Myjnie samochodowe Podkategoria: Myjnie samochodowe

Sortuj po:

 • Myjnie samoobsługowe »

  SG7 to uznana firma trudniąca się budową myjni samochodowych. Projektowane przez SG-Seven myjnie bezdotykowe wykorzystują najnowszą technologię budowy myjni opracowaną przez firmę Nosmann. W ofercie SG7-SG-Seven znajduje się projektowanie i budowa myjni od podstaw jak i adaptacja już funkcjonujących myjni bezdotykowych. W przypadku projektowania i powstawania myjni bezdotykowej od zera pomagamy naszym klientom na każdym etapie takiej inwestycji. Nasi doradcy pomogą bezproblemowo przebrnąć przez proces administracyjno prawny związany ze zdobyciem wszystkich pozwoleń potrzebnych dla tego typu inwestycji. Po pozytywnym rozpatrzeniu spraw administracyjnych nasi pracownicy przystąpią do projektowania i budowy zleconej przez Państwa inwestycji. W ramach podpisanej umowy zapewniamy zleceniodawcom dostęp do potrzebnego sprzętu budowlanego oraz wyposażamy przygotowane konstrukcje w odpowiednią infrastrukturę wymaganą dla myjni bezdotykowej. Na specjalne życzenie montujemy dodatkowe urządzenia takie jak odsysacze monet, terminale płatnicze, odkurzacze samochodowe i odkurzacze do tapicerki i dywaników czy też rozmieniarki do monet. Na życzenie klienta montujemy również zestaw kolektorów słonecznych próżniowych i wymienników ciepłej wody. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta to prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy. Myjnia bezdotykowa to sprawdzony pomysł na własny biznes.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia bezdotykowa w Wielkopolsce »

  W propozycji znakomitej firmy SteamArt są najnowocześniejsze odkurzacze piorące. Firma jest dealerem urządzeń marki Optima oraz jedynym w naszym państwie dystrybutorem maszyn uznanej marki CleanStep. Priorytetowym celem najlepszej spółki SteamArt jest przeobrażenie rynku myjni samochodowych. W propozycji firmy są ciekawe pomysły na biznes. Bliższe dane znajdują się na stronie online. Myjnia bezdotykowa jest niebywale oszczędna i sprzyja środowisku naturalnemu. Ecomyjnia jest dodatkowo mobilna. Wytwórcą ecomyjni Optima jest firma SJE Corp (firma SteamArt jest dealerem), spółka o sporym doświadczeniu, polecająca swoje towary w wielu państwach. Urządzenia te znamionują się wysoką jakością. Podzespoły wybrane są ogromnie dokładnie. Do stworzenia myjni parowych nie jest wymagane żadne pozwolenie, swoje funkcjonowanie można rozpocząć nieomal natychmiast. Można oprócz tego uruchomić myjnię z transportem do odbiorcy. Prowadzenie swojego biznesu w systemie franczyzy daje różne możliwości.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia Kraków »

  Auto SPA to krakowska myjnia samochodowa. W ofercie standardowe mycie, czyli spłukanie wysokim ciśnieniem całego samochodu, umycie felg, mycie ręczne z szamponem, spłukanie oraz wysuszenie. Ponadto specjalnością Automyjni SPA jest auto detailing, czyli czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Przyjedź, my doradzimy, wytłumaczymy i wycenimy. Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TIXEWASH Polska Sp. z o.o. »

  Firma TIXEWASH (tixewash. pl) oferuje wszelakie urządzenia myjące, które to są niezbędne w myjni samoobsługowej. Polecamy zarówno zabudowy jak i wszelkie gadżety potrzebne w codziennym funkcjonowaniu myjni samoobsługowych. Wszystkie akcesoria znajdujące się w naszym pakiecie są wykonane tylko z trwałych materiałów oraz pochodzą od cenionych producentów. Numer kontaktowy do nas: 501 058 546.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cars Care&More - autodetaling Poznań »

  Cars Care&More to największy w Poznaniu salon auto detailingu – profesjonalnego czyszczenia i zabezpieczania zarówno wnętrza jak i powierzchni zewnętrznych samochodu. Wybór zakresu prac zależy od Ciebie. W naszym salonie skutecznie zabezpieczysz lakier przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i mechanicznymi – zarysowaniami i mikrouszkodzeniami, poprzez oklejenie samochodu folią lub zastosowanie specjalistycznych powłok – kwarcowych, ceramicznych czy szklanych. Taki sposób zabezpieczenia spowolni osadzanie i nawarstwianie się zabrudzeń i ułatwi pielęgnację auta. Jeżeli chcesz by Twój samochód na długo utrzymał atrakcyjny wygląd i nie stracił na wartości zgłoś się do nas.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Myjnie samochodowe

(1)

Myjnie samochodowe - nowa strona:

Adres: