Film, Teatr Podkategoria: Film, Teatr

Sortuj po:

 • Panele operatorskie HMI - Wsparcie techniczne - Sklep »

  Automatyka Przemysłowa jest branżą oferującą możliwość rozwoju technologi wytwarzania poprzez unowocześnianie maszyn i urządzeń przemysłowych. Aparaty tzw. Panele HMI lub panele operatorskie pełnią funkcję komunikacji między człowiekiem, a maszyną. Nazwy pochodzenia angielskiego tj. Human Machine Interface lub Operator Panel sugerują możliwość stosowania jako elementy nadrzędnego sterowania. Z wiodących producentów paneli operatorskich hmi są panele weintek, panele hmi delta electronics czy panele operatorskie siemens. Proponowane panele operatorskie mają atrakcyjną cenę oraz wsparcie techniczne.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Anna Prus »

  Wiele dziewczynek marzy o tym, by w przyszłości zostać aktorką jak Anna Prus. Aktorka Anna Prus wydaje im się ambitna, ceniona, o niebanalnym życiorysie. Oczywiście powinna być to aktorka filmowa, która zagrała w wielu popularnych filmach, która ma na koncie świetne role. W końcu aktorska filmografia musi zadziwiać, powinna być międzynarodowa. Im bardziej ceniona i znana postać jak np. Anna Prus, tym większe poczucie wartości, pewność siebie, poważanie wśród innych. Część dziewczyn udaje się spełnić marzenia i naprawdę grają w teatrze, filmie.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Allweb Services LTD »

  Zielona Mila, Pulp Fiction, Leon Zawodowiec, Milczenie Owiec, Podziemny Krąg to filmy, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Ponadczasowe hity, najnowsze tytuły, seriale, programy telewizyjne na żywo on-line to wszystko znajdą Państwo w serwisie: Gold VOD. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Casting »

  Chcesz zdobyć pracę w filmie? A może chciałbyś dorobić sobie pracując jako statysta? Strona Castpromo. pl pomoże ci spełnić te zamierzenia. Na naszej platformie możesz przeglądać aktualne castingi w podziale na kategorie (castingi do teledysków, castingi do filmów), a także założyć swój profil w serwisie i w ten sposób pozwolić się odnaleźć organizatorom castingów.
  Jeśli natomiast jesteś reżyserem i szukasz aktorów pasujących do spełnienia twoich projektów, możesz przeszukać konta zarejestrowanych w serwisie aktorów profesjonalnych i statystów, a potem zapraszać najlepsze osoby na organizowane przez ciebie castingi do filmów.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Film, Teatr

(2)

Film, Teatr - nowa strona:

Adres: