Wdrożenia IT Podkategoria: Wdrożenia IT

Sortuj po:

 • AutoID Polska S.A. »

  Firma AutoID oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie automatycznej identyfikacji osób za pomocą biometrii. Oferujemy również takie rozwiązania jak automatyczna inwentaryzacja dostarczając odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Współpraca z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa, oszczędności czasu i firmowych pieniędzy. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-Line Systemy Internetowe »

  System do BIP to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej. Nasza oferta gwarantuje bezpieczeństwo, nowoczesność i innowacyjne rozwiązania. System do BIP to 10 lat doświadczenia przedsiębiorstwa w prowadzeniu BIP i współpracy z Klientami z terenu całej Polski. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • HICRON Sp. z o.o »

  Hicron trudni się wprowadzaniem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie IT. Specjalizuje się m.in. w usługach konsultingu SAP, usługach technologicznych SAP, które obejmują programowanie i projektowanie rozszerzeń, usługi doradztwa biznesowego, wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, takich jak system bilingowy. Działamy w taki sposób, aby przynosić Państwu maksymalne korzyści. Z naszych usług korzystały mniejsze i duże spółki, między innymi: Volvo, Nestle, Netia.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telsat GP »

  Jesteśmy na polskim rynku od 1997 roku. Prowadzimy produkcję elektronicznych systemów rejestracji czasu pracy RCP oraz systemów kontroli dostępu KD. Nasze systemy łatwo zaadaptować w różnych środowiskach biznesowych. Dzięki zastosowaniu ich istnieje możliwość ewidencja czasu pracy w każdym miejscu w firmie. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwery komputerowe »

  [D]abacom jest dostawcą sprzętu IT z najwyższej półki przede wszystkim dla przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych, które chcą modernizować swoje środowiska IT. Za sprawą silnie rozbudowanych kontaktów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stałą dostępność urządzeń w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www znajdziecie tam Państwo wszystkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Złącza światłowodowe »

  BKTE Elektronik to wiądacy dostawca komponentów okablowania teleinformatycznego. Do naszych usług wchodzą Systemy Okablowania strukturalnego DR@KOM oraz szereg rozwiązań, systemów i aplikacji. Do oferty BKTE zaliczyć można Szafy teleinformatyczne, Data Center, Systemy Dystrybucji Energii, obudowy zewnętrzne, przewody zasilające i sterownicze dla kolejnictwa i przemysłu, oferujemy kable miedziane, światłowodowe, przełącznice, złącza.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wdrożenia IT

(4)

Wdrożenia IT - nowa strona:

Adres: