby które uwielbiają sport będą mogli umilić sobie czas na kortach do tenisa, oraz na kortach do squash'a.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • LemmonHouse Sp. z o.o. »

  LemmonHouse to spółka, która powstała w 2000 roku. Specjalnością firmy jest zarządzanie podeweloperskimi wspólnotami mieszkaniowymi. Poprzez wieloletnie funkcjonowanie na rynku świadczone usługi są fachowe i niezawodne. Indywidualne podejście do każdej nieruchomości, nowoczesne oprogramowanie, a także wykwalifikowana kadra to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. LemmonHouse korzysta również z usług inspektora budowlanego, prawników oraz profesjonalnej ekipy remontowej i sprzątającej.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz »

  Param się szacowaniem nieruchomości prowadząc swą działalność rzeczoznawcy majątkowego w środkowej części województwa śląskiego czyli w miastach takich jak Katowice czy Siemianowice Śląskie. Główną usługą jaką świadczę jest wycena nieruchomości w postaci operatu szacunkowego. Dodatkowo umożliwiam moim klientom zamówienie innego typu analiz i opinii na temat lokalnego rynku nieruchomości, przykładowo dla celów związanych z inwestycjami budowlanymi. Zasadą jaka przyświeca mej pracy jest obiektywne oraz rzetelne podejście do procesu szacowania wartości każdego zgłoszonego obiektu. Lista typów nieruchomości i ograniczonych praw rzeczowych jakie można zgłosić do wyceny znajduje się w mojej ofercie przedstawionej na firmowej witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane Poznań »

  Przeglądy techniczne budynków w Poznaniu można zagwarantować sobie w MD-Projekt. Jeżeli już zdajemy sobie sprawę jaki jest stan techniczny, mamy łatwą drogę do udoskonalenia go. Orientujemy się, co należy usprawnić w pierwszej kolejności. Eksploatacja związana jest z zużyciem, a poprzez MD-Projekt, nieopodal Poznania, mamy nad tą kwestią całkowitą kontrolę. Ważnym jest fakt, że usługodawca troszczy się o formę przygotowywanych dokumentów. Zawierają one określenia czytelne także dla osób nie związanych z branżą. Przedsiębiorstwo z okolic Poznania para się także różnorodnego rodzaju nadzorami budowlanymi. Prace na budowach – w Poznaniu i nie tylko - powinny być wykonywane bezpiecznie i zgodnie z ustalonymi regułami. Cena nadzoru inwestorskiego zależna jest od paru kwestii i zawsze jednostkowo jest proponowana. MD-Projekt przygotowuje audyty, by to weryfikować. Można zarówno poprosić o kosztorysowanie robót budowlanych jak również oszacować wiadomości już usytuowane w kosztorysie.

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • APM Development Sp. z o. o. »

  Mieszkania od APM Development to doskonała inwestycja! Specjaliści z APM czuwają nad prawidłowym przebiegiem prac oraz terminowym zakończeniem inwestycji. Osiedla od tego dewelopera charakteryzują się wysokim standardem, oryginalną architekturą, która obejmuje również otoczenie inwestycji. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z aktualną ofertą APM!

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór inwestorski Poznań »

  Została podjęta decyzja – wybudujesz dom. Przed Tobą spora liczba czynności, które winno się zrealizować, aby radować się swoim domem. Między innymi najpierw powinno się obejrzeć projekty domów jednorodzinnych, Poznań oraz województwo Wielkopolskie, to region gdzie działa wiele przedsiębiorstw oferujących takiego typu projekty. Podobnie jest w wypadku innej kwestii, którą jest nadzorowanie budowy Poznań oraz Wielkopolska również w tym zagadnieniu gwarantują różnorakie rozwiązania. Pośród nich znaleźć da się propozycję, która zarówno w sytuacji wybierania projektu, jak i świadczenia inżynier budowy Poznań zapewni Ci wszechstronną pomoc. Ofertę tę proponuje przedsiębiorstwo ABODOM. Sprawdź ich stronę www i przekonaj się, że firma ta ma możność przedstawiać dla Ciebie doskonałego partnera podczas budowy wymarzonego domu! Przeglądając prezentowane na witrynie podstrony Inspektor Nadzoru Budowlanego Poznań bądź też Przeglądy Okresowe Budynków Poznań sprawdzić możesz w jak licznych tematach uzyskać możesz profesjonalną pomoc w, co istotne, niezwykle opłacalnej cenie.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROFES s.c. Kompleksowa Obsługa Nieruchomości »

  Ofertę firmy Profes stanowią kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami w Warszawie. Oferujemy profesjonalne i rzetelne usługi administracyjne, zarządzania, obsługę prawną i techniczną dla nieruchomości. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Na rynku istniejemy od 2003 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT »

  Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT oferuje usługi z zakresu wystawiania ekspertyz budowlanych, świadczenia usług z zakresu budownictwa i architektury, wykonywaniem projektów budowlanych, wyceną nieruchomości i maszyn, zajmujemy się również zgłoszeniami do Urzędu Patentowego wynalazków. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Self storage »

  Osoby i firmy poszukujące niewielkiej powierzchni magazynowej zapraszamy do naszej firmy. Oferujemy wynajem magazynów typu self storage o niewielkich gabarytach, które można zagospodarować w dowolny sposób i zmieścić naprawdę duże ilości rzeczy. To doskonały sposób, aby rozluźnić zagracone biuro, dom czy garaż. Można tutaj bardzo wygodnie przechowywać rzeczy sezonowe, takie jak kosiarka, rowery czy narty.
  Obiekt magazynowy zlokalizowany jest na Woli w pobliżu Centrum Handlowego Wola Park, kilka przystanków dalej. W ofercie Fort24 są jeszcze dodatkowe usługi takie jak wirtualne biuro, wypożyczanie nośników, odbieranie paczek od kuriera, sprzedaż materiałów opakowaniowych i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzin naszego magazynu i przechowalni rzeczy, spotkania z naszym konsultantem i wybrania opcji idealnej dla Ciebie.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz oraz nadzór nad projektem oferuje firma BASE ARCHITEKCI »

  Projekty architektoniczne, funkcjonalne oraz zmian lokatorskich przygotuje dla Państwa firma BASE ARCHITEKCI. Nasze usługi obejmują każdy etap budowy domu! Opracowujemy projekty wnętrz, wyceny, wizualizacje, a także nadzorujemy wykonanie projektu oraz pomagamy przy dekorowaniu pomieszczeń.
  Klientom spoza Warszawy świadczymy usługi online.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: NIERUCHOMOŚCI

(4)

NIERUCHOMOŚCI - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: