Outsourcing, Doradztwo Podkategoria: Outsourcing, Doradztwo

Sortuj po:

 • Agencja public relations »

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z głównego miasta w Polsce. Funkcjonuje przede wszystkim w takich sferach, jak:
  Komunikacja wewnętrzna
  Komunikacja korporacyjna.
  Te dziedziny są bardzo istotne w każdej instytucji, która chce być nowoczesna i otwarta na nowe wyzwania. Czy jest to firma mała zatrudniająca kilka współpracowników, czy średniej wielkości, czy też duża światowa organizacja, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda instytucja musi albowiem komunikować się zarówno ze swoimi współpracownikami, partnerami, jak i kontrahentami. Luka w komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy spółki, a jednocześnie niedobrych poglądów pracowników, i niepochlebnego widzenia na zewnątrz, a to w szybki sposób może przełożyć się na wyniki biznesowe.
  Podobnie publikatory, w tym media społecznościowe, odgrywają ogromną funkcję w bieżących czasach, wobec tego efektywne relacje z mediami są ważnym elementem komunikacji spółki z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a przede wszystkim wyróżnia się znaczną kreatywnością i skutecznością w pracach z tych trzech dyscyplin. Wieloletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją menedżerów uzyskane w pozostałych organizacjach przy projektach komunikacyjnych jest zapewnieniem dobrze zrealizowanej komunikacji we wszystkich stref instytucji.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ELACOM.BIURO. Biuro wirtualne Warszawa »

  Jeśli szukasz specjalisty w zakresie rozwiązań outsourcingowych dla biznesu, to jest nim ELACOM. BIURO. Naczelnym zadaniem jest tworzenie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poszerzanie zakresu usług, które świadczy oraz fachowa obsługa. Zapewniamy firmie siedzibę, świadczymy usługi księgowe, obsługujemy sekretariat i skrytki pocztowe, spieramy podczas rejestracji podmiotów gospodarczych w KRS, US, GUS, ZUS. Klient może zarejestrować własną działalność pod naszym adresem w Warszawie w ramach usługi Adres Rejestracyjny.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • New Project Łódź »

  New Project to firma, która specjalizuje się w usługach z zakresu marketingu internetowego. Gama naszych działań jest szeroka i ściśle dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Realizujemy projekty i kampanie dla różnorodnych branż, a dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej palecie dedykowanych rozwiązań jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wysublimowanych wymogów. Po więcej szczegółów odsyłamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę e-mail.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Outsourcing, Doradztwo

(4)

Outsourcing, Doradztwo - nowa strona:

Adres: