Zespoły muzyczne Podkategoria: Zespoły muzyczne

Sortuj po:

 • Haliśka Band - oprawa muzyczna imprez »

  Starannie wyselekcjonowane przez lata występów, utwory znajdujące się aktualnie w repertuarze zespołu muzycznego Haliśka Band są w stanie ruszyć do tańca najbardziej ospałych gości.
  Dodatkowym atutem zespołu Haliśka Band jest wykonanie utworów na właściwym poziomie artystycznym, dzięki czemu oprawa muzyczna imprez jest na odpowiednim poziomie.
  Na stronie zespołu znajduje się także oferta oprawy muzycznej na ślubach przez skrzypaczkę solo lub ewentualnie duet z osobą towarzyszącą.
  Wszystkich zwiedzających stronę zapraszamy również do świeżo powstałego blogu - Haliśka Band Blog.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wodzirej »

  Propozycja naszej spółki obejmuje oprawę artystyczną, a ponadto obsługę muzyczną wesel. Na polskim sektorze działamy już od 2007 roku. Zapewniamy specjalistyczne usługi doświadczonych DJ-ów. Naszym kontrahentom gwarantujemy atrakcyjne zabawy oparte na przygotowanym przed weselem scenariuszu. Dostarczamy nagłośnienie, a dodatkowo oświetlenie, a ponadto robimy pełną oprawę muzyczno-artystyczną. Podczas wesela jesteśmy otwarci na życzenia muzyczne gości. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami oferty naszej spółki i do kontaktu!

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • DJ na wesele Radom »

  W ramach oferty mojej korporacji zapewniamy obsługę imprez weselnych. Naszym klientom zapewniamy oprawę muzyczną, która oparta jest zarówno na przebojach z dawnych epok jak również największych hitach list przebojów. Gwarantujemy również przeboje muzyki biesiadnej, muzykę disc-polo, czy związaną z tańcem towarzyskim. Opracowujemy oprawę muzyczną, która jest osobiście dopasowana do wymagań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach mojej portale firmowej, a dodatkowo do używania naszych usług!

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele Bazar »

  W skład zespołu wchodzą 4 osoby: klawiszowiec, gitarzysta, perkusista i solistka. Prezentowana przez zespół Bazar muzyka na wesele utkwi w pamięci Pary Młodej oraz gości weselnych. Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną wesel, bali oraz wszelkich imprez okolicznościowych. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, dobrej klasy sprzęt muzyczny, nagłośnieniowy oraz oświetlenie, które pozwala uzyskać niepowtarzalny klimat w trakcie naszych występów. Posiadamy także bogaty repertuar, który dostosowujemy do charakteru imprezy i wymagań klienta.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny z saksofonem »

  Gratulujemy tym, którzy w poszukiwaniu dobrej oprawy muzycznej, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą zespołu muzycznego A'Capella, którego celem jest profesjonalna obsługa muzyczna uroczystości okolicznościowych, takich jak wesela, bankiety, studiówki oraz festyny. Istniejemy w branży muzycznej już ponad 15 lat. Poprzez zmieniające się obyczaje i modę muzyczną wzbogaciliśmy bardzo szeroki repertuar muzyczny i różnorodne style muzyczne. Nasza muzyka poruszy najbardziej wybrednego gościa weselnego, a siłą jej jest zmienność gatunków muzycznych całkowita spontaniczność. Dysponujemy najnowocześniejszą aparaturą nagłośnieniową, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt muzyczny dbamy o to, muzyka przez nas wykonywana przynosiła dobrą zabawę a nie zmęczenie dużą ilością decybeli. Aby nadążyć za zmieniająca się modą i rosnącymi oczekiwaniami klientów, inwestujemy nie tylko w sprzęt ale również w nasz rozwój muzyczny. Oprawa prowadzona przez nas to liczne zabawy, konkursy, biesiady w stołach i organizacja karaoke.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny - kapela na wesele Poznań »

  Obojętnie czy chciałbyś na weselu tańczyć przy utworach bandów jak The Beatles, AC/DC albo też muzyków typu Bob Dylan bądź Jimmy Hendrix. Zespół weselny Old School Rockers w swym repertuarze ma przeboje wspomnianych artystów, jak też wielu innych. Przez stronę online, jaką ta kapela weselna udostępnia tu, udać się jest okazja na portal MySpace. Na jego łamach ta orkiestra weselna przedstawia śpiewane przez siebie utwory. Z pewnością pośród nich znajdą się utwory, które ten zespół na wesele Twoje bądź Twych bliskich przyszykuje.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • DJ wrocław »

  Jesteśmy korporacją, która od wielu lat postępuje na polskim rynku realizując usługi powiązane z konferansjerką. Zapewniamy prowadzenie imprez, przygotowanie oprawy muzycznej. Dostarczamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, a oprócz tego oświetleniowy. Współpracujemy z firmami, klubami, a także prowadzimy wesela, imprezy okolicznościowe na rzecz swoich kontrahentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia imprez. Zapraszamy do odwiedzenia naszej portale firmowej i do używania usług mojej firmy!

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • DNA Usługi reklamowe »

  Niniejszy portal internetowy to cenna skarbnica wiedzy dla wielbicieli muzyki rozrywkowej. Obejrzycie tu najlepsze teledyski. Wyszperacie około 10 tysięcy artykułów prasowych oraz interesujących informacji o znanych piosenkarzach czy też zespołach. Zapoznacie się z tekstami utworów, jak również z ich tłumaczeniami. Bezsporną zaletą domeny jest międzynarodowy katalog muzyczny, cechujący się encyklopedycznym charakterem.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Los Payos »

  Los Payos to zespół wielbicieli tańca flamenco. Jesteśmy wyszkolonymi tancerzami, którzy lubią ten rodzaj tańca i z ochotą pokażą Państwu, co potrafią – taniec flamenco to nasza pasja od ponad 20 lat! Współpracujemy z hiszpańskimi wokalistami – dbamy o jak najlepszą jakość naszych usług. Proponujemy pokazy uatrakcyjniające pobyt na akcjach promocyjnych i przyjęciach. W celu zarezerwowania naszego występu prosimy dzwonić pod numer 501 35 70 74.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zespoły muzyczne

(4)

Zespoły muzyczne - nowa strona:

Adres: