Skup samochodów Podkategoria: Skup samochodów

Sortuj po:

 • Skup aut Kraków »

  Rzetelny Skup Aut Kraków podjął współpracę z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami (również przedsiębiorstwami leasingowymi), osobami sprowadzającymi pojazdy z zagranicy, bankami. Proponuje zatem znakomite i legalne warunki transakcji. Stawki za samochód (świetnie utrzymany, z uszkodzeniami, czy do gruntowanego remontu) usatysfakcjonują każdego właściciela. Liczy się jedynie, by auto było wyprodukowane po 1998 roku, a także żeby zarejestrowano je w PL. Dzięki filiom w każdym mieście wojewódzkim w Polsce, agent Skupu niezwłocznie ma możliwość dojechać we wskazane miejsce. Na życzenie sprzedającego dajemy gotówkę. Poświadczamy sprawę sporządzeniem umowy kupna-sprzedaży (były właściciel posiadacz może bez problemu wyrejestrować pojazd). Skup Samochodów Kraków zatrudnia wykwalifikowanych rzeczoznawców i doradców, którzy wyjaśnią każde niejasności pod nr tel. 533-74-74-74. Wycena auta po przesłaniu formularza udostępnionego na witrynie skup-aut-krakow.eu.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rapid Auto »

  Rapid Auto Wrocław prowadzi uczciwy i rzetelny skup samochodów używanych. Przyjmujemy samochody dostawcze i osobowe. Mogą być powypadkowe. Zapewniamy szybką wycenę aut, umowę sprzedaży od ręki oraz dojazd do klienta. Zawsze płacimy gotówką, transakcja odbywa się sprawnie i bez zbędnych formalności. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto-Skyline »

  Firma Auto-Skyline to kompetentna i profesjonalna obsługa Klienta w zakresie skupu aut całych oraz powypadkowych.
  Podstawowym pytaniem, które zwykle zadaje nam telefonujący właściciel pojazdu, to: czy załatwimy za niego wszelkie formalności i czy możemy pojawić się u niego? Na pytania te odpowiadamy twierdząco! Na prośbę Klienta przywozimy też gotówkę w wyznaczone miejsce spotkania.
  Organizujemy skup aut na terytorium Dolnego Śląska. Oferujemy własny transport stąd jesteśmy w stanie pojawić się u Klienta z Wrocławia, Jeleniej Góry, Bolesławca, Wałbrzycha, Legnicy, Kłodzka i w wielu innych miastach.
  Co jeszcze proponujemy:
  - dobre warunki finansowe,
  - płatność gotówką od ręki,
  - darmowy dojazd do zbywcy,
  - nieodpłatną wycenę auta,
  - miejsce transakcji wskazane przez sprzedającego,
  - skup aut w każdym stanie.
  Jesteśmy firmą, która dąży do tego, żeby uwalniać ludzi od aut i pojazdów, których już nie potrzebują.
  Jeśli chcecie Państwo zbyć auto, licząc na ekspresową i bezproblemową transakcję, zapraszamy do kontaktu i współpracy z Auto-Skyline. pl!

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja pojazdów Poznań »

  Wszyscy wiemy, jak trudne jest w obecnych czasach pozałatwianie koniecznych formalności powiązanych z zakupem bądź sprowadzeniem auta i koniecznością jego zarejestrowania. Nużące stanie w niekończących się kolejkach, przygotowanie dokumentacji… to tylko niektóre przykłady wzięte z bogatego spektrum możliwych utrudnień, jakie możemy spotkać na swojej drodze kiedy zamierzamy uporać się z tego rodzaju zagadnieniami. Jednak – spokojnie – całe szczęście, że istnieją na rynku przedsiębiorstwa takie jak nasze, które z miłą chęcią za nas podejmą się wszelkich formalności w tym zakresie. Jeżeli kwestią jest rzetelna rejestracja samochodu Poznań to miasto, gdzie niniejsze przedsiębiorstwo Skup Aut Poznań proponuje kompleksowe, specjalistyczne usługi w tym zakresie. Trzeba jedynie wstukać w jakąkolwiek przeglądarkę internetową właściwe określenie, takie jak dla przykładu „wydział komunikacji Poznań” albo „starostwo powiatowe Poznań” i odwiedzić niniejszą witrynę WWW, by dostrzec, jak ciekawa jest nasza propozycja. Załatwimy Urząd Celny, Recykling, Odbiór dokumentów w urzędzie i wiele więcej – proponujemy także usługi w zakresie fachowych tłumaczeń w rozmaitych językach! Zapraszamy!

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Skup samochodów

(4)

Skup samochodów - nowa strona:

Adres: