Marketing mobilny Podkategoria: Marketing mobilny

Sortuj po:

 • Promocja w internecie »

  Dzięki Agencji HarmoniquePR Twoja firma lub produkt szybko zdobędą popularność wśród konsumentów dzięki kompleksowej kampanii budowania wizerunki za pośrednictwem mediów internetowych. To, co liczy się w tej branży to przede wszystkim kreatywność, stały rozwój oraz bycie na bieżąco z najnowszymi trendami. Ciekawe pomysły oraz indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje udaną współpracę. Więcej informacji o dotychczasowych sukcesach Agencji HarmoniquePR znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masowa wysyłka sms »

  Lettel już od 10 lat wspomaga pracę centrów telefonicznej obsługi klientów przez tworzenie dla nich rozbudowanych rozwiązań. Współdziałanie z w najwyższym stopniu liczącymi się firmami call center w kraju pozwoliło nabyć nam konieczne doświadczenie, co z kolei ukoronowane zostało stworzeniem nowatorskiej platformy służącej do realizacji masowych kampanii SMS oraz głosowych. Wszystkie te kampanie zawierają ogromny wachlarz scenariuszy przedsięwzięć takich, jak informacyjne, marketingowe czy też sprzedażowe. Wypróbowana grupa współpracowników technologicznych oraz dedykowany zespół jest gwarancją wielkiego poziomu oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Media Strateg »

  W dzisiejszych czasach reklama w Internecie ma duże znaczenie. Jeśli oferta zamieszczona jest w Internecie, wiadomo, że sporo ludzi o niej się dowie. Jednocześnie więcej ludzi korzysta z reklamowanego towaru. MEDIA STRATEG z siedzibą umiejscowioną przy ulicy Lelewela 5/36 w Brzegu Dolnym/k. Wrocławia posiada duże doświadczenie w wykonaniu całkowitej kampanii. Wiadomości o pełnej propozycji otrzymać można pod numerem 665 466 825.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Light Designer - oświetlenie, nagłośnienie, DJ, wizualizacje 3D »

  Light Designer Warszawa to profesjonalna firma nagłośnieniowa i oświetleniowa. Nasz DJ jest idealny również na wesele. Serdecznie zapraszamy, sprawdź nasze kompleksowe nagłośnienie imprez!

  W ciągu 10 lat pracy stworzyliśmy światło do ponad 30 sztuk teatralnych. Tworzyliśmy kompleksową obsługę techniczną imprez oraz sceny estradowe na ponad 100 koncertach realizowanych w każdym zakątku Polski.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing mobilny

(4)

Marketing mobilny - nowa strona:

Adres: