Systemy ekspozycji Podkategoria: Systemy ekspozycji

Sortuj po:

 • Reklamy świetlne, szyldy i kasetony z firmą POLKOM »

  Firma POLKOM jest producentem reklamowym od 1983 roku. Wykonujemy wysokiej jakości reklamy świetlne oraz wykonujemy usługi poligraficzne. Mogą Państwo wybierać spośród m. in. neonów i pylonów, kasetonów reklamowych, liter przestrzennych, niebanalnych szyldów, czy reklam na pojazdach i witrynach. Zapraszamy do siedzimy we Wrocławiu.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ALLULINE »

  Alluline zajmuje się budowaniem wizerunku i narzędzi komunikacji wizualnej. Specjalizujemy się w tworzeniu stoisk targowych. Realizujemy zlecenia na obszarze Polski i poza jej granicami. Projektujemy funkcjonalne stoiska targowe o wyjątkowych walorach estetycznych. Mamy własne studio projektowe 3D, zakład produkcyjny i magazyn. W ofercie mieszczą się także stoiska promocyjno-sprzedażowe. Zakres oferowanych usług obejmuje też organizację eventów, kongresów, szkoleń.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Sprawdzona firma Meliński Minuth Sp. z o.o. oferuje swoje rzetelne usługi. Nasi pracownicy, to fachowcy z różnorodnych dziedzin. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie usług targowych. Szczególnie polecamy zabudowę targową i wystawienniczą. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, czego dowodem jest nasz certyfikat ISO. Firma nieustannie dba o swój rozwój. Poszerzamy zakres zalecanych usług w trosce o dobro klienta.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imagine-X Dawid Stanisz »

  Reklama wielkoformatowa dobrze wykonana i ulokowana daje ogromne możliwości. Zamieszczona w ruchliwym miejscu i atrakcyjna wizualnie przyciąga wzrok, wyróżnia się i daje gwarancję dotarcia do ogromnej ilości osób, liczonej nawet w dziesiątkach tysięcy. Zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Litery przestrzenne Warszawa »

  Zapraszamy do oglądnięcia naszej witryny: logo przestrzenne Warszawa. Podsuwamy Państwu interesującą i najświęższą postać reklamy trójwymiarowej – litery i znaki ze styroduru*. Styrodur - to pianka polistyrenowa (XPS) o zamknięto komórkowej monolitycznej strukturze). Jest to bardziej zwarta klasa styropianu. Płyty XPS spieniane są CO2 przez co materiał ten jest ekologiczny jak i przyjazny środowisku. Co więcej cechuje się wysoką wytrzymałością jak również małą absorpcją wody. Kształty 3D kroimy w naszej warsztacie, za pomocą wyjątkowej maszyny – plotera termicznego, później skrupulatnie obrabiamy otrzymaną bryłę – starannie usuwamy nierówności, szpachlujemy, podklejamy, dobieramy farbę a także malujemy na zalecany kolor. Biorąc pod uwagę odporność surowca na warunki atmosferyczne, wykonana przez nas reklama może być wykorzystana jako znak na elewacji budynku. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej witryny: litery przestrzenne Warszawa

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Systemy ekspozycji

(4)

Systemy ekspozycji - nowa strona:

Adres: